Синтез на мефедрон (4-MMC) от халокетон в етилацетат. 1-10 kg Скала.

DavidNichols

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 7, 2023
Messages
22
Reaction score
19
Points
3
Етиловият ацетат (ЕА) се хидролизира от метиламин и се получават етанол и метилацетамид. Възможно е също така окисление на 4-ммс фребаза в ацетат.
https://www.journal.csj.jp/doi/10.1246/bcsj.39.1837
Защо да извършвате дестилация на евтиния EA, застрашавайки ценната си фрибаза, ако можете да използвате лесен за приготвяне HCL в EA и да дестилирате след това?
 

Chemix-Express

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 13, 2022
Messages
45
Reaction score
22
Points
8
Като имам чиста база 4MMC в толуол, мога ли да добавя равен обем етилов ацетат и да обезсоля със солна киселина до PH 5,5 без проблем?

Наскоро започнах да правя това, тъй като имам етилов ацетат много по-евтино от ацетона.

Ще се отрази ли това отрицателно на добива или качеството на продукта?
 

DavidNichols

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 7, 2023
Messages
22
Reaction score
19
Points
3
Да, EA е идеален разтворител за свързване на вода, ако не можете да получите IPA-HCL или EA-HCL. Загубите от 4MMC-HCL, разтворен в безводен EA, са незначителни.
 

Chemix-Express

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 13, 2022
Messages
45
Reaction score
22
Points
8
Той е наясно с това. Всички препоръчват DCM. За съжаление там, при 40 градуса С и реакция от 2 ч, е необходимо да се използва охладител за рефлукс, което при моите обеми и работно пространство не е опция.
 
View previous replies…

DavidNichols

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 7, 2023
Messages
22
Reaction score
19
Points
3
40 градуса не са възможни без разширено количество вода в реакцията на аминиране. В най-добрия случай 38-39. Също така 2 часа са глупост. В крайна сметка ще получите голямо количество пиразини, 4-МЕК (в случай на прекомерно количество метиламин) и евентуално изо-мефедрон (все още не е потвърдено чрез експерименти).
 
View previous replies…

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
при стайна температура реакцията протича в продължение на два часа при разбъркване. проверихте ли на тсл? и защо 4-mec (n-етилкатинон)?
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
дел
 
Last edited:

DavidNichols

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 7, 2023
Messages
22
Reaction score
19
Points
3
Правилна и валидна корекция. Допусната е грешка, имах предвид N,N-диметилметакатинон. Всеки първичен амин се превръща във вторичен, ако има достатъчно време, енергия и източник. Редукционното аминиране има подобен проблем. Проверете замърсяването с MDDM при нелегалния синтез на MDMA. Причините за това са прегряване и неправилно време за реакция.
 

DavidNichols

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 7, 2023
Messages
22
Reaction score
19
Points
3
Образуване на добавка към 4-МЕК при удължено време на реакцията при рефлукс в алкална среда:
 

Attachments

  • a1HfRx85Ei.pdf
    162.9 KB · Views: 1,091

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Отново грешка, има примес на диметиламин в метиламин (стандарт), заради това. Този примес на диметиламин винаги присъства в метиламина.
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
В документа не видях нищо друго освен реакцията на амин с формалдехид (която в нашия случай не съществува и няма какво да се възстановява дори при реакцията). Документът няма нищо общо с примесването на диметилкатинона или аз не съм го видял, тогава, ако не ви е трудно, напишете къде да търсим документа.
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Имате ли представа дали натриев хипохлорид + сол на алкален метал на бром ще работят за бромирането тук? @William Dampier @G.Patton?
 
View previous replies…

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
В хипохлорита има примес на натриев хидроксид и той е доста съществен, хипохлоритът не е много стабилен и се разлага бързо при съхранение, особено на концентрирани разтвори.
още по-добре NaBr+NaBrO3+H2SO4
 

DavidNichols

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 7, 2023
Messages
22
Reaction score
19
Points
3
Да, всеки хипохлорит + бромид + силна киселина (Cl или SO4). Всеки хлорат е също ще работи, но с по-малко хлорен газ.
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Хипохлоритът се стабилизира с алкали и има значително количество от него, освен това ще трябва да се титрува, тъй като хипохлоритът се разрушава сравнително бързо при съхранение. Първото нещо, което ще свърже алкалите, е бромоводородът и едва след това сярна киселина, както ми се струва. Взели са много неудобен окислител.
 

madmoney69

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 29, 2022
Messages
161
Reaction score
156
Points
43
Това ли е най-практичният синтез на мефедрон, когато се прави в мащаб от 100 кг?
 
  • Like
Reactions: $!$

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
298
Reaction score
83
Points
28
Най-добрият начин е с метилоамин hcl вашият етилов ацетат губи 50%, когато получавате фрибаза и след това е много по-бързо направен HCl етилов ацетат dmso NMP е най-добрият начин
 

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
298
Reaction score
83
Points
28
Форма 100 г 2б4м
Получавам по-скоро като кристален прах като нормален прах, където нормално се получава на дкм.
Първо е чисти химикали, за да получите 84% не като много хора 50% или 30%
 

Attachments

  • pga4VqzQAU.jpg
    pga4VqzQAU.jpg
    309.2 KB · Views: 5

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Изпарявали ли сте дкм?
 

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
298
Reaction score
83
Points
28
Перфектен външен вид 0 мръсни говна 100% чистота
40 минути работа xD
 

Attachments

  • mGzTCw4ldH.mp4
    5.7 MB · Views: 0

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
298
Reaction score
83
Points
28
Не беше ли много мокро сухо максимално 79% общо кристална форма на прах 100 г 2b4m
По-късно направихме лед стъклен кристал виждаме колко е загубеният продукт на везната
 

Attachments

  • hIiuWjr8yA.jpg
    hIiuWjr8yA.jpg
    295.4 KB · Views: 6
Top