Изомеризация на канабидиола (CBD) до психоактивни канабиноиди

JoeShit

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 15, 2022
Messages
5
Reaction score
1
Points
1
Опитах се да пуша леки твърди вещества на дъното и то просто се превърна в бяла коричка, нещо като когато пушиш ДМТ, така че предполагам, че твърдите леки вещества са боклук
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Най-вероятно става въпрос за натриеви соли. Можете да покажете снимка на МД, какво е нейното качество? Каква солна киселина използвате? Ако всичко е чисто и качествено, най-вероятно температурата е висока и разбъркването може да не е достатъчно.
 

JoeShit

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 15, 2022
Messages
5
Reaction score
1
Points
1
HFkqxSy53J

Приложени са моите реактиви, 2-рата снимка е боклукът, който беше на дъното, а последната снимка е сушенето на моя продукт. Използвах лимонена киселина и я варих в продължение на 8 часа при работещ рефлукс.
 

Attachments

  • 0Z3gMEFbvO.jpg
    0Z3gMEFbvO.jpg
    1 MB · Views: 610
  • uVj3cQKpPx.jpg
    uVj3cQKpPx.jpg
    1.1 MB · Views: 617

Uncle Lee

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2022
Messages
44
Reaction score
50
Points
18
Какво състояние на CBD използвате, продуктът ви изглежда много нечист
 

JoeShit

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 15, 2022
Messages
5
Reaction score
1
Points
1
Това е най-нерафинираното CBD масло, което можете да си купите това е пълноспектърно CBD сурово масло, извлечено от алкохол, от коноп Depot на едро
 

Uncle Lee

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2022
Messages
44
Reaction score
50
Points
18
Препоръчвам ви да използвате чист CBD изолат на прах, тъй като извлеченият с пълен спектър CBD често е тъмен на цвят и съдържа много липиди, които могат да попречат на реакциите на изомеризация и да затруднят разделянето на продуктите
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Обикновено чистият CBD прах се поддава на изомеризация, не знам колко чист е процесът при маслото
 

JoeShit

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 15, 2022
Messages
5
Reaction score
1
Points
1
Изглежда ли това добър продукт за използване?
 

Attachments

  • 0PEWIQbLV4.png
    0PEWIQbLV4.png
    172.2 KB · Views: 594

PossumKid

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 17, 2022
Messages
14
Reaction score
7
Points
3
Можете ли да ги попитате каква е чистотата му?
Обикновено, ако е изолат, би трябвало да е добре, но фактът, че пише и "широк спектър", малко ме обърква.
 

Uncle Lee

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2022
Messages
44
Reaction score
50
Points
18
Изолатът на CBD е най-добрият субстрат
 

OctaviusLegions

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 14, 2022
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Здравейте, ОП!
В момента държа само етанол, смесен с IPA (75%, 7%), ще трябва ли да се сдобия с етанол или да използвам водка или нещо подобно? Доколкото ми е известно, не виждам никакъв начин, по който IPA да прецака нещо, обаче реших да попитам, вместо да се чукам, за да разбера.
 

Uncle Lee

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2022
Messages
44
Reaction score
50
Points
18
Можете да използвате тази смес, като след реакцията се уверите, че в продукта ви няма изопропилов алкохол
 

OctaviusLegions

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 14, 2022
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Нуждаете се от съдействие и малко помощ по отношение на следното:

1. Дали реагентите, които съм използвал, биха могли да имат някакви отрицателни последици за продукта и ако да, как да ги поправя по време на изомеризацията на CBD до психоактивни канабиноиди.

2. Страничният продукт, който съм направил

3. Изчисляване на ефикасността на крайния продукт.



1) Първо накиснах около 5 г CBD скункс (8%CBD ) със 100 мл пропан-2-ол (изопропанол ).
вътре в стъклен съд с капак и го поставих да замръзне във фризера за няколко часа Също така разбърках стъкления съд няколко пъти, за да извлека трикомите. След като замразих контейнера, изсипах 5 г CBD цвете, смесено с пропан-2-ол, в друг стъклен контейнер (за да няма проблеми във водната баня с температура 70 °С). Преди да сложа стъкления контейнер във ваната, добавих около 100 ml оцетна киселина (32% vol ).
По време на водната баня добавих още един капак върху капака на стъкления съд. Вторият слой използвах за поставяне на кубчета лед, за да компресирам и охлаждам парите, докато те отново паднат в сместа. След сесията на рефлукс трябваше да отделя киселината от пропанола, но не можах да се сдобия с алкална вода, така че използвах обикновена вода, наситена с натрон , за да направя водата по-базова и да повиша pH.

2) Разтворителите направиха реакция, оставяйки слой с кафяв/червеникав цвят отгоре и блед лавър отдолу. Предполагайки, че киселината е абсорбирала натрона, разделих двата слоя. При изсушаването обаче разтворът, който отделих, се превърна в камъни и люспи с оранжев, светлочервен цвят на гуржовете, но това не е масло... Какво е това и може ли да е опасно да се постави в хапче като ястие например? Напълно съм сигурен, че е останал натрон, обаче просто исках да чуя най-умния форум на земята за това все пак, за да съм сигурен и може би да науча няколко неща.

3) Доста съм опитен в производството на концентрати, обаче изчисляването на потентността е малко трудно imo. Има ли някакво математическо уравнение за това и има ли някакви разлики по отношение на определянето на процентите на потентността? И различава ли се уравнението, ако например продуктът е направен от изомеризация на CBD?


С най-добри пожелания, Откачалките са загубили легиони.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
За изомеризацията се нуждаете от чист КБД под формата на прах
 

OctaviusLegions

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 14, 2022
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Използвах цветя, със сигурност ме натовариха. Сякаш току-що съм изпушил 5 тупалки подред, но без да се чувствам замаян и да имам усещане за сухота в устата. Чувствам се хихикащ AF, най-вече отпуснат под формата на body high, но не се чувствам тежък и все още върша работата си. Погледнах THC delta 8 и 9 и моето преживяване от сега е точно такова, каквото е описано в мрежата.

Следващия път обаче ще опитам да използвам cbd на прах (99%). Но просто казвам, че ми действаше добре при използването на цвете, дори след това налях цветето си с него jajaja
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Добре, опитът ви ще бъде полезен
 

thcman

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 11, 2022
Messages
18
Reaction score
0
Points
1
има ли места, откъдето да си купя помпа от птФе, направих си собствена и тя се счупи, но маслата излязоха бистри и с чист вкус, има ли връзки тук или някой знае къде да се получи такава
 

Robespierre

Don't buy from me
New Member
Joined
May 16, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Имам въпрос относно извличането на CBD.
Как точно го извличате ?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Екстракцията чрез алкохол е най-простата
 

XenocodeRCE

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 29, 2022
Messages
11
Reaction score
2
Points
3

И DCM, и EtOAc са канцерогенни, има ли някакъв безопасен заместител ?

Какво имате предвид под "NPS" ?
 
Top