Синтез на JWH-018

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
727
Reaction score
1,017
Points
93
Няма видео, но мога да ви консултирам подробно за процеса тук, с лично съобщение или XMPP. Имам достатъчно практически опит по този синтез.
 
View previous replies…

aa1178251182

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2022
Messages
37
Reaction score
6
Points
8
Може ли алуминиевият хлорид AlCI3 да замени нитрометана? Не мога да купя нитрометан.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
727
Reaction score
1,017
Points
93
Не, времето не намалява. Не можем да използваме нитрометан, ще получим продукт, но добивът ще бъде понижен и ще бъде по-трудно да се почисти. Може би можете да си купите 1,1,1,1,3,3,3-хексафлуороизопропанол (HFIP)? Въпреки че цената му не позволява да бъде най-добрият вариант.
 
Last edited by a moderator:

aa1178251182

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2022
Messages
37
Reaction score
6
Points
8
Господине, може ли HFIP да замени нитрометана?
 
View previous replies…

French chocolate

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 17, 2022
Messages
5
Reaction score
3
Points
3
Има ли някой достъп до този ноид ?
 

Marc-BenzoScam

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 1, 2023
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
Това е въпросът за милион долара, Френчи. Предполагам, че съм по-долу от noob, защото определено не съм химик, но мога да движа някои неща.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
727
Reaction score
1,017
Points
93
Там, където е написано за охлаждане, да, реакцията е екзотермична. Добавяйте реагентите много внимателно и бавно
 

Khaled

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
8
Reaction score
4
Points
3
Каква е алтернативата на калаен (IV) хлорид?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Вероятно да, защото хексанът и DCM са смесващи се разтворители. Вземете предвид, че трябва да пресметнете обема на SnCl4 в хексан в съответствие с концентрацията, за да добавите равно количество SnCl4, както е в това ръководство.
 

Khaled

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
8
Reaction score
4
Points
3
Каква е алтернативата на калаен (IV) хлорид?
 

curiousbob221

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 10, 2022
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Здравейте, поръчахме 109555-87-5 директно от доставчика, но те изпратиха 83-34-1.....3-метилиндол.
Може ли този продукт да замени 109555-87-5 в този синтез?
Ако не, има ли друг начин за използване на 83-34-1 или този продукт не е добър.
Очаквам помощ.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
514
Reaction score
278
Points
63
Съжалявам, приятелю, доставчиците изглежда се подиграват с теб 3-метил индол е известен също като скатол и е литър миризма на говна (страхувам се, че не се шегувам) и за съжаление не може да се използва за приготвянето, защото позицията 3 е заета от метил (не казах, че е невъзможно, тъй като окислението на метила до карбоксилна киселина, която от своя страна теоретично, а не на практика, би могла да се превърне в ацилхлорид за по-нататъшно Фридел-крафт с нафталин е само мое въображение и никога не съм чувал някой да го прави) Най-добрият съвет е да се купи индол, тъй като той вероятно е най-евтиният градивен елемент в цялата молекула.
 

abbadon

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 4, 2022
Messages
50
Reaction score
11
Points
8
Здравейте, приятели, искам да попитам, тези с успех в синтеза на JWH-018:
има ли някой, който да се намира в европа и да може да продаде може би малко количество или повече от готовия продукт?
Моля, изпратете ми имейл
 

jarmy

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 25, 2022
Messages
12
Reaction score
2
Points
3
Моля, помогнете за калаен (IV) хлорид, не можах да го намеря и намерих калаен (Il) хлорид в твърдо състояние, а не в течно, така че мога ли да го използвам в реакцията
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
514
Reaction score
278
Points
63
SnCl2 (станинов хлорид) не е силна Луисова киселина, която е необходима за катализиране на реакцията на ацилиране; можете да намерите препарат в youtube, където целевото съединение е калаен трибутилхидрид, но SnCl4 се получава като междинен продукт от метален прах Sn в нагрята тръба, през която се пропуска Cl2. Това е хардкор химия, така че не трябва да се опитва от аматьори, не че jwh018 е
 

jarmy

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 25, 2022
Messages
12
Reaction score
2
Points
3
Благодарим ви за проявения интерес и отговора. Има ли друга алтернатива на него и каква е тя
 

madmoney69

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 29, 2022
Messages
161
Reaction score
156
Points
43
Имам калаен 4-хлорид.
Само за европа
 

jarmy

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 25, 2022
Messages
12
Reaction score
2
Points
3
Благодаря ви много
 

jarmy

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 25, 2022
Messages
12
Reaction score
2
Points
3
Във втората и последна стъпка фиксирах температурата на 70 градуса по Целзий и в крайна сметка продуктът излезе слаб. Съответно каква е температурата, необходима за реакцията в последния етап?
 

Rita

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 24, 2023
Messages
8
Reaction score
2
Points
3
Jwh е предназначен за начинаещи. За старите хора е слаб, но активен:)
 

charmingcho

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2022
Messages
20
Reaction score
3
Points
3
Каква е ролята на Na2So4?
 

charmingcho

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2022
Messages
20
Reaction score
3
Points
3
На първия етап успях да го получа в твърда форма. И се опитах да го рекристализирам с етанол, но не се получи добре, затова го рекристализирах с IPA. А втората стъпка е реакцията, която се опитах да рекристализирам с IPA, без да я втвърдя добре, защото бързах. Но тя не се получи в твърдо състояние. Трябва ли да направя нещо в твърдо състояние, когато рекристализирам? И какъв е най-подходящият разтворител за рекристализация в стъпка 2?
 

madmoney69

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 29, 2022
Messages
161
Reaction score
156
Points
43
FjvYr8nOhI
 
Top