Looking for a vendor Търся бизнес отношения с полски граждани

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Уважаема общност на ВВ,

Търся да изградя бизнес отношения с полски граждани.
За да опиша какво търся да направя:

За да мога да разширя този бизнес по-бързо, ще е необходимо партньорство, което също така ще намали риска за мен, поради което съм готов да опитам да работя в партньорство, което след това ще бъде прекратено след приключването на този проект (1-3 месеца).
Първата страна на бизнеса е законна (закупуване на продукта в Полша), втората част от него е незаконна (препродажба на продукта + изпращането му в чужбина).

Има кодеинов сироп, който се продава без рецепта (OTC=Over The Counter products, които се продават законно, без рецепти) в полските супермаркети/аптеки, търся хора, които са надеждни и желаят да ги купят в големи количества (50-100 бутилки на поръчка), за да ми ги изпратят.

Процесът на една поръчка ще бъде следният:

1. Направям поръчка с точния брой необходими бутилки
2. След като поръчката бъде приета от вас, ще бъде определен краен срок
3. Ще бъде създадена сделка в BB и ще бъде платена в BTC/XMR от мен (ескроу)
4. Стоките ще бъдат изпратени
5. Escrow ще бъде завършен след пристигането на стоките
6. Подготовка за следващата поръчка (този процес ще се повтаря колкото е възможно по-често, в продължение на около 1-3 месеца)

Какво бих очаквал от потенциалните партньори по този въпрос:

- Финансова подготовка, за да можете да закупувате поръчки (500 EUR - 1,500 EUR)
- Достоверност
- 21 години или повече
- Да са запознати с изпращането на пратки (не непременно свързани с наркотици) в международен план

По време на партньорството няма да се правят офлайн срещи, няма да се обменят контакти, комуникацията ще се осъществява само чрез BB или поне Jabber/Pidgin.

Обичам този форум и съм срещал интересни хора тук, така че мислех да подходя към това с отворен пост.

Очаквам с нетърпение вашите отзиви.

Cincerly,

Коко
 

xile

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2023
Messages
102
Reaction score
51
Points
28
Добра идея @KokosDreams, аз имам същото преди няколко дни. имам нужда от Други перкусори, но по същия начин. Изглежда, че в Полша всички добри неща са законни за закупуване 🤷‍♂️
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Вярно! Но спрях с този проект, тъй като продуктът, който търсех, не се продаваше толкова добре, колкото очаквах, намерих по-добри варианти в други държави :)
 
View previous replies…

xile

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2023
Messages
102
Reaction score
51
Points
28
Очаквам изпращането на теста. Защото не съм намерил доставчик. Ако видя кодин, мога да ви кажа.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Това е хубаво :) Вие самият продавате ли кодеин?
 

xile

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2023
Messages
102
Reaction score
51
Points
28
Не, аз се занимавам с амф, метамфетамин, мдма и трева. И имам няколко опиоидни купувачи.
Но кодеин нямам, а и реално не искам да имам всички Любители на опиоиди. Ако те имат маймуна, те са ужасни...

Клиентите са мъртвите на нашия бизнес, но без клиенти нямаме бизнес 😅
 
Top