Кристализация на метамфетамин и производство на лед

Hank Schrader

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 10, 2022
Messages
79
Reaction score
165
Points
33
Той е една от най-чистите форми на метамфетамина и има декстро изомер.

Към днешна дата имаме високи показатели за качество, като чистотата на метамфетамина е достигнала 99% +

Метафетаминът има специфично въртене
оптически чистият изомер D е [α]20D = -18,90° при чистота 99%+.

Моят продукт съдържа само декстрометамфетамин. Използваме фракционна основна дестилация и повторно пречистване.
Не разреждаме с метилбензиламин и други вещества.
Нашият продукт има правилна температура на топене

Нашата организация е готова за сътрудничество и е готова да си сътрудничи както с производители, така и с големи купувачи.

Готови сме да помогнем с доставката на готови прекурсори и пълни комплекти за работа, както и с партиди на едро от готови продукти.
 

Attachments

  • DFmwAiftKG.jpg
    DFmwAiftKG.jpg
    4.4 MB · Views: 675
  • 8fvrq4wVzG.jpg
    8fvrq4wVzG.jpg
    4.7 MB · Views: 666
  • Nt29bQiXF1.jpg
    Nt29bQiXF1.jpg
    8.2 MB · Views: 1,348
  • gmRWhjbex1.jpg
    8.8 MB · Views: 1,028
  • N67icfZnC0.jpg
    N67icfZnC0.jpg
    6.9 MB · Views: 1,408
View previous replies…

adrenochrome

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 12, 2023
Messages
22
Reaction score
8
Points
3
Интересува ме как да направя лед с рацемат метамфетамин, някой знае ли подробна техника?
 
View previous replies…

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,735
Points
113
Deals
1
Съществуват няколко теми по отношение на този въпрос. Също така има и видео. Разгледай форума, човече.
 

adrenochrome

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 12, 2023
Messages
22
Reaction score
8
Points
3
много съм благодарен за информацията. имате ли линк или информация как да се направи d-meth от l-meth ?
 

Hank Schrader

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 10, 2022
Messages
79
Reaction score
165
Points
33
Трябва да намерите информация за: процес на рацемизация
 

Lordoftheshard

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 16, 2023
Messages
20
Reaction score
13
Points
3
1 направете малко домашна работа
UV флуоресцентна черна светлина BL 12 инча (по цялата дължина) Замяна на светлинна крушка 8Watt T5 UVA
2 20 % от общото тегло на продукта рекристализация на dh20 напр. 1000 g MA добавете 200 g dh20 разтворете топлинно, след което поставете под UV черна светлина
И ви казвам направо, не се опитвайте да ме омаловажавате и да ме изкарвате, че не знам за какво говоря.
Идвам в тази общност с 20-годишен опит и не е необходимо да копирам и поставям глупостите на Фестър, за да получа отговори.
Работил съм в лаборатории по целия свят
 
View previous replies…

adrenochrome

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 12, 2023
Messages
22
Reaction score
8
Points
3
1. 1000 g MA неговата свободна основа или HCl ?
2. dh20-това е дестилирана вода ?
 
View previous replies…

adrenochrome

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 12, 2023
Messages
22
Reaction score
8
Points
3
и последен въпрос това ще работи ли за рацемата или само за изомера d?
 

Lordoftheshard

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 16, 2023
Messages
20
Reaction score
13
Points
3
Добре, отивам към Всички Вие и изкарайте тази фантазия от главите ни рацемичен ФБ не прави скрад, че защо са изобретили n-изопропилбензиламин за през 2008 г.! Тъй като картелите са правили извличане на dmeth от рацемичен метамфетамин с тартаранов акюф и са губили половината от осемте lmeth

Сега картелите смесват 1 към 1 рацемичен ФБ с n-изо и го раздробяват

Холандците са разработили начин за превръщане на лмета в дмета, наречен "резолюция на ЕС", при който нормално изхвърленият лмета се превръща обратно в свободна база и след това процесът се повтаря всеки път, за да се получи повече дмета от него, което според мен е единственият начин рацемичният метамфетамин да бъде кристализиран.
 

Johnski

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Mar 16, 2023
Messages
11
Reaction score
13
Points
3
L-тартринът ще утаи L-тартрат D-продукт, означава ли, че l-изомерът остава в разтвора?

D-tartric ще утаи L-продукта D-тартарат, означава, че изомерът d meth остава в разтвора?
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Това е вашето отношение на воин на клавиатурата, с което хората имат проблем.

Колкото повече се стараете, толкова повече губите доверието си.

Така че какво ще кажете да смените тона?
 

adrenochrome

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 12, 2023
Messages
22
Reaction score
8
Points
3
Нищо не разбрах, но е интересно, като цяло и в действителност можете да обясните техниката нормално
 

Lordoftheshard

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 16, 2023
Messages
20
Reaction score
13
Points
3
Ако бяхте отделили време, за да видите, че се извиних ти г-н Патън добре, нека преминем към това, което не сте разбрали, и ще обясня, така че да го направите
 

Cardboard1234

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 26, 2023
Messages
18
Reaction score
1
Points
1
Казаха ми, че мога да следвам метод № 2 тук, за да получа кристален метамфетамин, но това изглежда като синтез от свободна база на метамфетамин, а НЕ от свободна база на амфетамин. Може ли някой да провери дали тези стъпки могат да бъдат изпълнени със свободна от амфетамин база? Ако не, как мога да превърна амфетамина в метамфетамин? Намерих този метод само тук. Има ли някакъв друг начин? Живачният нитрат не се продава там, откъдето съм.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,735
Points
113
Deals
1
Можете да използвате HgCl2 или да извършите редукция с NaBH4 вместо метода An/Hg.
 

Cardboard1234

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 26, 2023
Messages
18
Reaction score
1
Points
1
Прочетете за синтезирането на алуминиева амалгама с HgCl2 и MeOH на вашата тема. Не можах да намеря обаче нищо, свързано с NaBH4, но попаднах на подобен въпрос в друга тема. където ImOutAlso попита за въпрос 2 и не ми е много ясен контекстът. Дали NaBH4 се използва за синтезиране на алуминиева амалгама или вместо да използваме амалгама, вместо това използваме NaBH4 за цялата стъпка 3, при която [1 mol свободна амфобаза] се комбинира със смес от [1mol формалдехид и 350ml етанол] + [ 1-1,2moles излишък от NaBH4] ?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,735
Points
113
Deals
1
Можете да използвате NaBH4 вместо Al/Hg. Това означава, че трябва изобщо да изключите Al и живачния нитрат и да използвате NaBH4, както сте казали. Мисля, че това също ще работи.
Не съм сигурен, че ще е достатъчно, но можете да започнете от съотношение 1:1,2 и според добива и TLC да увеличите количеството му.
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Въпрос,

Метод № 2.

Добавят се 200 г готварска сол и линия от прозорците боя за HCl 35-38% лабораторен клас.

Ще бъда благодарен, ако някой може да ми каже приблизително колко мл HCl 35-38% са необходими.

Предполагам, че по линията на колбата с обем 1000 ml ще кажа, че трябва да добавя приблизително 250 ml.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,735
Points
113
Deals
1
Какво имате предвид?
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Върху колбата с три гърла има стрелка, сочеща към нарисуваната линия на нивото за HCl 35-38%.
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
VFQ97zKXWT


 
Top