Карфентанил, фенталози и нитазини в снабдяването на европейските катерози

magnesium_sulphate

Moderator in Lithuania section
Resident
Joined
Apr 11, 2024
Messages
19
Solutions
1
Reaction score
21
Points
3
Здравейте, скъпи членове,

Провеждам собствено малко наблюдение, от чисто любопитство, върху катиноните, подплатени с карфентанил, фенталози и нитазини, в европейските доставки на катинони.

През последните около 12 месеца все по-често катинони (основно 3-CMC и в по-малка степен 4-MMC) достигат до местния пазар със значително големи следи от мощни синтетични опиоиди от споменатите видове. Известно ми е за три случая, при които три млади момчета са починали, след като са смъркали 3-CMC, който е бил примесен с карфентанил (потребителите са били млади момчета, много наивни по отношение на химикалите), както и за многобройни свръхдози, които, слава Богу, при бързата реакция на службите за спешна помощ, са били предотвратени с помощта на налаксон. Случаите бяха толкова тежки, че всички тези хора, които по Божия милост оцеляха, трябваше да бъдат хоспитализирани за няколко дни дори след прилагането на повече от две дози налаксон. Бих искал да добавя, че обикновените умишлено употребяващи опиоиди, които много често предозират тук, се съживяват успешно след един или два приема на налаксон (всеки прием се състои от 1mg/1ml налаксон). Така че количеството на тези добавени опиоиди е ужасяващо по обем, предполагам. Това не са някакви страховити приказки за луди наркомани в центъра на града, това е нещо, на което сам съм бил свидетел (всички случаи, които споменах, са ми известни от първа ръка) и имах възможност да разговарям с медицински специалист, който работи в областта на намаляването на вредите и ежедневно е в контакт с високорискови потребители.
Бих искала да чуя мнението на други хора, които са чували за такива случаи в своята страна, може би са се сблъскали с това от първа ръка или имат някакви познания как се извършва това (дантелата). Катиноните, които са lacing, по никакъв начин не се различават по външен вид, мирис, вкус или друг обективен вид, което означава, че са под формата на кристали. Бих направил извод, че местните дилъри на наркотици сами правят това, ако продуктът е под формата на натрошени кристали, фин прах. Прекристализирането на продукта не е нещо, на което са способни местните наркодилъри. И нямам основания да мисля, че китайските или индийските производители биха правили това в лабораториите си - но може и да греша; досега нищо от покварената липса на каквато и да е хуманна етика, идваща от тези хора, не би ме изненадало.

Може ли някой, който има някакви познания или повече разбиране по този въпрос, да ме просвети по отношение на тази тема? Смятате ли, че подплатяването на катинони под формата на кристали може да се извърши ефикасно, като може би се пръска някакъв разтвор директно върху кристалите? Или е по-вероятно лейсингът да се извършва по време на и в производствените съоръжения?
Всеки опит от първа ръка с катинони ще бъде интересен и проницателен за четене.

Благодаря ви.
 

Morda

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 17, 2024
Messages
9
Reaction score
4
Points
3
Изглежда окабелено, че доставчиците се опитват да убият клиентите. (буквално неосъзнаването на присъствието на такова вещество е почти мъртва присъда за всеки потребител (чието мислене е чист mcat или друг стимул). Освен ако не се опитват да ви накарат да се пристрастите към опиодите и да ви накарат да работите като cr3ck hd.
няма друго обяснение.

някак си е контрапродуктивно да има опиоди в такъв продукт.


Синтезът на фентанил и други оп. продукти изглежда много популярен тези дни, не бих се учудил, ако просто не чистят много, преди да сготвят нещо друго.
Ами бъдете в безопасност, тествайте си гадинките (има налични тестове за ОП.)
 
Top