Как разбрахте за нас? Това е важно за нас.

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Как разбрахте за нашия форум?
Моля, оставете информация в коментарите за това как сте ни открили
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Нашият форум не е трудно да бъде намерен в интернет, много скоро този форум ще бъде асоцииран като мястото, където започва пътят на създаване на тайни лаборатории. Още сега по отношение на качеството на съдържанието ние превъзхождаме почти всички подобни интернет ресурси, които са ви известни.
 

Botsauto-Dutchland

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 11, 2022
Messages
86
Reaction score
42
Points
18
да, разбирам, но си мислех, че публикувам като снимки, може би е безопасно или по-безопасно, за да нормален уебсайт, така че се чудех, защо уебсайт с тъмен уебсайт, когато има нормална версия... просто се чудех, че харесвам този уебсайт много добре. но в бъдеще искам да поръчам това, което искам, че отидох в този холандски затвор, не е голям проблем, но сега съм уволнен и тази кучка на worksuplyer не ми плаща и не мога да поискам помощ, защото работя там на хартия. Казвам това защото искам да продавам може би продукт който е за чистота и минимално увреждане на организма продавах кокаин база кокаин и мръсен спийд и какво ли още не. арестуваха ме! но сега съм без пари! спестяванията си дадох на малкия си брат но сега той ги няма.. така че може би ще продавам амфетамин и легални лекарства, защото мога да си ги набавя. но не и да шофирам... питат ме много, ако мога да покажа какво имам в колата сиһттр://..... като darkweb може би трябва да го пробвам (амфетаминфосфат)//..... съжалявам за спама
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Нашият проект се намира в пространството на лука, в клиринговата мрежа имаме само шлюз.
 

dnkr

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 11, 2022
Messages
19
Reaction score
7
Points
3
Безопасно ли е да се използва порталната версия? Открих този невероятен проект, докато проучвах за ADBB и 5CL в Google
Между другото, сайтът понякога се зарежда бавно. ако имате нужда от помощ за по-бързи сървъри или нещо подобно, мога да даря на този прекрасен форум . но ако трябва да бъда честен, той е като 99% по-бърз от други сайтове с лук, така че вероятно просто не съм свикнал да използвам tor lol

EDIT: Нищо, че току-що намерих раздела "платено". Определено ще си купя членство много скоро! (Ще спестя за RC секцията :D)
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
За обикновено изучаване на информация, да, това е безопасно.
Но е по-добре да използвате луковата версия на сайта, тя е още по-безопасна. Списъкът е достъпен само чрез onion версията.
 

Heartburn

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 10, 2022
Messages
18
Reaction score
13
Points
3
Кликнах върху линка .onion, който беше вмъкнат от някакъв пич в Reddit r/drugs в коментар под някаква снимка на окончателния синтез на ампер.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Открих ви в Дред и съм повече от щастлив, че се присъединих към общността.

Досега това беше ИЗЦЯЛО това, от което се нуждаех, за да работя по големия си проект, и успях да намеря доставчици за липсващите ми прокурори много бързо, като първата сделка се случва съвсем скоро с вашия ескплоататор.

Благодаря за работата ви и бъдете живи и здрави!

Cincerly,

Коко
 

systemd

Don't buy from me
Member
Joined
Aug 25, 2022
Messages
2
Reaction score
2
Points
3
Направих търсене в Google за синтез на канабиноиди и открих тази прекрасна общност.
 

Susi81

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 9, 2022
Messages
8
Reaction score
1
Points
3
Намерих ви в Google при търсене на видео за синтез на амфетамин
 

lsdkingpin

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 16, 2022
Messages
7
Reaction score
7
Points
1
чрез банерна реклама в даркнет тръст мисля, че
 

Gerald Cotten

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 16, 2022
Messages
32
Reaction score
30
Points
18
Намерих този форум на Дред!

Наистина оценявам малката, но разрастваща се общност тук.

Бях следил и чел постовете само през последните няколко месеца, но очаквам с нетърпение да бъда по-активен!
 
Top