Метамфетамин от таблетки с ефедрин

diogenes

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2021
Messages
183
Reaction score
94
Points
28
Здравейте, има ли някой, който знае отговора на предишния въпрос? Мислех си за същото, тъй като I2 е лесно достъпен, така че не е ясно какво е предимството на използването на HI. Дали добивът е по-добър?
 

ralralro

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 10, 2022
Messages
9
Reaction score
4
Points
1
Благодаря за информацията

Добре ли е да се използва нафта вместо толуол?
Ако е позволено, мога ли да го извлека по същия начин?
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
1. Свързвате вакуумна помпа към стъкленицата си или към какъвто и да е контейнер. Можете да построите вакуумна помпа от помпа за хладилник или да закупите директно такава. Ако се намирате в ЕС, разгледайте сайта vevor.com. Ще намерите над 100 видеоклипа в youtube по този въпрос, ако просто потърсите малко. Сушенето се ускорява, когато се извършва под вакуум, тъй като налягането на парите (точката, в която течностите се превръщат в пари) се понижава. Това означава, че можете да варите вода или други течности при по-ниски температури.

2. Защо бихте го направили?

3. Сепараторна фуния или просто чаша и спринцовка. Екстракция с разтворители означава, че добавяте разтворител като толуол към смес от различни съединения и го разклащате или завъртате. След това отделяте толуола от останалото, обикновено с помощта на разделителна фуния. Вижте youtube.

4.. Да. Няма разлика между ефедрин и псевдоефедрин при производството на метамфетамин.

5. Чрез изваряване на водата. Или като вместо това купите чист натриев хидроксид. Това е луга. Предлага се в почти всеки магазин за хранителни стоки в света, като препарат за почистване на канализация.

6. Няколко.

Като начинаещ бих ви препоръчал да отидете в youtube и да разгледате химикалките там. Най-достъпният, педагогически и забавен от тях е NileRed. Гледайте някои или всичките му видеоклипове и бързо ще научите повечето от основните лабораторни техники, които са ви необходими.
 

ralralro

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 10, 2022
Messages
9
Reaction score
4
Points
1

Благодаря ви за съвета
 

SpectreOfCommunism

Don't buy from me
New Member
Joined
May 28, 2022
Messages
13
Reaction score
7
Points
3
По московски път ли се получава фосгин като страничен продукт? И ако е така, има ли някакви съвети за справяне с него (освен очевидните, т.е. дим, респиратор)?
 

SpectreOfCommunism

Don't buy from me
New Member
Joined
May 28, 2022
Messages
13
Reaction score
7
Points
3
*фосфини, а не фосгин, съжалявам
 

lucidfear666

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 6, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Въобще не споменавате темп
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
В реакцията има вода. Ако има добро охлаждане в рефлуксния кондензатор, не се притеснявайте за изпарението. При наличие на вода мислете само за това как да кондензирате йодните пари.
 

robertlouis

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 13, 2022
Messages
35
Reaction score
21
Points
8
Hii експерт,
Горд съм, че ви познавам.
Първата стъпка, за да науча производството на лекарства, аз избирам Meth shake n bake. Защото е лесно да се получи Ефедрин HCL хапчета, От Neo Napacin таблетка excatly. Но 1 таблетка съдържа Теофилин 130 mg, Ефедрин HCl 12,5 mg. може ли да ми споделите простия метод за получаване на чист Ефедрин от всяка таблетка?

