Синтез на фентанил в едно гърне

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Синтез и предварителна фармакологична оценка на рацемични цис и транс аналози на 3-алкилфентанил
Списание на Сръбското химическо дружество. 69 (7): 511-26. (2004) doi:10.2298/JSC0407511

https://doiserbia.nb.rs/img/doi/0352-5139/2004/0352-51390407511I.pdf

Чудесна статия, много полезни частици. Направо от Уикипедия btw.

Искам да добавя едно предупреждение (бъдете внимателни) по отношение на F-синтезите в специална и наркотичните синтези като цяло, тъй като те могат да бъдат намерени в научни статии. Момчета, тези хора не са напълно глупави, ако са издателите на списанията не са. Там няма да намерите добре работещ лесен синтез на наркотици, дори и да изглежда така. Всички тези статии (с изключение на тези, в които е необходимо специално оборудване или реактиви) са затрупани с дезинформация, която би трябвало да е очевидна за другите учени, но не и за човека, който просто иска рецепта за приготвяне на наркотици. Е, в действителност повечето от другите учени не виждат тези капани, но ето че това вероятно е втора цел.
Някои примери:
Левкарт и приготвянето на амфетамин с него е старо, много старо, но още през 1944 г. те просто са пропуснали това или просто са излъгали, че то наистина работи, специално за етапа на хидролизата.
Всички F-синтези, които гледат с пиперидон, който по един или друг начин реагира на АЕЦ, всички говорят за 90% добив и нагоре, а всеки, който се опита, получава вместо това някаква твърда смола? Това е направено нарочно, очевидно е, че пиперидонът, ако не е защитен, просто ще реагира със себе си, тъй като има кетон и аминова група. Единственият синтез, който споменават със защитен пиперидон, е бензилираният вид, който се нуждае от Pd/C за депротекция. Също така имайте предвид, че много индийски статии са просто измислени, за да им дадат основание да се преструват, че имат собствен синтетичен път към определени лекарства, тъй като това е необходимо, за да ги копират съгласно индийското патентно право.
Супер лесни синтези на кетамин от Китай. Първо, китайците преувеличават добивите като никой друг, по някаква причина те просто ТРЯБВА да го правят. И те често публсират усъвършенствани методи, което е хубаво, ако не им липсваше малко, за да работят наистина. Тъй като тези синтезатори струват реални пари в производството, това е по-скоро реклама, в която те казват "имаме нещо страхотно - свържете се с нас, за да сключим сделка за реално оптимизирания метод". Често. Не винаги.
Биосинтез на ефедрин от университета в Сидни, Австралия. Тези момчета дори признаха в едно интервю, че са разработили публикациите и патентите си по начин, по който никой без много специални познания не може да направи ефедрин, използвайки ги. Те дори се похвалиха в едно интервю как са измамили някой, който се свързал с тях за помощ по въпроса и накрая го предали на полицията, но не и преди да го накарат да започне и да стигне достатъчно далеч, за да изкара наистина сериозна присъда. Всъщност се гордееха с тези задници.

Продължава и продължава.

Само напомням.
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
125
Reaction score
68
Points
28
Подвеждащите документи за защита на продуктите са много често срещани те знаят всички начини за провал и дори бедствие, които не са достатъчно любезни да предоставят на нер
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
125
Reaction score
68
Points
28
Спомнете си как изпекоха Дейвид Никълс, когато излезе нбоме, че е принуден да не публикува повече
 

The_Real_Gus_Fring

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 15, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Какво прави газовият азот? Защо е необходим? Може ли това да се направи без газа?
 

BongMan

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
34
Reaction score
3
Points
8
то създава инертна атмосфера и предотвратява някои странични реакции, вероятно ще получите чист продукт и високи добиви
 
View previous replies…

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
При тази реакция никога няма да се получи чист продукт или висок добив, това е невъзможно. 10 %, може би 20 %, ако имате голям късмет или умение за силно нечист продукт, който трябва да бъде нарязан с някакво успокоително за животни, за да бъде продаваем. Или къде и защо се е появил транквилантът?
По принцип се смята за много лоша бизнес практика да се убиват клиенти, нещо, което правят само хора, толкова пълни с кокаинов мачизъм и без утрешен ден, че са загубили всякаква перспектива или представа за нещо като "бъдеще". Това е ненормално до такава степен, че очевидно само мерки като тези в Ел Салвадор осигуряват спасение. Скоро ще последват и други реализации и много скоро просто ще пропуснат хиперзатвора заради по-евтините куршуми. Всеки би трябвало да е в състояние да разбере какво означава това за приятелски настроената майка и поп дилър - няма да има никаква дискриминация, ако някой е смятал, че войната срещу наркотиците е лоша, пригответе се за войната срещу бандите*.

*ако сега си мислите: "О, ние тук нямаме такива банди!", не се притеснявайте, ще имате нещо, което изглежда съвсем скоро, както беше в Италия, когато Бригадо Росо не успя да тероризира населението достатъчно някой да го направи от тяхно име, без да иска. (атентат на гарата в Болоня). Толкова е лесно. Толкова старо. Толкова ефикасно. Тогава това ни струваше в Европа по-голяма част от гражданските свободи, това сега, което предстои, може да ви струва живота.
 

