Как разбрахте за нас? Това е важно за нас.

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Как разбрахте за нашия форум?
Моля, оставете информация в коментарите за това как сте ни открили
 

limpbizkuit65

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 14, 2023
Messages
14
Reaction score
6
Points
3
За първи път ви намерих в един даркнет индекс, мисля, че беше darknet.live, после загубих връзката и преди няколко дни моят доставчик на лаборатории от ASAP Market ме изпрати тук, за да си напиша домашното по химия, преди да започна производството.
 

Sbalscr

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 14, 2023
Messages
1
Reaction score
1
Points
3
Използвах този сайт и преди в миналото, но първоначално бях насочен тук от потребител на Reddit
 

general

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 14, 2023
Messages
40
Solutions
2
Reaction score
18
Points
8
нов във форума,прекарах последните три дни в анализиране на breaking bad видео на синтез на a-pvp,сега съм тук,трябваше да съм тук преди години,това е истинска история.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Двама души, които не познавам, ме поканиха за 2 дни, от reddit, където участвам в подрежданията за химия и лекарства.
 

KlintoL

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 12, 2023
Messages
10
Reaction score
3
Points
3
на всички места в youtube :D
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
За съжаление нашият канал в youtube е на път да бъде закрит, някои видеоклипове вече са изтрити.
 

KlintoL

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 12, 2023
Messages
10
Reaction score
3
Points
3
Да, наистина, забелязах, че синтезът на амфетамин от p2np + al амалгама е изчезнал :(

ами все пак това е youtube:')
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Подготвяме някои наистина революционни методи за синтез. Надяваме се, че ще имаме време да ги публикуваме в канала преди неговото закриване.
 

m1000

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 15, 2023
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
Сърфиране в браузъра Tor, Търсене на връзки, които все още бяха живи. В крайна сметка ме доведоха до това място.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
Беше ми показана от доверен приятел, за чието обучение по отношение на препаративните тъмни изкуства имах известен принос.
 

89WK89

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 9, 2023
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
бях изключително щастлив да открия този изключително полезен форум чрез youtube
 

Thomas

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 18, 2023
Messages
10
Reaction score
2
Points
3
Препоръча ми го един приятел. Благодаря за работата и помощта ви
 

lokozombo

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 20, 2023
Messages
11
Reaction score
4
Points
3
Когато филмите в youtube изчезнаха, започнах да свалям всички знания отвсякъде. Когато търся нещо, което искам да опозная по-добре, накрая винаги ще имам повече. Мисля, че това беше на vk.com
 

general

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 14, 2023
Messages
40
Solutions
2
Reaction score
18
Points
8
Да, благодаря за коментара. това е, което im се уча да правя. получавам информация, докато е налична, и я запазвам.
 

Midget_Impinger

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 10, 2022
Messages
30
Reaction score
11
Points
8
Чух от вашите абсолютно невероятни видеоклипове в YT. Беше доста иронично, защото се опитвах да синтезирам 4-FA по метода на редукция с NaBH4 и ми беше трудно.
Тогава вие публикувахте видеото, в рамките на няколко дни. Беше като знак от всемогъщите богове на наркотиците! lol.
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
Споделете своя опит в областта на синтеза на 4-фа. Това е интересно вещество, което най-лесно се получава от еуфоретици от амфетаминов тип.
 

Midget_Impinger

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 10, 2022
Messages
30
Reaction score
11
Points
8
Честно казано, не усещам нищо по-различно от обикновения амфетамин, който си направих. Имам чувството, че може би е така, защото е рацемична смес. Току-що получих малко D-(-)-винена киселина и ще опитам с оптичната разделителна способност, за да видя дали изомерът D-4-FA действително дава някаква еуфория.

Също така си помислих, че може би само аз не усещам никаква еуфория от него, затова го изпратих на един приятел, който е по-опитен в амфетамините, и той каза, че също не усеща нищо.

Не съм сигурен какво съм направил погрешно, ако изобщо съм направил нещо, защото получавам обичайната реакция на амфетамини от него.

P.S. Всички реактиви, които използвах, за да направя 4F-P2NP, бяха от ACS клас и рекристализирах 4F-P2NP няколко пъти. Така че се съмнявам, че е било това.
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
4-фа предизвиква еуфория, когато се приема перорално в доза над 200 mg
 

adiggels

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 23, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Първо видях вашите видеоклипове на YT, които са абсолютно най-добрите и толкова полезни, така че започнах да се ровя и попаднах на форумите, така че съм щастлив, че го направих !
 
Top