Синтез на JWH-018. Малък мащаб.

northenos

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 11, 2022
Messages
19
Reaction score
1
Points
3
Всеки, който може да обясни стъпка 7 и 8 в подробности, моля :(
Като филтриране използвайте вакуумна филтрация или не, а промиване просто промийте обикновено или използвайте химическа техника за промиване. А стъпка 8 не разбирам, защото мисля, че стъпки 7 и 8 са без значение. Al2O3 се изсушава внезапно при стъпка 8, когато се появява EtOH. Значи Al2O3 не се използва?
Съжалявам, защото съм новак, моля, научете ме!
Благодаря
 

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 10, 2022
Messages
297
Reaction score
161
Points
43
Не познавам особено тази рецепта, но по мое мнение...
7 - трябва да филтрирате сместа си, за да възстановите Al2O3. измийте я с вода 2 пъти и я оставете да изсъхне; за да я запазите за друг път.
8 - добавете вода към течността си (която сте филтрирали) и ще се получи твърдо вещество (JWH-018)
 

northenos

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 11, 2022
Messages
19
Reaction score
1
Points
3
7. Така че филтрирах сместа може да безопасен Al2O3, така че мога да го използвам отново за следващия синтез.
8. А течността от филтрирания от мен Al2O3 се нарича фаза EtOH ? Така ли?
 

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 10, 2022
Messages
297
Reaction score
161
Points
43

Така че, мисля, че вашата смес без Al2O3 се нарича фаза на EtOH (защото сте го сложили преди това...)
 

northenos

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 11, 2022
Messages
19
Reaction score
1
Points
3
Да, разбрах това. Благодаря ви, че споделихте мнението си, сър.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Етанолът се използва, за да отделим необходимия ни продукт от неразтворимите и ненужни неща, това е смисълът
 

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 10, 2022
Messages
297
Reaction score
161
Points
43

ако променим дозировката на рецептата; като х2 или х5; беше добре или трябва да променим мощността на микровълновата фурна ? или не можем да..
 

CCnotsogreasy

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 2, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Мога ли да използвам други индоли? например обикновени като индол-3 карбинол или индол-3 оцетна киселина, съжалявам, ако въпросът е особено идиотски, но съм нов в тази област. също така бих бил благодарен, ако можете да отделите време, за да ми разясните синтеза
 

kaybettikmibaşkan

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 14, 2022
Messages
1
Reaction score
2
Points
3
ı Не разполагате с вакуумен филтър, смесителна машина.

въпрос 1..
-Индол (0,117 g) е смесен с неутрален Al2O3 (1 g) и е смлян заедно до получаването на хомогенен прах.
(добавете вода или ацетон, смесете. или без вода или без ацетон, смесете. ръчно смесете направо без никаква вода..)

въпрос 2-
Крайната смес в запечатан флакон от 5 ml се подлага на облъчване в микровълнов реактор при 100 *С (400 W) за 8 минути.
(какво е името на 5 ml )
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Праховете трябва да се раздробят в един диаметър, за да се разпределят равномерно.
Флаконите се използват за микровълнов реактор. За домашна микровълнова печка се използват чаши и краткотрайно, но често облъчване.
 
Last edited by a moderator:

Bigwest

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 15, 2023
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Може ли някой да ми обясни как да разделя времето на облъчване, когато използвам домашна микровълнова печка
 

bunny

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 22, 2022
Messages
5
Reaction score
6
Points
3
Момчета има eny boudy опитайте този метод . дали е успешен . Искам да го приложа не искам да губя време и пари ............. !
 

hofmaN.

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 28, 2022
Messages
5
Reaction score
0
Points
3
Някой може да ми даде всички CAS номера за този химикал
 

XenocodeRCE

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 29, 2022
Messages
11
Reaction score
2
Points
3

M8Fu4nG.png


Тук е лист с CAS. За някои неща ще трябва да заобиколите закона (?) например чистият етанол е незаконен в европа за домашно ползване, но просто използвайте евтина водка и я дестилирайте :)
за някои реактиви ще трябва да докажете, че сте собственик на някаква компания.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Без да дестилирате водката, можете да я замените с друг алкохол (изопропилов алкохол за експ).
 

orgasmatron

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 2, 2022
Messages
25
Reaction score
14
Points
3
Благодаря ви за изобилието от информация
Имам няколко въпроса,
1 - ако човек прави нафтоил индол по някакъв друг начин, изглежда, че може да започне и от стъпка 4 ( което означава, че Al2O3 не пречи на втората процедура, тъй като очевидно няма никаква работа между тях)
2 - Какъв е очакваният добив в сравнение с традиционните методи на нагряване, особено за JWH-018, имам предвид, може ли да се извърши по процедура, подобна на adb-b, (при условие, че човек има нафтоил индол и разбира се 1-бромопентан)(и даден карбонат)?
3 - Реакцията протича ли безпроблемно, ако се използва 1-бромо-5-флуоро-пентан и при двата метода на реакция ( MW или нагряване)

поздрави
 

jHRfi8rLii

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 24, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1

Получихте ли отговор на въпроса си? също се интересувам
 

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 10, 2022
Messages
297
Reaction score
161
Points
43
Не съжалявам :(
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Здравейте, мисля, че да. Трябва да го увеличите не толкова много. По-добре е да започнете от малка мощност, например 400-500 W.
 

abbadon

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 4, 2022
Messages
50
Reaction score
11
Points
8
скъпи експерти,
известно време не бях активен, защото в моето положение и местоположение нещо се промени.
Сега се намирам в латинска америка (ел салвадор). И никога не съм предполагал, че в някоя държава е толкова трудно да се доставят пратки от чужбина. Искам да знам, ако някой от експертите и помощниците в покупките тук има опит как се работи тук, и се надявам, че някой може да ми помогне как да си набавя безопасни интегрални вещества за синтез на канабиноиди в малък мащаб, подходящ за начинаещи.
regards
 
Top