Как разбрахте за нас? Това е важно за нас.

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Как разбрахте за нашия форум?
Моля, оставете информация в коментарите за това как сте ни открили
 

kaoticneurotic

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 6, 2021
Messages
3
Reaction score
4
Points
1
Тук
 

workworkwork

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 22, 2022
Messages
74
Solutions
1
Reaction score
32
Points
18
Намерих този форум на dread forum преди месеци и става все по-добър, благодаря!
 

TheHusky

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 21, 2022
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Открих ви в Youtube, докато търсех нов синтез, който да опитам. Един от най-професионално направените видеоклипове по химия, които съм намирал досега. Благодаря ви, че споделяте работата си!
 

HairyPoppins

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
50
Reaction score
26
Points
18
Здравей, приятелю, търсех някаква информация за архивите на Род,научна лудост и reddit мисля, след това видях логото на BB няколко пъти, преди да осъзная, че вероятно това е мястото, където трябва да отида, и сега съм нов абонат. Благодаря предварително!
 

Brennos

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 4, 2022
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Едно момче пусна вашия линк в LeLoupBlanc, френски форум, и се радвам, че го направи, това е прекрасен форум и наистина съм развълнуван да прочета всички теми и отговори ! :)
 

Amphibian

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 30, 2022
Messages
9
Reaction score
9
Points
3
Различни дред-постове на член, на когото имам доверие, за BB-форума, а също и дред реклами
 

m03

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 16, 2022
Messages
15
Reaction score
3
Points
3
Ехх първоначално през DarkNetLive преди обновяването, бях дебнещ, но накрая направих акаунт lol. Също така видях някакви разговори за вас в TheeHive subreddit в някакъв момент.
 

victorplum

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 20, 2022
Messages
5
Reaction score
1
Points
1
Здравейте, нов съм тук, намерих обявата в Дред преди няколко месеца.

Не виждам никаква тема с правила, но съм ползвал достатъчно форуми, за да знам сам как да използвам здрав разум + прочетох подписа на Хейзъбърг (който вече бих причислил към здравия разум). Чета ви наоколо, мир :)
 

hustla

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 20, 2022
Messages
8
Reaction score
5
Points
3
Търсех някакво основно приготвяне на химикал, който сега не помня, и беше само в youtube. И тогава yt ми препоръча едно видео от канала bb.expert и пуф - ето ме тук.
 

Nacho

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 24, 2022
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
Видео в YouTube. Харесайте го тук. Направили сте голяма услуга на човечеството и на всички, които ценят истинската свобода. Страхотна работа и ви благодаря!!
 

Loki12

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 18, 2022
Messages
52
Reaction score
25
Points
8
Мисля, че съм виждал споменавания на ВВ някъде по други форуми, но обикновено се придържам към това, което знам. Тогава вие изскочихте на darkfail или нещо подобно? Отне ми обаче още няколко седмици, за да отворя действително сайта, мисля, че някой беше публикувал за някакъв синтезатор и даде връзка към тук. Всъщност съжалявам, че съм спал на този сайт, но с толкова много измами в даркнет никога не можеш да бъдеш твърде внимателен.
 
Top