Благодаря на експерта
AeHlGrmxEg
за да се образоваме взаимно, Бог да благослови
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,735
Points
113
Deals
1
Не е необходимо да се мултиплицира едно и също послание в различни теми. По-нататъшните еднакви съобщения ще бъдат изтрити.
 

robertlouis

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 13, 2022
Messages
35
Reaction score
21
Points
8
Hii експерт,
съжалявам, за последен път. благодаря за вниманието
 

Nitecore20

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 14, 2022
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
Здравей, приятелю, би ли ми казал дали магазинът на първия ти пик, е легитимен?
 

robertlouis

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 13, 2022
Messages
35
Reaction score
21
Points
8

Hi Patron u say "Hi. За да се отделят ефедринът и теофилинът, сместа се базифицира с воден 20% NaOH и след това се екстрахира 2 пъти с хлороформ, който изважда ефедрина." (тази тема е продължение от Нео Напацин таблетки)


Съжалявам, Патрон
Учил съм, но не разбирам за това :

1. Колко NaOH 20% мл размер u препоръчвам, ако ⬇️
80 таблетки общо съставки = 1 грам, което 10,4 грама Теофилин

2. Как се смесва с NaOH, т.е. дали се смесва с гореща вода или просто се разклаща или се разбърква с пръчка?

3. След като го смеся, колко хлороподобна пяна добавям и как го извличам? разклащам или?

4. казвате "извлича ефедрина". къде мога да разбера, че това е ефедрин? от коя страна на слоя, ако използвам делителна фуния?

Благодаря на експерта,
О, да, последният questione, r u на RC Group ($ 1000) ? Каква е ползата от това ?
Ако успея да направя метамфетамин, искам да се присъединя към тази група от печалба, за да продавам метамфетамин
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,735
Points
113
Deals
1
Здравейте. Трябва да добавите този разтвор х2 от обема на таблетките.
Добавете 20 g NaOH и налейте вода със стайна температура до обем 100 ml в градуиран цилиндър или мерителна колба. (това е за обем 100 ml, само пример) Трябва да разтворите твърдите люспи.
Приблизително с 1/4 от обема на разтвора на NaOH извлечете два пъти. Ако не знаете как да извлечете, прочетете за извличането в темата в рубриката "Въпроси и отговори за лабораторията". Там има цялата информация.
Нуждаете се от органичен слой (горен слой в случай на хлороформ). След това трябва да го изпарите.
Попитайте администратора @HEISENBERG
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666

Research Chemicals
Платен достъп
Разделът на проекта за нови психоактивни вещества. Тук публикуваме нови легални вещества с вероятни положителни психоактивни ефекти от класовете на канабиноидите, опиатите и дисоциативите. Ще намерите и информация за потенциални вещества за изследване, които вече са били тествани.

_______
Как да купувате и продавате във форума
 

robertlouis

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 13, 2022
Messages
35
Reaction score
21
Points
8
Благодаря ви за желанието да ме насочите, подготвям се и се уча. един ден ще ви дам полза от това, което давате, ако се получи. Обещавам. вие също @HEISENBERG
 

primitiveintelectual

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 12, 2022
Messages
88
Reaction score
91
Points
18
Може ли да се използва H₃PO₄ вместо Хипофосфорна киселина (H₃PO₂) ?
може да се направи H₃PO₂ от H₃PO₄ ?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,735
Points
113
Deals
1
не
Мисля, че не, фосфорът има различно състояние на окисление.
 

Mr.Blanks00

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 2, 2022
Messages
43
Reaction score
19
Points
8
Здравейте, съжалявам, че искам да попитам за метамфетамин от hi.some. преди известно време направих метамфетамин с псевдоефедрин 10 gr , HI 10ml. , 20 мл вода. без да използвам червен фосфор, рефлуксирах 6 часа при 100 с. и след това алкализирах и екстрахирах с толуол и получих само по-малко от 0,5 гр. с много неприятна и неприятен мирис, използвах псевдоефедрин, който съдържа 60 мг псевдоефедрин
триполидин 2,5 mg. Надявам се, че някой може да отговори на жалбата ми, която до момента все още е объркана. Може ли някой да ми отговори подробно, ще благодаря много на тези, които искат да ми отговорят.
 

Attachments

  • YO3qxIFKh9.jpeg
    YO3qxIFKh9.jpeg
    675.9 KB · Views: 412

gafer84

Don't buy from me
Member
Joined
May 22, 2023
Messages
3
Reaction score
5
Points
3
Използвали сте два пъти повече вода, отколкото е необходимо
 
Top