Имате въпроси?

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Планираме да печелим пари от реклама на ДНМ и химически реактиви.

С получаването на средства в бюджета ни ще станем още по-добри. Планираме да създадем:
- Химични и фармакологични изследвания на веществата.
- Прегледи на лабораторно оборудване.
- Видео инструкции за синтез на вещества.
- услуга за изпитване на реактиви (ще се занимаваме със закупуване и изпитване на реактиви).
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Хубаво е да видя, че поне имате план. Повечето форуми като този просто съществуват, за да изчезнат по-късно без финансиране. Особено ми харесва идеята за тестване на реактиви. Повечето хора не могат да си купят спектрометри и не могат да си представят да изпратят пробите си в обществена лаборатория. Искам да кажа какво ще стане, ако открият, че това са наркотици, нали?
 

LSD>LDS

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 26, 2023
Messages
15
Reaction score
11
Points
3
Изпращам моите на Соларис Аналитик.
Той си върши работата и е само 40 долара. Просто изпращам пари в брой и това, което подозирате за пробата, е да нагласите неговата спецификация. Просто му изпратете имейл и попитайте къде да изпратите пробата. При изпращане на няколко мг просто учтиво го помолете да докладва за констатациите на вашия имейл... така че просто трябва имейл за кореспонденция. Нищо повече.
Не съм сигурен дали той оценява, че го поставям на взрив тук, но работата му беше добре препоръчана за липсата на пристрастие. Това е неговата работа. Той прави тестове и доколкото знам, единственият начин да те отхвърлят е, ако си глупав. Той не съди и изглежда готов да отговаря на въпроси. Стига да не го поставяте на опашката. Огън. Така че, уважавайте и се съобразявайте с това, хора.
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Смятам, че това е нашият измамник в резиденцията, също така смятам, че всеки, когото той измами и срещне тук, ще бъде заключен по същия начин, за да не може да разказва за това как го е измамил
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Бих се радвал да видя тема, посветена на отк прекурсори и разтворители. По-рано разглеждах втвърдители за епоксидни смоли и няколко от тях звучаха като прекурсори. Би било чудесно да има списък
 

Midget_Impinger

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 10, 2022
Messages
30
Reaction score
11
Points
8
Във видеоклиповете си казвате, че имате лиценз за производство на наркотични вещества и прекурсори в публикуваните от вас видеоклипове. С какво точно се занимавате? Какъв вид лиценз притежавате? И защо правите всичко в такива големи мащаби? (Не ме разбирайте погрешно, обичам едромащабните синтезатори, Просто ме кара да се чудя за какво, в името на боговете, ви трябват толкова много от тях).
 

Agilent1100DAD

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 27, 2022
Messages
30
Reaction score
74
Points
18
Добре, имам два въпроса във връзка с индола на риберовата рксн за ДМТ спрямо 5-мео-ДМТ. Единият въпрос се отнася до маскираните алдехиди, защитени като производни на диетилацетала, а другият - до органичния разтворител, използван за извличане на свободната основа от киселинния воден разтвор.

Въпрос 1: едни и същи ли са защитените алдехиди, използвани в двата индолови рнкса (ДМТ срещу 5-мео-ДМТ)?

1. 5-MEO-DMT (тази информация е взета от тема, създадена от @William Dampier(http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhn...synthesis-of-5-meo-dmt-via-fischer-indole.11/)

В този rxn те използват 4,4-диетокси-N,N-диметил-бутан-1-амин (CAS номер: 1116-77-4 ) и 4-метоксифенилхидразин хидрохлорид

2. ДМТ (тази информация е взета от тема, създадена от @halohydrin (xmrhfasfg5suueegrnc4gsgyi2tyclcy5oz7f5drnrodmdtob6t2ioyd.onion/)

В този речник се използва (N,N-диметиламино)бутанал диетил ацетал (номер по CAS: 1116-77-4)

Сега... изглежда, че единствените разлики в тези два индола на Фишер (DMT срещу 5-MEO-DMT) са видовете използвани фенилхидразини. Тогава предполагам, че CAS номер: 1116-77-4 може да се използва и за двата? Предполагам, че току-що отговорих на собствения си въпрос, но просто се нуждая от потвърждение. Случайно поръчах близък братовчед на CAS номер: 1116-77-4, 4-(N,N-диметиламино)бутанал диметил ацетал (CAS 19718-92-4).

Въпрос 2: Разтворители, използвани за екстракция на триптамин
От процедурата 5-meo-dmt,

"13. Суспензията се екстрахира с 2-MeTHF (3x1,45 L, 10,0 vol); след всяка екстракция слоевете се оставят да се утаят в продължение на 15 min, долният алкален воден слой се отделя в барабан, а горният органичен слой се събира.
14. Долният воден слой е изхвърлен, а комбинираните органични слоеве с 2-MeTHF са прехвърлени в 20 L колба.
15. Разтворът се концентрира във вакуум до получаване на мазен кехлибарен остатък.
16. Остатъчната вода се отстранява азеотропно чрез повторно разтваряне на остатъка с пресен 2-MeTHF (1,45 L, 10 об.) и повтаряне на етапа на концентриране.
17. Този мазен остатък се изсушава на ротационен изпарител под вакуум (10-20 mbar) в продължение на 1 h при 40-45 *С, за да се получи 117,68 g (64,9 % теоретичен добив) суров 5-MeO-DMT фрибаз."

