SCAM Въведение в пазара на черните пирамиди

Bimbone

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 4, 2022
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
Много обещаващо! Надявам се, че това място е без измами
ще опитам, благодаря
 

VeNoMxXx

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 14, 2023
Messages
23
Reaction score
14
Points
3
leafe го седмици наред дори една поръчка не се приема ..това просто е гадно надявам се да си променят мнението и системните му проблеми !
 

Amenhotep

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 4, 2022
Messages
39
Reaction score
123
Points
33
Здравейте, човече, благодаря ви, че се свързахте с нас.

Публикувахме още едно съобщение малко след темата за антифишинга.

Антифишинг бронята ще се появява само в случайни случаи.

През повечето време всичко, което трябва да направите, за да се регистрирате, е просто да отговорите на една от нашите две captcha и това е всичко.

Работи добре, тъй като виждаме нови хора да се регистрират всеки ден.
 

VeNoMxXx

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 14, 2023
Messages
23
Reaction score
14
Points
3
и защо парите са замразени там и никой продавач не е онлайн и дори не приема нищо в продължение на 2 седмици + това вид бизнес ли е ? мисля, че не ...
 

Amenhotep

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 4, 2022
Messages
39
Reaction score
123
Points
33
@nob0dy: между другото, не сте приложили никакъв скрийншот в поста си.
Просто сте изпратили отново приложените в нашата тема....
 

VeNoMxXx

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 14, 2023
Messages
23
Reaction score
14
Points
3
ПРОСТО ШИБАНА ИЗМАМА
 

Amenhotep

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 4, 2022
Messages
39
Reaction score
123
Points
33
@nob0dy: между другото, не сте приложили никакъв скрийншот в поста си.
Просто сте изпратили отново приложените в нашата тема....
 

VeNoMxXx

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 14, 2023
Messages
23
Reaction score
14
Points
3
Връзката към пазара не работи !
 

banister

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 10, 2021
Messages
57
Reaction score
42
Points
18
Това е пазар за измами. Потребителите се пазят, не оперират на този пазар. Предупредени сте.

АДМИН: Темата за този пазар трябва да има червен етикет за наблюдение на измама, както и темата за чуждия пазар.
 

VeNoMxXx

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 14, 2023
Messages
23
Reaction score
14
Points
3
Защо никой не delte тази гадна пазарна връзка пост ? fuckin измамници ...
 

salemwitches

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 26, 2022
Messages
1
Reaction score
2
Points
1
Открих форума на ВВ преди 3 дни благодарение на пазара на Черната пирамида и тяхната много приятелска подкрепа, към която се присъединих преди около месец.

На първо място: благодаря и на двамата, че внесохте малко свежест в тази област, която е даркнетът.
Второ и не на последно място, когато повечето хора обичат да се държат просто ( и грозно през повечето време ) поради лошо кодиране или дизайн прагове или просто защото те просто са твърде мързеливи, за да undettake необходимите ъпгрейд, тези момчета удвои количеството на усилията и познайте какво: това се вижда ! във всеки аспект !

Голям ъп за вас, Хайнсенберг и Аменхотеп, за страхотната работа. 😉😘

Доколкото можах да опитам ( имам общо 8 завършени поръчки ), пазарът е прекалено бърз, снимките, търсенето, профилът, страницата на члена и страницата на продукта се зареждат за нула време.
Наистина ми харесва и системата за проверка, както и динамиката без използването на Java. Това е брилянтно.

Дизайнът също е безупречен ( добре, съгласен съм, че винаги съм бил голям фен на египетската култура от своя страна... ).

Когато другите пазари се чувстват стари и един вид скучни и обикновено се управляват от един и същ екип отново и отново, вие наистина извършихте това, което наричам избухване в тази област и предполагам, че сега е само въпрос на време да привлечете приличен трафик, ако вече не сте го направили.

Видях някои говеда тук и там с други хора, които може да притеснявате с вашата услуга: Казвам: игнорирайте ги, не се интересувайте и продължавайте с хубавата работа.
 

artme2

Don't buy from me
Member
Joined
Mar 30, 2024
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Здравейте, момчета! черната пирамида е готина! но аз съм нооб и искам да напиша съобщение и когато напиша, няма какво да правя! как мога да направя това, моля! това е глупав въпрос, знам, но ми помогнете, моля... добър ден
 

Growt0l

Don't buy from me
New Member
Joined
May 18, 2024
Messages
9
Reaction score
1
Points
3
Това не е готино, освен ако не ви харесва измамата на изхода. Btw, явно тролите и търсите внимание. Така че ето ви ;).
 

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
187
Reaction score
137
Points
43
Deals
8
Няма актуализации няма номер за проследяване, не го препоръчвам за правене на бизнес.
Чаках един месец, за да мога да направя поръчка, а сега чакам още 12 дни и нямаше никакви актуализации, предоставени от продавачите, въпреки че ги помолих за номер за проследяване. Човекът, който ме помоли да купя тези проби, се вбеси и сега изглеждам глупаво. Всичко това е много непрофесионално, Nemesis Market беше много по-добре. Дори се притеснявам, че може да е измама, тъй като не успях да изтегля средства и поддръжката така и не ми отговори, когато поисках да си върна парите. Те бяха налични само в портфейла на пазара, но не можех да ги изтегля.
 

