Синтез на метамфетамин от P2P чрез редукция с NaBH4. Среден мащаб.

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Здравейте,

След много тестове с използване на Methylamine HCL въз основа на този метод ще споделя най-добрия начин, който открих за получаване на Methamphetamine freebase в голям мащаб:

  • 966 gr P2P
  • 14 литра метанол
  • 1183 gr Methylamine HCL
  • 638 gr NaOH
  • 452 gr Безводен натриев сулфат
  • 105 gr NaBH4
  • 35 л дестилирана вода
  • 7 литра DCM

- Напълнете реактора с 14 л метанол
- При разбъркване се разтваря Methylamine HCL
- Поставете температурата на реактора на 0С (не температурата на сместа) и добавете NaOH, температурата ще се увеличи
- След като температурата се върне на 20С, добавете P2P, температурата ще се повиши, разбърквайте в продължение на 45 минути - 1 час
- Добавете 252 g безводен натриев сулфат
- Когато температурата на сместа достигне 8С, започнете да добавяте на порции NaBH4, като не превишавате 20С
- След като добавите всички количества NaBH4, оставете сместа да се разбърква при температура под 20С в продължение на около 2 часа, докато сместа спре да бълбука
- Добавете водата и продължете да разбърквате в продължение на 5 мин.
- Добавя се DCM и се разбърква в продължение на 10 мин.
- Преустановете разбъркването и оставете слоевете да се отделят
- Запазете долния слой и изхвърлете горния (не е изгодно да се извлича тази водна фаза)
- Добавете 200 g безводен натриев сулфат към запазения слой и го разбъркайте
- Филтрирайте с фуния на Бюхнер
- Изпарявайте DCM
- Получава се чиста и миризлива свободна метамфетаминова база

;-)
 
View previous replies…

ossi

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 15, 2022
Messages
69
Reaction score
29
Points
18
Всъщност имам разтвор на метиламин-вода. Как да премахна водата? Мисля, че водата е опасна при тази реакция
 

Hank Schrader

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 10, 2022
Messages
79
Reaction score
165
Points
33
От химическа гледна точка метамфетаминът е метамфетамин. Без значение по какъв метод е получен - борохидрид или хидрогениране и т.н..
Но ако трябва да бъда честен, метамфетаминът NaBH4 е много по-нисък по отношение на времето на действие и качеството.
Може би минимални примеси, които остават при другите методи на производство и придават специфичен ефект на продукта.
В случая с борохидрида времето на действие е до 16-18 часа и големи дози от рацемичния продукт.
Мисля, че хората, които са синтезирали метамфетамин с борохидрид, биха се съгласили с мен.
Например метамфетаминът, получен по метода на Левкарт и разделен на изомери, действа почти 2 дни.
Полученият метамфетамин чрез натриев борохидрид и разделен на изомери действа само 16 часа и при по-висока доза.
Липсата на примеси в основата се гарантира чрез фракционна дестилация и разделяне на изомери.
Разбира се, това звучи много странно, защото от химична гледна точка метамфетаминът си е метамфетамин, но както показва практиката, това не е така.
Като използвам примера с виаграта, мога да ви кажа, че Fizer е уникален в производството на силденефил и ако го сравните с генериците, които имат подобно количество активна съставка, ще усетите разликата.
 

Macondor

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
42
Reaction score
8
Points
8
а в случая с MDMA? мога ли да ви дам дм?
 

masiuka

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 6, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Уважаеми колеги.
Прочетох, че някои от вас пречистват метамфетамин фрибаза чрез парна дестилация.
Аз не разполагам с достатъчно ефективна вакуумна помпа, за да поддържам кипенето на водата под 60 градуса по Целзий, затова си помислих, че вместо това мога да я промивам няколко пъти с дестилирана вода.
За моя изненада... първият опит за измиване създаде емулсия, която не искаше да се разпадне.
В крайна сметка добавих достатъчно NaCl, за да създам наситен разтвор и да форсирам разделянето и успях да възстановя свободната база...
...все пак...
Може ли някой да ми обясни как дестилацията с водна пара може да позволи да се получат отделени слоеве фребаза и вода, а смесването ѝ с вода просто да ми даде неразбиваема емулсия?
Просто не го разбирам. Каква е разликата??
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Използвайте като пример разтворителя за екстракция - дихлорметан.
 

masiuka

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 6, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Виждам, че съм направил лошо предположение, мислейки, че дестилираната с водна пара свободна основа ще се отдели от самата вода :-/
Комбинирах разсола, който ми беше останал, с NaOH от реакционния екстракт от охлюв и го екстрахирах с IPA, като получих малко повече фрибаза.
Мизерно количество, според мен, но, както каза Алберт Хофман (започвайки работата си в Sandoz), трябва да се научим да работим с малки количества химикали ;-)

