Кристализация на метамфетамин и производство на лед

Hank Schrader

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 10, 2022
Messages
79
Reaction score
165
Points
33
Той е една от най-чистите форми на метамфетамина и има декстро изомер.

Към днешна дата имаме високи показатели за качество, като чистотата на метамфетамина е достигнала 99% +

Метафетаминът има специфично въртене
оптически чистият изомер D е [α]20D = -18,90° при чистота 99%+.

Моят продукт съдържа само декстрометамфетамин. Използваме фракционна основна дестилация и повторно пречистване.
Не разреждаме с метилбензиламин и други вещества.
Нашият продукт има правилна температура на топене

Нашата организация е готова за сътрудничество и е готова да си сътрудничи както с производители, така и с големи купувачи.

Готови сме да помогнем с доставката на готови прекурсори и пълни комплекти за работа, както и с партиди на едро от готови продукти.
 

Attachments

  • DFmwAiftKG.jpg
    DFmwAiftKG.jpg
    4.4 MB · Views: 674
  • 8fvrq4wVzG.jpg
    8fvrq4wVzG.jpg
    4.7 MB · Views: 665
  • Nt29bQiXF1.jpg
    Nt29bQiXF1.jpg
    8.2 MB · Views: 1,346
  • gmRWhjbex1.jpg
    8.8 MB · Views: 1,025
  • N67icfZnC0.jpg
    N67icfZnC0.jpg
    6.9 MB · Views: 1,406
View previous replies…

adrenochrome

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 12, 2023
Messages
22
Reaction score
8
Points
3
Интересува ме как да направя лед с рацемат метамфетамин, някой знае ли подробна техника?
 
View previous replies…

Lordoftheshard

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 16, 2023
Messages
20
Reaction score
13
Points
3
Резолюцията на ЕС трябва да се направи, за да може рацемичният ФБ да не може да се направи на парче, затова още през 2008 г. измислиха n-изопропилбензиламин, за да не губят картелите половината от теглото си, извличайки дмета
Сега, когато смесите рацемичен FB с n-iso 1 към 1, той се раздробява
 

adrenochrome

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 12, 2023
Messages
22
Reaction score
8
Points
3
много съм благодарен за информацията. имате ли линк или информация как да се направи d-meth от l-meth ?
 

Lordoftheshard

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 16, 2023
Messages
20
Reaction score
13
Points
3
Само d meth прави отломки и има много технологии За да го направите
Ще направя рекорда направо тази глупост на Фестер за HCl газовете ви дават лед и парчета е глупост тя работи само ако използвате фреон или течен азот, ако ще използвате HCl има
Най-добрите отломки се правят купуват се прави 20%dh20rexal на тритираното масло Fb до pH 5,8 и кристализиращата чиния от тава Pyrex се оставя в шкаф под UV черна светлина и.не трябва да се нарушава изобщо за поне една седмица минимум отнема време да се направи превъзходен продукт
Ще ви кажа още един трик, ако просто си направите pH на маслото от ФБ и го оставите на мира, то ще се изпари и ще се дехидратира до лед, така го правят китайците, всичко е въпрос на търпение.
Но това обгазяване в толуол и етер ще ви направи само прахообразен продукт, който ще трябва да се преработи, за да се направи лед само фреон или течност. Азотът ще се превърне в мигновено I'ce, след като HCl газ влезе в контакт с него
 

adrenochrome

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 12, 2023
Messages
22
Reaction score
8
Points
3
Добре, приятелю. направих всичко, което ти казах
но къде е кристал?
Съжалявам, че този сайт не може да зареди снимка
 

Lordoftheshard

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 16, 2023
Messages
20
Reaction score
13
Points
3
1 направете малко домашна работа
UV флуоресцентна черна светлина BL 12 инча (по цялата дължина) Замяна на светлинна крушка 8Watt T5 UVA
2 20 % от общото тегло на продукта рекристализация на dh20 напр. 1000 g MA добавете 200 g dh20 разтворете топлинно, след което поставете под UV черна светлина
И ви казвам направо, не се опитвайте да ме омаловажавате и да ме изкарвате, че не знам за какво говоря.
Идвам в тази общност с 20-годишен опит и не е необходимо да копирам и поставям глупостите на Фестър, за да получа отговори.
Работил съм в лаборатории по целия свят
 
View previous replies…

adrenochrome

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 12, 2023
Messages
22
Reaction score
8
Points
3
1. 1000 g MA неговата свободна основа или HCl ?
2. dh20-това е дестилирана вода ?
 
View previous replies…

adrenochrome

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 12, 2023
Messages
22
Reaction score
8
Points
3
човече, направих го, нямаше никакви кристали, просто се утаяваше под формата на парчета камък или дори приличаше на парчета торта, някой има ли линк към нормален източник или патент за това как да се направят кристали, които дори не са много големи? ВСИЧКИ БЛАГОДАРЯТ
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Когато имате ви метамфетамин свободна база, трябва да извлечете d-изомера с помощта на l-винена киселина. Кристалите (утайката), които получавате от екстракцията, са вашият d-изомер, а сега трябва да го фребазирате до D-метамфетамин фребаза.

Когато това стане, използвайте HCl газ, за да го превърнете в кристални парчета D-метамфетамин.

Тук има действителна подробна статия, която можете да прочетете и да зададете въпроси, ако не разбирате.