Attachments

  • SRJBYt6vfV.jpeg
    SRJBYt6vfV.jpeg
    5.3 MB · Views: 302

VeNoMxXx

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 14, 2023
Messages
23
Reaction score
14
Points
3
Стойте настрана мога да кажа, след като чакам 2 седмици на приемане на поръчката и founds не може да се оттегли !!! Надявам се, че те променят мнението си, но всъщност си загуба на време !
 
  • Like
Reactions: vis

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
187
Reaction score
137
Points
43
Deals
8
Чакам вече около 6-7 седмици. 2 седмици и половина, откакто поръчката е изпратена според статуса на поръчките, но все още нищо не е пристигнало, в неделя открих спор и все още нищо.
 

VeNoMxXx

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 14, 2023
Messages
23
Reaction score
14
Points
3
Тези публикации трябва да бъдат премахнати или отбелязани като измама, за да не попаднат повече хора в капана
 

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
187
Reaction score
137
Points
43
Deals
8
Все още няма отговор

Прието на 2023-11-18 (20:59)

Изпратено на 2023-11-18 (22:59)

Оспорен на 2023-12-03 (15:29)
 

VeNoMxXx

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 14, 2023
Messages
23
Reaction score
14
Points
3
Моят е приет досега надявам се да работи добре, тогава ще взема всички обратно подкрепа отговор, но сайтът има много проблеми, всъщност мисля, че причиняват, че огромни закъснения. добре нека видим, надявам се, че ще работи също и за други в същата ситуация имате подкрепа отговор междувременно ?
 
View previous replies…

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
187
Reaction score
137
Points
43
Deals
8
Моят също беше приет и след повече от две седмици стоката така и не пристигна, да видим дали ще ми бъде възстановена сумата, тъй като поддръжката работи по въпроса.
 

VeNoMxXx

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 14, 2023
Messages
23
Reaction score
14
Points
3
Мога само да се надявам, че е бил специфичен проблем на продавача и дано моят работи добре, но изглежда, че вече са разрешили проблемите от последните седмици !
 

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
187
Reaction score
137
Points
43
Deals
8
Последното съобщение от поддръжката беше преди 4 дни, продавачите остават неактивни, все още не съм получил средствата си обратно и поддръжката просто продължава да държи средствата ми, знаейки цялата ситуация. Това е много странна ситуация
 

kpach

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 26, 2023
Messages
60
Reaction score
36
Points
18
Макар да си мислите, че е в ескроу, те вероятно използват тези средства, няма ключ за преглед = няма доказателство за пазара, който държи монетите.
 

VeNoMxXx

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 14, 2023
Messages
23
Reaction score
14
Points
3
Всъщност пазарът се е понижил ?
 

VeNoMxXx

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 14, 2023
Messages
23
Reaction score
14
Points
3
Стойте настрана от там, просто е пълна измама !!!! този сайт е най-лошото говно в историята !!!!
 

Helsinki1

Don't buy from me
New Member
Joined
May 6, 2024
Messages
3
Reaction score
3
Points
1
Пазарът се понижи, а в портфейла си имам 700 щ.д. Това измама за излизане ли е? тъй като не можем да изтеглим средствата от портфейла, това трябваше да се случи
 

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
187
Reaction score
137
Points
43
Deals
8
Опитвам се да изтегля средства от тях от векове без никакъв резултат
 
View previous replies…

Growt0l

Don't buy from me
New Member
Joined
May 18, 2024
Messages
9
Reaction score
1
Points
3
Дори не мога да изтегля над 300 долара, които са в сметката ми, без да се сблъскам с

"Трябва да извършите поне 1 продажба на стойност половината от баланса си, преди да изтеглите средствата, които са били депозирани на нашия пазар.
В бъдеще, ако искате средствата ви да бъдат автоматично върнати в личния ви портфейл след отменена или неуспешна поръчка, не се колебайте да включите 2fa-Authentification в профила си и да въведете възстановяване на криптовалута".

Също така не можех да имам покупка, която беше доставена в пощенската ми кутия. Продавачите, с които съм разговарял, на този сайт не желаят да предоставят идентификатора за проследяване или да се оправдаят, че са изгубили идентификатора за проследяване. Смехотворно е, че този пазар (черен пазар) все още се счита за донякъде уважаван на други сайтове с почти никакви критики, за разлика от ares и incognito. Това е ясна измама на изхода, smh. Трябваше да направя по-добро проучване, lol.
 

Growt0l

Don't buy from me
New Member
Joined
May 18, 2024
Messages
9
Reaction score
1
Points
3
Не мисля, че е безумно, че тази страница все още е прикрепена към началната им страница. В известен смисъл тя им позволява да запазят доверието, което някога са имали. В един момент вярвам, че черната пирамида е била легитимен пазар. Сега те излизат от измама и не позволяват на клиентите си да изтеглят парите си.
 
Top