Синтез на JWH-018

madmoney69

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 29, 2022
Messages
161
Reaction score
156
Points
43
Има ли някой, който е в процес на синтез на jwh018. Би било интересно да разговаряме
 

Hip-Hop-Gruppe

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 20, 2022
Messages
5
Reaction score
1
Points
1
Здравейте!
Направих малко от jwh-018 по вашия метод, но то е много тъмно, като какао.
Как мога да го почистя? Опитах се да го прекристализирам от горещ метанол.
С малко вода (~90% метанол по специфично тегло) той се утаява по-лесно, но все още изглежда зле.
Можете да използвате перхлоретилен вместо dcm и нитрометан.

Не съм сигурен за моя нафтоилхлорид, имам го стар от лабораторията. Но той се топи правилно.

Също така се опияних малко, като го докоснах, преди да изсъхне, беше трудно часове. 🤬
Някой да е правил cb1 антагонисти?

(забравих потребителското си име)
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Трябвало е да използвате предпазни средства като ръкавици и респиратор, JWH-018 е силно действащо вещество.
Това са тъмни кристали? Можете ли да покажете снимката?
Вероятно във вашия случай 1-нафтоил хлорид реагира с перхлоретилен и дава много странични продукти.
 
Last edited by a moderator:

madmoney69

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 29, 2022
Messages
161
Reaction score
156
Points
43
Измервахте ли SnCL4 в милилитри или в грамове?
 

iamcovid

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 14, 2022
Messages
9
Reaction score
1
Points
1
мога ли да купя вече синтезирания 3-(1-нафтоил)индол
?
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,708
Points
113
Deals
666

Да, можете, трябва да се свържете с лаборатории, предоставящи услуги за синтез по поръчка. Тези лаборатории трябва да се намират в държави, в които веществото не се контролира.
 

pptmg

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Feb 1, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Имате ли някакви съвети за това как да влезем в контакт с някой, който предлага синтез по поръчка?
 

MrSung

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 23, 2022
Messages
61
Reaction score
18
Points
8
Ако вместо Sncl4 се използва SnI4(калаен4-йодид), може ли при реакцията да се получи същият или близък до него краен продукт?
 

northenos

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 11, 2022
Messages
19
Reaction score
1
Points
3
Как изглежда крайният резултат JWH-018? Изглежда като прах или нещо друго? ако някой е успял да го направи, мога ли да купя малко количество или някой може да ме насочи как да го направя? аз съм в югоизточна азия.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Не е необходимо да се използва хлорид. Безводен, което е важно (течен).
Прах, ако е с идеална чистота (рекристализирал). Но може да е под формата на масло.
 

northenos

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 11, 2022
Messages
19
Reaction score
1
Points
3

Къде мога да го купя?
 

Khun Sa

Don't buy from me
Member
Joined
Mar 15, 2022
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Здравейте, съжалявам, но не знам точните правила на форума поради препоръки за закупуване... Напишете ми лично съобщение.
 

caos420

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 2, 2022
Messages
6
Reaction score
2
Points
3
Някой да е получил полукристален/масленобял продукт в края на всичко?

Опитвам се да намеря начин да премахна миризмата на нафталин (нафталин) някой има ли съвети за това?

Когато го нанасям върху хартия или билкова смес, миризмата все още е твърде силна и не може да се пуши заради вкуса, опитах някои есенциални масла да прикрият това, но все едно, когато сме смърдящи и напръскаме някакъв парфюм... миризмата се влошава

Прочетох някои изследвания и видях, че трябва да сложа химикала в метанол и да го изпаря, за да получа прах без миризма, но очевидно не се получава...
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Здравейте, прекристализирайте го.
 

caos420

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 2, 2022
Messages
6
Reaction score
2
Points
3
Опитах да рекристализирам с IPA, но без успех... това никога не рекристализира след 1 или 2 дни...

Съмнявам се, че температурата за смесване на индола от нафтойл трябва да е по-висока от тази на индола от тмкп, защото следвах видеото на UR144, но използвах индола от нафтойл, за да направя jwh018

Можете ли да потвърдите, че температурата трябва да е 220c вместо 120c, както е показано във видеото на ur144???
 

PINTXPC88

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 20, 2022
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
Какво ще кажете за крайния продукт, който получавате... силен и активен ли е той ?
 

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 10, 2022
Messages
297
Reaction score
161
Points
43
Никога не пуша синтетичен хашиш... JWH-018 хашишът е като нормалния хашиш или е различен ? (ефект)
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Обикновеният хашиш също може да бъде различен. JWH-018 е добре пригоден за синтетичен.
В един момент най-популярното съединение
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Мога ли да получа повече подробности? Първо, вземаме излишък от пентан. По време на реакцията излишъкът трябва да се изпари. След това горещото масло кристализира в твърдо вещество. След това вземаме минимално количество горещ алкохол и разтваряме твърдото вещество при нагряване. Ако вземете много, тогава прахът няма да падне, трябва да го изпарите допълнително. След като бавно се охлади до стайна температура, след като се охлади, можете да го поставите във фризера. По-нататък утаеното твърдо вещество трябва да се филтрира, може да се промие отново с леден спирт.
 
Last edited by a moderator:

abbadon

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 4, 2022
Messages
50
Reaction score
11
Points
8
Мога ли да се свържа с вашия проект тук, за да намеря подкрепа? правилно ли съм тук?
Имам нужда от всичко от самото начало. Доставка на лабораторни материали, интегрални елементи, знания.
Каква е първата стъпка`? какво всичко трябва да организирам преди началото и откъде`?
Моля, дайте ми някакви съвети, ще съм ви много благодарен.
 
Top