Искам да кажа честно, как предполагате, че ще ви помогнем, когато всичко, което казвате, е "Това не работи, помогнете"?

Помогнете ни да ви помогнем, разкажете ни стъпка по стъпка какво сте направили, за да получите метамфетамин фрибаза, покажете ни снимки, разкажете ни за вашите процедури, искам да кажа, Исус Христос. Не сте ли ходили на училище и не сте ли общували с учителите? Този форум не е по-различен.
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Рекристализирайте в 2 части вода 1 част горещ алкохол, може да започнете с 1:1, ако количеството е малко
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Чувал съм и за хора, които използват топлина, за да доведат кристалите до точната температура на топене и не по-висока, смесват ги с малко гореща вода или алкохол и оставят да се стегнат и ги разбиват, след като изсъхнат, но не съм опитвал
 

adrenochrome

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 12, 2023
Messages
22
Reaction score
8
Points
3
15,0 g (0,1 mol) рацемична основа е разтворена в смес от 20 ml дихлоретан и 15 ml вода. Към двуфазния разтвор на рацемичната основа за 30 минути при стайна температура е добавен разтвор на 9,4 g (0,025 mol) O,O'-дибензоил-2R,3R-винена киселина в 40 ml дихлоретан и дадено количество от 18,8 ml метанол. От разбъркания разтвор кристализацията започва за 10-15 минути. Получената суспензия се разбърква при 5°C за една нощ, след което се филтрира. Утайката се промива върху филтъра три пъти с 5 ml дихлоретан 5°C и се изсушава под инфрачервена лампа. Утаените соли са реагирали с 30 ml 2N NaOH и са екстрахирани три пъти с 25 ml дихлорометан.
След това се добавя HCl (30 %) към ph6 в DCM и всичко се прогонва под вакуум
-Добавя се ацетон, нагрява се и се замразява, белият прах се филтрира.
-към 7 g прах се добавят 2,5 ml дестилирана вода, загрята до разтваряне
 

adrenochrome

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 12, 2023
Messages
22
Reaction score
8
Points
3
и защо точно е необходима l-винена киселина, погледнах източника, нужна ли ми е d-винена киселина?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Можете да използвате много дикарбокси киселини, стига те да са хирални за разделяне. и можете да използвате или L, или D киселина. вижте моето видео по този въпрос.

 

adrenochrome

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 12, 2023
Messages
22
Reaction score
8
Points
3
т.е. искате да кажете, че l-винената киселина утаява l-meth под формата на сол (тартарат), а d-meth остава в разтвора като основа?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Това, което сте описали, се отнася за процедура, при която се използва D-R, където R е карбоксилна киселина, обратното се случва, когато се използват L-R и именно това е описано във видеото.
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
L-тартранът ще утаи D-продукта L-тартран(y)😤🤑

D-тартранът ще утаи L-продукта D-тартран(n):sick::sick:

Който и от двата да използвате, те все пак са разделени, нали?

Също така не знаех, че работите с рацемичен продукт, който никога няма да порасне "на парчета".
 

jboogie

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 23, 2023
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
като човек, който е бил достатъчно наоколо, това не е начинът, по който се прави. не виждам никакви препратки към фреон и ацетон, частта за ацетона, замръзнал за 2 седмици (wtf това е глупост? като че ли го прави по-студен за по-дълго? stfu), и освен това частта за амфетамин hcl накрая ме вбеси. никой не прави амфетамин hcl xytls. жив съм, откакто PPA е легален, и съм направил своя дял от заместващи амфетамини и един от първите ми провали беше опитът да газирам PPA, намален чрез rp/i, известен още като амфетамин, и мога да ви кажа, че не става. винаги ще се получи хигроскопично съединение, което се превръща в жълта локва на плочата.

искаш най-големите парчета? рексилираш от вода. искаш най-бързите парчета, минаваш на ацетон и фреон/ХКЛ. последният начин е начинът, по който накрая качват МСМ с него. просто казвам. метамфетаминът така или иначе е отвратителен.

някак си хората, които управляват тази страница, използват някаква целенасочена кампания за набиране на хора и това не се усеща. като бивш мод от кошера, зоните, wd и т.н. нещо не се усеща напълно правилно в тази група. тя съществува в средата на Uncannyville. бяхте предупредени. YMMV.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Зависи от вашия газ HCl. В случай че използвате мокър HCl, ще се получи локва. Въпреки това, amph*HCl не е толкова божествена идея. Това е добре известен факт.
 
Last edited:

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Направих го. Можете да се уверите, че е тънка върху чинията и че е абсолютно изсъхнала до крехко твърдо вещество, след като оставихте чинията върху нагрято на 70С легло на принтера. По-голямата част от него обаче беше полупрозрачен гранулиран восък и това е формата, в която прекарва по-голямата част от времето си.
 

adrenochrome

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 12, 2023
Messages
22
Reaction score
8
Points
3
Благодаря на всички за съветите, но честно казано нито един от тях не работи (с изключение на UV метода), прекарах 2 седмици в тези експерименти и се оказа, че кристалите излизат само когато направите рекристализация от метанол. Така че, момчета, преди да дадете съвет за нещо, уверете се сами, че то работи, а не копирайте от интернет и го поставяйте тук, всичко най-добро
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Какво представлява методът на ултравиолетовите лъчи, можете ли да разкажете по-подробно?
 
Top