Имате въпроси?

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Планираме да печелим пари от реклама на ДНМ и химически реактиви.

С получаването на средства в бюджета ни ще станем още по-добри. Планираме да създадем:
- Химични и фармакологични изследвания на веществата.
- Прегледи на лабораторно оборудване.
- Видео инструкции за синтез на вещества.
- услуга за изпитване на реактиви (ще се занимаваме със закупуване и изпитване на реактиви).
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Хубаво е да видя, че поне имате план. Повечето форуми като този просто съществуват, за да изчезнат по-късно без финансиране. Особено ми харесва идеята за тестване на реактиви. Повечето хора не могат да си купят спектрометри и не могат да си представят да изпратят пробите си в обществена лаборатория. Искам да кажа какво ще стане, ако открият, че това са наркотици, нали?
 

Darknet princess

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 4, 2023
Messages
6
Reaction score
6
Points
3
Ако искам да изпратя моите неща, CW ще разбера ли % чистота и друга информация
търся лаборатория, която прави тестове на кокаин, китайски бял, кристален метамфетамин или нещо подобно, моля, изпратете информация и инструкции и мога ли да комуникирам с него, преди да изпратя пробата
 

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
Здравейте, господине.

понякога не мога да намеря теми или огромни методи, публикувани, когато например давам в: 5MEO, DMT, BDO GBL, BDO към GBL и т.н.

7gSGBVbFcH
Благодаря.
 

xoxo2.0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
95
Reaction score
162
Points
43
Има ограничение, според което тагът трябва да бъде минимум 4 букви.

трябва да се върнете във форума и след това да опитате отново. би трябвало да е наред, има един период от време, докато пишете отговор или създавате тема, връзката се нулира, трябва да копирате съобщението и да го опресните, а след това да го поставите и да публикувате отново. Попитах за това, но мисля, че xenforo ще го поправи в някоя следваща актуализация в тяхното php repo.
 

xoxo2.0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
95
Reaction score
162
Points
43
Просто добавете това, което искате от ключовата дума, например 5мео синтез, 5мео ефекти, 5мео продавач или нещо подобно
 

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
Винаги си мисля, че ще намали резултатите ми поради това, че ще бъде тоспецифичен и или погрешно написан и т.н.. няма стрес ще се справя предполагам, че благодаря!
 

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
ах, добре, ще го направя! tyvm, господине, наслаждавайте се на деня си!
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Вие определено трябва да направите реактиви за тестване на място. Сярната киселина и формалдехидът правят Маркиз, хорският хидрат и йодът - Мелцер. Много от тях са прости. Те вървят по 15-20 долара за 10 мл капкомер. Това е 14,50-19,50 долара печалба. Ще взема един Мерке/Маркиз от ръцете ви. Алтернативно, хвърлете 8 от тях в кутия за принадлежности за 4 долара с малко лакмусова хартия и няколко ямки и ще получите комплект за 150 долара.
 

plancklong

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 7, 2022
Messages
36
Reaction score
13
Points
8
Имам проблеми с декриптирането на съобщенията на доставчиците. Платил съм за продукти, но трябва да мога да декриптирам PGP съобщенията от доставчика, за да получа нещата си.

Използвам Kleopatra.
Разполагам с блок от публични ключове PGP на доставчиците
Имам PGP съобщението на продукта

Знам, че по някакъв начин мога да генерирам ключ с блока с публичния ключ на доставчика и след това да използвам ключа, за да декриптирам PGP съобщението на продукта. ПОМОЩ!!!
 

Pervitin

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 26, 2022
Messages
27
Reaction score
3
Points
3
Използвайте gpg4win Мисля, че е най-лесен
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Подкрепям идеята за форум за дискусии извън темата. Днес можех да се възползвам от място, където да се отърся от някои неща, а темата не беше нещо, което бих могъл да публикувам в социалните си мрежи. Тя не беше свързана с химията, но беше свързана с наркотиците. Днес в дома ми дойдоха двама души, за да ми продадат нещо. Те се срещаха, сега той има обвинение за домашно насилие и гривна на глезена. Беше враждебно настроен към ситуацията и трябваше да го принудя да си тръгне. Обикновено е мой приятел.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Можете да създадете група. Или можете да водите блог в собствения си профил. Или да предложите решение, което е подходящо за всички
 
View previous replies…

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Добре, благодаря, мислех си, че трябва да съм поддръжник, за да създам група. Така или иначе възнамерявам скоро да стана такъв. Все още не съм проучил задълбочено всички аспекти на сайта. Благодаря за съветите. Що се отнася до решение, което да е подходящо за всички, мислех по следния начин. Кошерът имаше "диванът Гъбарникът има "дискусия извън темата" Може би име на място, което е местният бар или свърталище на Джеси и кохортите в тв сериала. Място за неща, които не са свързани с химията на наркотиците.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Имахме "къща на Пинкман":cool: След това отворихме групи и преместихме всичко там
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Можете да се присъедините към всички съществуващи групи.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Когато се опитам да направя група, ми се изписва ?oops you are not allowed to view this page or perform this action"? Страницата, която се надявам да направя, е "Химия 101, неща, които трябваше да научите в часовете по химия"
GWOqr4U6xH
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Сега вие сте собственик на тази група. Забавлявайте се
[GROUP=91][/GROUP]
 

Darknet princess

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 4, 2023
Messages
6
Reaction score
6
Points
3
тропан ли си мод и учител на тази нова група поздравления ако е така и между другото следващия път когато някой дойде в къщата ти, където спиш и действа фол грабни кутия с гола маса и им направи един хубав изстрел и скоро всички ще знаят не нарушавай тропан искам да се присъединя към тази група и да се уча
 
  • Like
Reactions: vis

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Аз съм администратор и се надявам да набера помощ. Виждам ползата и нуждата от такава група, въпреки че съм безнадеждно неквалифициран за тази работа. точно в този момент хората са на път да смесят мощен химикал с друг мощен химикал в буркан на плота си. Те дори не са помислили какво ще се случи след това. Може да кипне и да убие семейното куче, да предизвика пожар или да ги ослепи. В този сайт има хора и постове, които в търсенето си на (каквото и да търсят) са забравили логиката и са на път да предприемат подхода "да се чукаш и да разбереш" към нещо, което може да сложи край на свободата или живота им. Ако имат късмет, няма да се случи нищо. Не са следвали достатъчно внимателно рецептата. Добавили са реактивите в грешен ред. Може би са chota рецепта, която не работи, защото е била много по-лесна от тази, която би работила, или защото някой е имал непълен спомен за нещо, което му е казано или е видял. Човек, който адски се стреми да произвежда наркотици, без преди това да е разбрал механиката на основната химия, е сериозна опасност, която може да бъде избегната
 

Sir_Smokealot

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 21, 2023
Messages
8
Reaction score
4
Points
3
Позволено ли е да се посредничи на доставчици на рс, дори ако те не са спонсори?

Харесва ми този форум, но все още съм съвсем начинаещ в синтеза, затова бих искал да предложа посредничество на rc доставчици, защото познавам изключително добре rc сцената и така бих могъл да върна част от нея.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Какво имате предвид под посредничество?
 

Sir_Smokealot

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 21, 2023
Messages
8
Reaction score
4
Points
3
Някой търси нещо и аз му давам съществуващи доставчици с репутация за това, което търси, ако има такива. (Без допълнителни разходи, само линк или име на доставчик)
 
Top