От процедурата за DMT:


"Суспензията се екстрахира с 3*1,45 L 2-Me-THF, който може да бъде заменен с изопропилацетат или DCM.
10, Органичните слоеве ар комбинирани и разтворителят се отделя чрез дестилация. Останалият маслен остатък се разтваря отново в разтворител и се реконцентрира (за да се отстрани водният азеотроп)."

Може ли същото заместване да се приложи за извличане на 5-мео-дмт свободна база и има ли разтворители, които могат да се използват (знам, че някои разтворители могат да образуват нежелани междинни продукти).

-Не искам да използвам 2-ме-тф, тъй като е скъп (въпреки че го използвах за процедурата за извличане на 5-мео-дмт фрибаза, но в крайна сметка получих гъсто масло, което, когато се изпари, със сигурност беше 5-мео-дмт
-Опитах се да използвам изопропилацетат за свободната база на DMT, но за любовта на Бога, изпаряването му отнема цял век! Оставих го във вакуумната фурна при 30-40 мбарр за 24 часа и 75% от него се изпари. Дори го сложих в рото варел при 1MPa и 40C за 3 часа... изпари се малко. Тогава си казах "майната му" и увеличих водната баня до 86C и пак не се изпари!!

Някои решения:

извличане на свободната база на ДМТ в разтвора на изопропилацетат (ако приемем, че не съм изпарил останалата част от свободната база на ДМТ) DCM от разтвора на изокорпилацетат) с DCM. Ще трябва да сравня коефициентите на разделяне с двата разтворителя по отношение на ДМТ

Започвам отначало и използвам DCM за екстракцията.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Да, същото.
Опитвали ли сте само THF? Не съм опитвал, само мисля.
 

general

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 14, 2023
Messages
40
Solutions
2
Reaction score
18
Points
8
Простете ми, не е свързано с форума, но се чудя на това. кой или какво стои зад видеоклиповете, които са недостъпни в youtube? не се отнася за видеоклиповете на bb, но забелязвам, че други канали за химия, които използвам, за да уча, имат недостъпни видеоклипове. дали това е предизвикано от доклади на зрители? или от самия youtube admin.itself? thanku....
 

JIW_LWB

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 6, 2023
Messages
7
Reaction score
1
Points
1
Здравейте 👋... какво е Ph на PMK ... не глицидатът, а обикновеният PMK..
Благодаря ✌️
 

Panda

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 26, 2023
Messages
5
Reaction score
1
Points
1
Как най-ефективно да намалим скоростта (амфетамин) и как най-безопасно да изпратим в страната и чужбина?
 

Thomas

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 18, 2023
Messages
10
Reaction score
2
Points
3
Здравейте. На първо място, много благодаря за работата ви. Бихте ли обяснили производството на 3cmc?
. Разполагам с реактиви:
2b3ch
m40%
dcm
Благодаря ви предварително за вашата помощ и с най-добри пожелания
 

BadBoy

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 1, 2023
Messages
9
Reaction score
2
Points
3
Не е същото като mmc u направен
 
View previous replies…

Thomas

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 18, 2023
Messages
10
Reaction score
2
Points
3
Очевидно е, че тя просто не е същата. Прочетох много в този форум и има различни мнения
 

BadBoy

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 1, 2023
Messages
9
Reaction score
2
Points
3
Направен u ще видите не само u опитайте.
Им получите като го месец отидете.
Аз не бях трудно направена, но завърших училище по химия и за мен е много по-просто направена като хората, които никога не работят с химикали
 

Attachments

  • 35zd0PpvTH.jpeg
    35zd0PpvTH.jpeg
    770.5 KB · Views: 309
  • ySCB4v26Dp.jpeg
    ySCB4v26Dp.jpeg
    721.3 KB · Views: 313

Thomas

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 18, 2023
Messages
10
Reaction score
2
Points
3
😁Уважение. Изглежда много добре. Бихте ли ми дали няколко съвета? Ако можете, пишете на PM
 

Thomas

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 18, 2023
Messages
10
Reaction score
2
Points
3
😁Уважение. Изглежда много добре. Бихте ли ми дали няколко съвета? Ако можете, пишете на PM
 

Problem child

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 3, 2023
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Здравейте, имам проблеми с изготвянето на мдма за лунната скала, можете ли да помогнете
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Как мога да ви помогна?
 

Problem child

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 3, 2023
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Можете ли да ми кажете как да направя кристали от лунен камък mdma, моля
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Проучете форума. Ако положите малко усилия в него, вероятно ще намерите решение на въпроса си.
 

Problem child

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 3, 2023
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Добре, съжалявам, че не знам как да се ориентирам в този сайт, но ще направя всичко възможно, благодаря ви
 
Top