Благодаря ви за бързия съвет :)
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Алкохолът извлича вода, по-добре използвайте dcm и използвайте MgSO4 или Na2SO4 за сух разтворител преди дестилацията
 

Lordoftheshard 2

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
78
Reaction score
42
Points
18
Имам нужда от помощ Направих реакцията една хубава баня от самото начало температурата не се повиши над.5само при едно добавяне на набр температурата се повиши до 40 градуса за 40 секунди, след което се понижи до 3 градуса при следващо добавяне температурата никога не се повиши отново, тъй като се уверих, че не съм добавил толкова, колкото при първото добавяне, когато U dud направи това първо добавяне, имаше истински котки След това при второто добавяне нямаше никаква миризма Следвах всичко по книгата Направих нещо, защото имах пласт в DCM, но когато отидох да го обработвам с винен разтвор, л-мета беше в запас от тартарат Купи течността, която трябваше да има г-мета, нямаше нищо
Също така с P2P направих 20 промивки със саламура, за да повиша о, което не е нищо м да се насити рН на 2,5
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
в зависимост от мащаба хубавата вана може да не е необходима от самото начало, подгответе я и я използвайте при необходимост (ако), но докато пяната ви е вътре в колбата, оставете реакцията да продължи без допълнително охлаждане
Що се отнася до киселинния ви p2p, можете да опитате да измиете с бикарбонатен разтвор или да дестилирате с водна пара вашия кетон.
 

Lordoftheshard 2

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
78
Reaction score
42
Points
18
Направих и двете нищо не се промени рН на кетона направих външна дестилация с водна пара, ако начинът, по който правя мета сега разбрах, че трябва да ад вода в колбите фистулата над колко вода ди добавям в колбите с в рамките на 100 г от п2п
 

rothschild33

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2022
Messages
69
Reaction score
45
Points
18
Предполагам, че това е двустепенна реакция, образуване на имин, след това образуване на амин. Има ли добра индикация за образуване на имин, просто за да знаем, че реакцията работи за целите на отстраняване на неизправности? А има ли такава и за амина?
 
  • Like
Reactions: T 3

Lordoftheshard 2

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
78
Reaction score
42
Points
18
Направих вътрешната парна дестилация продуктът се промени от оранжевокафяв цвят на хубав жълт цвят и рН се повиши до рН 5 мога ли да използвам тази реклама или трябва да повиша рН до 7, тъй като искам да направя реакцията отново, за да получа продукт
 

Lordoftheshard 2

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
78
Reaction score
42
Points
18
Направих реакцията всичко мина добре Разбрах, че съм сбъркал съотношенията за натриевия борохидрид при първия опит и изпържих нещата
Този път котките писнаха FB също така не трябва да използвате толкова много вода, колкото е посочено масивно пребиване намалих водата купих една четвърт и все пак . Продуктът излезе добре просто правя резолюция на ЕС сега да видим как ще се получи btc Благодаря за вашите знания и споделяне, използвайки псевдо да направи метамфетамин или ppa да направи 4 methylaminorex в миналото ми това bmk p2p е съвсем нов свят за мен и вашата информация, която работи, аз съм много благодарен за
Всички членове ако имате нужда от източник за придобиване на всички бмк метиламин и натриев борохидрид от 1 кг до 1 тон 100% ще получите продукта си няма значение къде се намирате по света свържете се с мен
 

Lordoftheshard 2

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
78
Reaction score
42
Points
18
Вж.gking да бъде тих честен и Франк тук имат някакви ако сте опитали продукта това прави сила мъдър iits fucken shit yrs правите продукт, но той не прави нищо не само аз 4 други хора казаха същото нещо след производството на продукта за последните 20 години ще ви кажа всички направо, освен ако реакцията ви няма метал в нея, не се притеснявайте, металите са тези, които придават на продукта неговата сила крак литий кучка йод хипофос/rp p2p алуминий амалгама реакцията ви трябва да е една от тези, иначе просто губите време, усилия и пари за производство на гадости
Не се заяждам с никого, просто излагам фактите Благодаря на btc bioss Продължавайте с добрата работа Ще се опитам да намеря друг ваш метод, в който има метал, за да не изхвърлям този p2p в тоалетната Всички тези методи без метал в тях са за ifucken.us3l3ss
 
View previous replies…

Macondor

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
42
Reaction score
8
Points
8
ТОВА Е СЪЩО ЗА мДМА, ИЗПОЛЗВАЩА NaBH4? по-малко ефикасно? защо, по дяволите?
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Невъзможно е да се обсъжда нещо, когато основното са "факти", основани на лични чувства, без никакви химически или научни аргументи.
Много е лесно да се разбере, че чистият MDMA е чист MDMA и чистият D-Meth е чист D-meth, ако получите чистия продукт, той е уникално съединение с уникална структура на молекулата.

