Партиден химически реактор

tucoXxX

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
83
Solutions
2
Reaction score
11
Points
8
благодаря ти 👍 все още не съм го пробвал, само в главата си. но чувствам, че няма да е проблем. знаеш с кого експериментирам, той е химик. когато инструментите пристигнат и сготвим нещо вкусно, искам да стоя там като някой, който знае какво прави, какво прави, какво пита... но първо определено ще е малка крачка. Ще направя видеоклип и описание на първия опит и ще го кача
 

runforestrun

Don't buy from me
Member
Joined
Apr 5, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Хей, братя, добър ли е този реакторен котел за производствения процес на адб-б. Имам прекурсора и други съставки
 

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
201
Reaction score
65
Points
28
Патън, някои от изброените тук партидни реактори подходящи ли са за използване на катализатори от благородни метали?

Знам, че парр реакторите обикновено се използват за реакции под налягане, но се чудя дали тези ще са подходящи.
 

craris100

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 4, 2023
Messages
56
Reaction score
34
Points
18
Здравейте, G.Patton.

Мисля да си купя еднослоен стъклен реактор, защото е по-лесно да се контролира температурата, като се поставя силикон върху партидата. Освен реактора е необходимо да се купи вакуумна помпа и воден охладител, така ли?

Каква е машината за контрол на температурата за охлаждане и нагряване на стъклен реактор с кожух? Не разбирам действието на ''топлообменника'' в публикацията ви.

Благодаря ви.
 

humax

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 8, 2024
Messages
5
Reaction score
3
Points
1
Интересно. Благодаря ви за знанията, които предоставяте в този форум. Благодарен съм, че съм попаднал на това място.

Благодаря
 

Que!

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2024
Messages
10
Reaction score
5
Points
3
Оценявам това, много е полезно
 
Top