Синтез на метамфетамин от P2P чрез редукция с NaBH4. Среден мащаб.

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Здравейте,

След много тестове с използване на Methylamine HCL въз основа на този метод ще споделя най-добрия начин, който открих за получаване на Methamphetamine freebase в голям мащаб:

  • 966 gr P2P
  • 14 литра метанол
  • 1183 gr Methylamine HCL
  • 638 gr NaOH
  • 452 gr Безводен натриев сулфат
  • 105 gr NaBH4
  • 35 л дестилирана вода
  • 7 литра DCM

- Напълнете реактора с 14 л метанол
- При разбъркване се разтваря Methylamine HCL
- Поставете температурата на реактора на 0С (не температурата на сместа) и добавете NaOH, температурата ще се увеличи
- След като температурата се върне на 20С, добавете P2P, температурата ще се повиши, разбърквайте в продължение на 45 минути - 1 час
- Добавете 252 g безводен натриев сулфат
- Когато температурата на сместа достигне 8С, започнете да добавяте на порции NaBH4, като не превишавате 20С
- След като добавите всички количества NaBH4, оставете сместа да се разбърква при температура под 20С в продължение на около 2 часа, докато сместа спре да бълбука
- Добавете водата и продължете да разбърквате в продължение на 5 мин.
- Добавя се DCM и се разбърква в продължение на 10 мин.
- Преустановете разбъркването и оставете слоевете да се отделят
- Запазете долния слой и изхвърлете горния (не е изгодно да се извлича тази водна фаза)
- Добавете 200 g безводен натриев сулфат към запазения слой и го разбъркайте
- Филтрирайте с фуния на Бюхнер
- Изпарявайте DCM
- Получава се чиста и миризлива свободна метамфетаминова база

;-)
 
View previous replies…

workworkwork

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 22, 2022
Messages
74
Solutions
1
Reaction score
32
Points
18
Мога ли да заменя натриевия сулфат с магнезиев сулфат за двата 2 пъти, когато се използва?
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Да, можете да го замените.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Зависи от процедурата за кристализация.
 

Mr.Blanks00

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 2, 2022
Messages
43
Reaction score
19
Points
8
Здравейте, btc, след като сте отделили изомера от маслото, колко грама добив получавате от изомера D и изомера L, независимо дали го изхвърляте или използвате и него.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
500 гр. от L и 300 гр. от D повече или по-малко зависят от маршрута за получаване на свободната база и т.н. и т.н.
 

johnny.b

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 30, 2022
Messages
16
Reaction score
1
Points
3
Какво количество метиламин трябва да използвам за тази реакция, ако имам 33% разтвор в метанол
 

diogenes

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2021
Messages
183
Reaction score
94
Points
28
Мисля, че btcboss също използва фребаза, защото след добавянето на Methylamine HCl той добавя NaOH към разтвора, така че прави по същество фребаза от солта HCl.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Да Methylamine HCL+NaOH=Methylamine freebase в моя случай Methylamine HCL е по-евтин и получавам по-голямо количество фребаза с по-малко инвестиции.
 

jotoy

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 20, 2023
Messages
12
Reaction score
1
Points
3
Здравейте
Малко съм объркан. Значи, ако купя метиламин HCL и го добавя в метанол с натриев худроксид, ще стане разтвор?
 
View previous replies…

hunter12

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 18, 2023
Messages
37
Reaction score
4
Points
8
Да използвате MgSO4, силикагел, молекулярни сита 3А или натриев сулфат за сушене
 

jotoy

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 20, 2023
Messages
12
Reaction score
1
Points
3
IVe направих това, но нещо странно се случи, след като твърде много твърдо вещество остава след реакцията и е много дебело i e опитах да направя около 33% разтвор на метиламия в метанол
 

Felix34-73

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 19, 2022
Messages
39
Reaction score
14
Points
8
Искам да пулверизирам метамфетаминовото масло и да мириша на кокаин. Как мога да направя това, мога ли да направя ph 6 и да го сложа във фризера. трябва да може да се използва като кокаин
 

Acab1312

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 20, 2022
Messages
138
Reaction score
73
Points
28
Здравейте Методът на BTCboss2022 използва ли безводния натриев сулфат като изсушител или се използват допълнителни изсушители?
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Не, тя е отделена преди това.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Разделянето на изомери, за да ги кристализирате по-късно заедно, няма никакъв смисъл, можете да направите това директно от рацемичното и по-малко работа.
Снимката е от кристализиран изомер D.
 

Davidrobinson

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 16, 2022
Messages
86
Reaction score
18
Points
8
Ер това беше първият ми въпрос, който зададох, дали този изомер d е самостоятелен.
 

Mr.Blanks00

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 2, 2022
Messages
43
Reaction score
19
Points
8
Може ли hcl да се замени с изопропилхлорид.
 

Charlie3

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 1, 2022
Messages
35
Reaction score
11
Points
8
Здравейте, момчета, ако силикагелът е син на цвят. това допустимо ли е? или трябва да е прозрачен?
 

Hank Schrader

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 10, 2022
Messages
79
Reaction score
165
Points
33
От химическа гледна точка метамфетаминът е метамфетамин. Без значение по какъв метод е получен - борохидрид или хидрогениране и т.н..
Но ако трябва да бъда честен, метамфетаминът NaBH4 е много по-нисък по отношение на времето на действие и качеството.
Може би минимални примеси, които остават при другите методи на производство и придават специфичен ефект на продукта.
В случая с борохидрида времето на действие е до 16-18 часа и големи дози от рацемичния продукт.
Мисля, че хората, които са синтезирали метамфетамин с борохидрид, биха се съгласили с мен.
Например метамфетаминът, получен по метода на Левкарт и разделен на изомери, действа почти 2 дни.
Полученият метамфетамин чрез натриев борохидрид и разделен на изомери действа само 16 часа и при по-висока доза.
Липсата на примеси в основата се гарантира чрез фракционна дестилация и разделяне на изомери.
Разбира се, това звучи много странно, защото от химична гледна точка метамфетаминът си е метамфетамин, но както показва практиката, това не е така.
Като използвам примера с виаграта, мога да ви кажа, че Fizer е уникален в производството на силденефил и ако го сравните с генериците, които имат подобно количество активна съставка, ще усетите разликата.
 

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
Защо NaBH4 метамфетаминът е по-лош и има ли начин да се направи толкова качествен, колкото другите начини на синтез?
 

Macondor

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
42
Reaction score
8
Points
8
а в случая с MDMA? мога ли да ви дам дм?
 

chuckmcgill

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 7, 2023
Messages
8
Reaction score
6
Points
3
Здравейте @btcboss2022 @G.Patton Следвам това, като замествам mdp2p и изчислявам за моларни съотношения и се случи нещо странно, вместо да се разтвори в DCM, органичният слой образува гъста утайка като ябълков сос в него, което затруднява източването (утайката тества тъмнолилаво/черно на маркуча реактив като MDMA). Следвахме точно вашия метод, с изключение на това, че използвахме безводен магнезиев сулфат вместо посочения от вас десикант и използвахме 30 % повече десикант от вас, за да сме сигурни, че е напълно сух. (крайно Ph от 11 във водния слой)

Имате ли някакъв съвет за разтваряне на утайката от свободна основа в dcm? Не можем да добавим десикант и да филтрираме отново, защото продуктът ще остане върху твърдите частици

Още веднъж благодаря, не мога да ви кажа колко много ценя знанията ви!
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Здравейте, моля, пишете в подходяща тема. Ще отговоря там.
 
Top