Синтез на MDMA, започващ с извличане на пиперин (връзки)

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
нека предварително да кажа, че да, знам, че @WillD направи прекрасна тема, но тези връзки отиват "по-назад" и започват процеса по-рано. неговият синтез започва с MDP2P, който е в предпоследната/последните връзки в този списък. просто исках да го кажа, за да не се счита това за излишна информация :s


наслаждавайте се!! ^_^
 

Franziskadiecoole

Don't buy from me
Member
Language
🇩🇪
Joined
Jul 23, 2024
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
Благодаря ви синтезът е локализиран по този път колко би струвало производството на един грам MDMA
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
Здравейте, използвам Google Translate, тъй като не говоря немски език. Радвам се, че моята тема може да помогне. Честно казано, не съм сигурен каква е производствената цена на 1 грам MDMA, а и вероятно ще се окажете с повече от грам, ако следвате синтеза на Уил. Не знам какъв е точният добив ... В отговорите Уил казва, че ще бъде около или малко по-малко от количеството на PMK от 9 грама. Почти съм сигурен, че повечето от химикалите и оборудването могат да бъдат закупени от самия BBgate. Лабораторното оборудване и химикалите могат да бъдат скъпи, но ако планирате да продадете MDMA, лесно можете да си върнете парите. Ако можете да увеличите размера на синтеза, за да получите повече MDMA, моля, свържете се с PM Уил за повече информация. ^_^ <3
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Не е необходимо да използвате преводача на Google, за да прочетете форума. Сега можете да изберете езика, на който искате съдържанието на форума да ви се показва автоматично.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
M3ChnTVAFq
YUtWp2gy0J
 

Waspamine

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 16, 2024
Messages
11
Reaction score
2
Points
3
Благодаря за публикацията ви!
 
Top