BongMan

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
34
Reaction score
3
Points
8
mate вие отклонявате този разговор по неправилен начин , първо аз не съм дилър аз съм квалифициран химик и го направих за целта и го направих 97-98 % чист и да, беше по-малко чист около 60-70 % при синтеза, но след пречистването веднъж или два пъти имахме 98 % чистота приложих hplc доклад с корекция на датата , ако сте подходящо квалифицирани и оборудвани можете да го направите под надзора на опитен химик.
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
В интернет всеки може да бъде какъвто иска да бъде, не казвам, че не сте квалифициран химик, например квалифициран в университета в Сидни, ами възможно е. Това не означава, че имате представа за какво говорите, очевидно не е така. В противен случай щяхте да обърнете внимание поне на лесно отстранимите проблеми на този синтез, които са очевидни само от разглеждането на участващите молекули и четенето на съответните статии в Уикипедия.
След това говорите за чистота. Винаги може да се постигне висока чистота, докато има някакъв продукт, който може да бъде изолиран. Най-вече чрез колонна хроматография. Но тези, които се занимават с това за пари, изобщо не пречистват нищо. Тъй като е трудно да се изолира каквото и да било от тази реакция, тъй като това е нелепа схема на реакция, при която ТРЯБВА да се получат много глупости. Зла, полимерна глупост. От 1 % до 10 % от фентанила се съдържат в тази глупост. Извличането му е трудно. Решение: Не извличайте изобщо, а добавете някакъв животински транквилизатор, за да компенсирате различните неизвестни количества може би F в него и продавайте това като Tranq. И точно това правят хората. И затова потребителите губят пръстите на ръцете или краката си или умират. Но вижте, това вече не е производство и търговия с наркотици, това е опит за убийство или фактическо убийство.
 

BongMan

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
34
Reaction score
3
Points
8
приятел, ако сте видели, че не съм обсъждал никакъв метод, а само говоря за чистотата, ако не можете да получите чист продукт, това не означава, че не може да бъде, ако сте прочели този синтез с една тенджера, те също споменават чист продукт, което означава, че трябва да бъде близо до над 70 %, не съм споменал никакъв разтвор за пречистване, защото този синтез не трябва да се опитва от тези, които са лаици или мислят, че могат да се справят с този дявол, каквато и чистота да имат, тя е добре за тях, защото опасността и рискът се увеличават с увеличаване на чистотата, но да, ако някой иска и може да ме убеди, че не е лаик и е наясно с всички рискове и опасности и се справя безопасно с това, може би ще го насоча да направи по-чисти неща, и да, при тази реакция никога не се получават дори 10 % чисти неща, ако някой получи 5-7 %, той ще бъде късметлия.
 

Salvador

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 11, 2024
Messages
9
Reaction score
0
Points
1
Здравейте, момчета.
Може ли някой да обясни ясно този процес؟
Какъв е списъкът на оборудването, необходимо за синтеза؟

Ще ви бъда благодарен да ми помогнете.
 

BongMan

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
34
Reaction score
3
Points
8
наистина искате да опитате този синтез.
 

Salvador

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 11, 2024
Messages
9
Reaction score
0
Points
1
Да، Искам да синтезирам по начина на Гупта. Но не знам много за него.
 

BongMan

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
34
Reaction score
3
Points
8
mate аз няма да ви препоръчам да правите тези неща, ако не сте опитни и наясно с боравенето с лабораторни неща , методът на Гупта изглежда обещаващ и лесен, но алдехидът образува водни молекули, когато реагира с амин и това ще попречи на добавянето , имате нужда от реактор и подходяща инертна среда, за да извършите тази реакция аз ще ви препоръчам да използвате молекулно сито в първата стъпка .......голям късмет
 

abbalabba

Don't buy from me
Member
Joined
Mar 25, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Някои неща е по-добре да се оставят настрана
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
125
Reaction score
68
Points
28
Абсолютно
 

BongMan

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
34
Reaction score
3
Points
8
Това е, което получихме след няколко опита...
 

Attachments

  • tQPpx51yUo.png
    tQPpx51yUo.png
    1.3 MB · Views: 59
  • 6MZzKqTdtS.png
    6MZzKqTdtS.png
    391.1 KB · Views: 57

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
125
Reaction score
68
Points
28
Това е актуалното извинение да ви ебат правата в задника с телена четка по всякакъв начин правата да са проклети не бихте публикували методи за обгрижване на деца, така че защо да публикувате бугара на актуалната дата говна са били унищожени за по-малко мислете шибаняк
 

BongMan

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
34
Reaction score
3
Points
8
Чил мат не е за вас.
 

BongMan

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
34
Reaction score
3
Points
8
това, което е важно в този доклад, вече е там, когото интересува каква е била датата и да, това е парче гадост за тези, които не могат да разберат доклада на HPLC, мога да разбера болката им в задника , така че, моля, хора, дръжте ледена подложка близо до вас
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
125
Reaction score
68
Points
28
Това е сайтът, за който бях настръхнал, а не самата информация документите за направата на зарин ги има, но дали публикуването им във форум като този би било полезно? Предполагаме, че мотивите на някого са ние ? Да обиждаме намеренията на другите?
 

BongMan

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
34
Reaction score
3
Points
8
Добре, приятелю, извинявам се, ако съм наранил чувствата ти, но не съм публикувал никакъв доказан метод, знам, че това е дявол и трябва да се борави с отговорност.
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
125
Reaction score
68
Points
28
Те попиляха лабораториите за гущери, защото си мислеха, че прави нещо, но истинската причина е голямата стара уста това е последният път, когато казвам това, защото хората не го приемат сериозно, гадно, дори аз понякога не го приемам достатъчно сериозно продължавай, брат ми
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
125
Reaction score
68
Points
28
Мръсен, но вероятно проходим
 

Joker_55555

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 17, 2022
Messages
100
Reaction score
25
Points
28
корекция

AmNj10g3BF
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
125
Reaction score
68
Points
28
Този документ е страхотно четиво scihub was/ a godsend
 
Top