D-Meth
CwJF9NOtWh

MDMA
WWb1R28Adk

Ако разполагате с тези чисти и изолирани молекули, без значение какъв път сте използвали с метал, без метал, дори с магически техники... няма да има никаква разлика, трябва да са абсолютно еднакви.
За силата може да се промени само за примеси (концентрация на чист продукт, който не е достатъчно изолиран) или отделяне на енантиомери (в този случай няма да е точната молекула на снимката)
Мога да ви дам в ръцете 10 проби от чист продукт, получен по различни начини, и никога няма да разберете какъв начин е използван при всеки от тях, няма да може да се различи.

Лесен пример: чистата технически дестилирана H2O е чиста H2O, няма да знаете каква техника е използвана за получаването ѝ, просто имате H2O.

С това не искам да променям мнението ви или чувствата ви, когато използвате продукта, просто обяснявам контрастни и реални факти, които могат да бъдат показани на всеки навсякъде със същите резултати.

Благодаря.
 
View previous replies…

Lordoftheshard 2

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
78
Reaction score
42
Points
18
Благодаря ви, но както каза Ханк, продуктът, направен по този начин, е по-слаб, като винаги преработвате
I
Винаги съм правил продукт от псевдо или ефедрин и той винаги е качествен Не поставям никого и уважавам това, което правите за всички нас с вашия синтез и информация
Направихме този синтез 4tines, за да се уверим, че няма грешка и всеки път излезе с един и същ резултат той прави много по-слаб продукт не само аз. 5 души тестваха продукта и казаха същото нещо
Да, той прави продукт без съмнение, що се отнася до силата и качеството, то не беше там
 

Lordoftheshard 2

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
78
Reaction score
42
Points
18
Ако продавах този продукт в моята страна, някой щеше да ме застреля, той е добър само за резачки, вместо да използваме n -iso, вече направихме тестове. с метамфетамин, направен от псевдо и този продукт, смесен и рексалиран, той е със 700 долара по-евтин на килограм, отколкото да се купува n-iso
Аз не режа моя продукт, но дадох на мой приятел малко от този продукт, той го смеси със своя псевдопродукт и го рекристализира
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Направих мет на натриев борохидрид, не възникнаха проблеми при разделянето с d-винена киселина в етилов алкохол. D-изомерът кристализира, а L-изомерът остана под формата на гъсто масло след дестилацията на алкохола. За съжаление не измерих ъгъла на завъртане.
 

situ1984

Don't buy from me
Member
Joined
May 14, 2023
Messages
17
Reaction score
0
Points
1
Бихте ли ми казали какви са стъпките на хидройодната киселина в ефедрина?
 

Macondor

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
42
Reaction score
8
Points
8
За синтеза на MDMA се случва нещо подобно?
Като се започне от PMK глицидат и се редуцира с NaBH4, може ли да се получи леееко мощен MDMA?
Дали е по-добре да се започне от пиперонал и да се редуцира с амалгама, или да се започне от PMK глицидат и да се редуцира с амалгама?
Моля, искам да направя най-добрия продукт за себе си... уморих се да купувам гадости за консумация. преди години... имаше наистина хубави MD неща... сега е гадно гадно гадно
 
View previous replies…

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Странно е, че с MDMA е напълно обратното, от всички синтези, които направих на MDMA, редукцията с NaBH4 дава по-мощен продукт.
Не мога да обясня защо, защото не знам точно, но на практика съм сигурен, че всичко е свързано с разрешаването на енантиомерите, в този случай MDMA е напълно рацемичен, без да се прилага разрешаване. Изглежда (не съм сигурен, само на базата на опита), че NaBH4 е добър за получаване на добри рацемични продукти, но не е добър маршрут, ако по-късно трябва да се направи резолюция като метамфетамин например.
 

Woodshack

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 7, 2023
Messages
10
Reaction score
11
Points
3
Благодарим ви за знанията на BTCBOSS! <3
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Можете да направите абсолютно същия процес, като замените NaBH4 с алуминиева амалгама като редуктор, но останалото е същото.
 

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
Какво може да се използва вместо DCM?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Ксилол, толуол, бяла мръсотия, петрол, диетилов етер, фреон, пропан, бензол, бензин от помпата, течност за запалки zippo проявете творчество ни-
 

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
Има ли конкретна причина, поради която DCM е посочен като разтворител за използване? ще получа ли по-малък добив, ако използвам алтернативен?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Не, най-вероятно не, DCM се изпарява адски бързо, ето защо е предпочитан като екстракционен разтворител от някои химици.
 
Top