Имате въпроси?

eurodisneyspacestation

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 6, 2023
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
Здравей, Hoe Нов съм във форума, но не и в ББ като цяло иначе. Обичам работата ти, но как мога да бъда полезен потребител моля "Howdy doody do yor duty?" lol ya get me star? M.L (много любов) x
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Сър
Защо мога да кача снимка тук, но когато се опитам да кача такава в пазарните обяви, за да добавя артикул, независимо какъв е размерът на пи, тя се отхвърля като твърде голяма. Можете ли да помогнете с това.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Създайте обявата си и ми изпратете лично съобщение със снимките, а аз ще се опитам да ги кача вместо вас
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Добре, нямам представа защо, а?
 

bbpablo

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 19, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
По принцип имам повече от един въпрос, но ще го задам с течение на времето
така че за пръв път видях този форум да се рекламира в DREAD и сега dread вече не съществува, предполагам, че планирате да замените dread и/или да направите нещо по-оптимистично от DREAD,

въпросът ми е как смятате да запазите този форум жив и безопасен за всички потребители с цялата му насоченост и участие в бизнес модел свързан с ДНМ, но работещ на clear-net ?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Сайтът на clearnet е пренасочен чрез TOR.
И ужасът все още е на разположение 24 часа в денонощието, 7 дни в седмицата чрез i2p, както на всички големи пазари
 

bbpablo

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 19, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Можете ли да ми помогнете с правилното огледало за достъп до DREAD чрез ip2 ?
 

general

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 14, 2023
Messages
40
Solutions
2
Reaction score
18
Points
8
знае ли някой дали видеата за синтез на pvp от youtube ще бъдат преместени във форума по някое време? благодаря.
 

xoxo2.0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
95
Reaction score
162
Points
43
всички и дори още повече видеоклипове, достъпни в youtube, вече присъстват в този форум в лявата част отидете в раздел видеоклипове (медии) и на страница 2 ще получите синтез на a-PVP.
 

general

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 14, 2023
Messages
40
Solutions
2
Reaction score
18
Points
8
Да, бях наясно с това, thanku.the "pvp" видеоклиповете, които наскоро бяха добавени в utube, са това, което исках. нямам средство за сваляне и записване на видеоклипове от utube.thats why I asked if they would be moved here at some point.I can download from this platform.thanku!
 

xoxo2.0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
95
Reaction score
162
Points
43
моля, проверете ясно, че под всяко видео има бутон за изтегляне [Забележка: размерът на видеоклиповете е огромен (~475 М) и скоростта е бавна].
 

flux

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 26, 2023
Messages
1
Reaction score
1
Points
3
Приятно ми е да се запознаем с вас! Попада ли съобщението ми за приготвянето на живачен нитрат от термометри в категорията "отрови"? Моят acc беше забранен за това
 

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
Здравейте, господине,

Просто се чудя, щракайки из пазара... Чудя се и се надявам да е грешно тълкуване, но както виждам за момента има сключени по-малко от 5 сделки като цяло през пазара? ........
Хората продават ли нещо чрез пазара?

Благодаря!

BB
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
В момента има 10 сделки в активна фаза. По-късно ще добавим към публичната статистика на форума информация за активните и приключилите сделки
 

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
ясно, благодаря!
 

plancklong

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 7, 2022
Messages
36
Reaction score
13
Points
8
Здравейте, аз съм в САЩ. В средата на януари поръчах някои прекурсори от Европа. Доставчикът се рекламира тук в Списъците. Получих номер за проследяване, когато бяха изпратени, и можех да ги проследя чрез страната на произход. На 31 януари той показа, че все още е в страната на произход и не изглежда да се е преместил оттогава. Ново съобщение в страницата за проследяване (USPS) за 7 февруари, в което се казва: "Не мога да проследявам пратката:

Получихме известие, че пощата на произход се подготвя да изпрати тази пощенска пратка.
и
Преди изпращане
Началната поща подготвя изпращането

Това се казва от 3 седмици. Някой друг има такъв опит? Нормално ли е? Колко време обикновено отнема доставката от Европа до САЩ?

Благодаря ви за отговорите!
 

bmkadbbsupplier

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 23, 2022
Messages
54
Reaction score
20
Points
8
Deals
1
Обикновено пристигането му отнема една седмица по DHL
 

bmkadbbsupplier

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 23, 2022
Messages
54
Reaction score
20
Points
8
Deals
1
Какъв прекурсор закупихте?" Предоставяме и някои предварителни условия, ноидес бмк пмк и др.
 

plancklong

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 7, 2022
Messages
36
Reaction score
13
Points
8
За:
От bmkadbbsupplier
01 март
Добавяне на отметки
#156
plancklong, Обикновено отнема една седмица, за да пристигне с DHL

Това би било добре. Къде се намирате?

До:
От bmkadbbsupplier
01 Mar
Добавяне на отметки
#157
plancklong Какъв прекурсор сте закупили? ние също така предоставяме някои предпоставки, noides bmk pmk и др.

2-бромо-4'-метилпропиофенон, P2NP, бензалдехид и метиламин 40% воден.
Имате ли ги в наличност?

Съжалявам, че трябваше да копирам и поставям, интерфейсът не ми позволява да отговарям директно на вашите отговори
 

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
Здравейте, господине.

понякога не мога да намеря теми или огромни методи, публикувани, когато например давам в: 5MEO, DMT, BDO GBL, BDO към GBL и т.н.

7gSGBVbFcH
Благодаря.
 

xoxo2.0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
95
Reaction score
162
Points
43
Има ограничение, според което тагът трябва да бъде минимум 4 букви.

трябва да се върнете във форума и след това да опитате отново. би трябвало да е наред, има един период от време, докато пишете отговор или създавате тема, връзката се нулира, трябва да копирате съобщението и да го опресните, а след това да го поставите и да публикувате отново. Попитах за това, но мисля, че xenforo ще го поправи в някоя следваща актуализация в тяхното php repo.
 

xoxo2.0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
95
Reaction score
162
Points
43
Просто добавете това, което искате от ключовата дума, например 5мео синтез, 5мео ефекти, 5мео продавач или нещо подобно
 

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
Винаги си мисля, че ще намали резултатите ми поради това, че ще бъде тоспецифичен и или погрешно написан и т.н.. няма стрес ще се справя предполагам, че благодаря!
 
Top