Синтез на P2P от глицидатни етери на БМК

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43
Това е приготвянето на P2P Фенилацетон CAS 103-79-7, използван от BMK Глицидна киселина ( натриева сол ) CAS 5449-12-7 с основна съставка сулфонова киселина силата е 75% CAS 7664-38-2
-------------------------------------------------- ------------------------------
Ще приготвим 1 kg BMK
Вземете 5-литрова колба с двойно гърло
добавяме 500 ml вряща вода . започваме с миксера.
сега бавно добавете 1 kg сол BMK. след това добавете 1 литър сулфонова киселина. сега свържете рефлукса и загрейте съдържанието на колбата до максимална температура. плюс минус 130°С. използвайте мощен миксер
Оставете да ври в рефлукс за 4 часа.
вземете горния слой и го изсипете в мерителна чаша.
оставете долния слой да се охлади и го запазете за следващия път. ( при този метод на приготвяне нямаме химически отпадъци)

Сега кипнете 1 литър вода и я добавете в мерителната чаша. използвайте ръчен миксер, за да разбъркате всичко.
След като разбъркате за няколко минути, оставете мерителната чаша да се охлади до стайна температура.
Отстранете горния бял слой (това е вода и отпадъци, които не са ни необходими)
долният слой е пречистен от P2P и е готов за употреба.

пс: при този начин на приготвяне не е необходимо да се притесняваме, че в P2P ще остане вода, защото водата тежи по-малко от P2P

ps2: ако спазвате тези съотношения, P2P ще има стойност на ph 4 .
Ако използвате повече сулфонова киселина, стойността на ph ще спадне до 1. Затова не е необходимо да използвате твърде много сулфонова киселина.
 
Last edited by a moderator:
View previous replies…

Win Win

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 10, 2023
Messages
100
Reaction score
4
Points
18
Здравейте, господине... след реакцията, така че все още трябва да екстрахирам чрез DCM и изпарител?
 

damakemi

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 26, 2023
Messages
12
Reaction score
4
Points
3
Оставете долния слой да се охлади и запазете за следващия път. ( нямаме химически отпадъци за този метод на приготвяне )

Какъв е методът при второто пускане, като се използва долният слой от предишния път?
 

Win Win

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 10, 2023
Messages
100
Reaction score
4
Points
18
Здравейте, сър. Сега съм изправен пред труден проблем, моят p2p стана млечнобял. Има ли някакъв начин да го спася? Мога ли да използвам дестилирана вода за измиване?
 

jessejames122669

See my products
Seller
Joined
Aug 14, 2023
Messages
48
Solutions
1
Reaction score
40
Points
18
Deals
3
Обърках се в частта за сулфоновата киселина. Разбирам, че е използвал фосфорна киселина.
Сега имам сулфонова киселина. Не фосфорна. Може ли да се използва сулфонова?
Някой я е пробвал? Резултати?
 

Jesse_Pinkman_

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 23, 2022
Messages
158
Reaction score
71
Points
28
И трите киселини (hci/phos/sulf) работят, но изглежда има различни резултати в добива и различен опит. Всяка от тях има своята единствена температура и време за преобразуване и може би е необходима пруфикация.
 

Win Win

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 10, 2023
Messages
100
Reaction score
4
Points
18
След реакцията ли е трябва да се извлече от dcm? И да се промие със солен разтвор?
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43
@Win Win Не, не се нуждаете от dcm за това
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43
@jessejames122669 да син фосфорна киселина използвам много съжалявам, но можем да променим грешките след 10 минути
Много разочароващо, знам .
 

rothschild33

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2022
Messages
69
Reaction score
45
Points
18
След придобиване на евентуален Р2Р от тази реакция, бисулфитният адукт би ли потвърдил, че това действително е Р2Р, или има други кетони, които евентуално биха могли да се получат в резултат на процедурата?
 

MisterAnonymous

Don't buy from me
Resident
Language
🇳🇱
Joined
Sep 3, 2023
Messages
67
Reaction score
24
Points
8
Използвах фосфорна киселина и първо Rm премина от светлозелено в тъмнозелено след варене в продължение на 3 часа се образуваха 2 слоя и аз взех горния слой, но това е много гъст разтвор много тик е това P2P или нещо друго?
IkWojKADEh
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43
изглежда много добре.
Измихте ли го с гореща вода?
 

MisterAnonymous

Don't buy from me
Resident
Language
🇳🇱
Joined
Sep 3, 2023
Messages
67
Reaction score
24
Points
8
Не е ли нормално, че е толкова гъста, когато я съхранявам в хладилника, тя не излиза от бутилката?
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43
трябва да го измиете използвайте миксер с гореща вода поне 3 литра и след това му дайте 12 часа
 

Win Win

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 10, 2023
Messages
100
Reaction score
4
Points
18
Здравейте, сър. Сега съм изправен пред труден проблем, моят p2p стана млечнобял. Има ли някакъв начин да го спася? Мога ли да използвам дестилирана вода за измиване?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Не знам защо се е случило това с вашия p2p. Как го съхранявате? В отворена бутилка под слънчева светлина? Можете да го дестилирате с водна пара, това би трябвало да помогне за запазването на част от него.
 
View previous replies…

Win Win

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 10, 2023
Messages
100
Reaction score
4
Points
18
Не знам защо се случи това, запечатах го и го съхранявах на хладно място. Трябва ли да добавям дестилирана вода за дестилация? В каква степен се контролира температурата?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Гледайте видеоклип за производството на d-meth, има видеоурок как да се извърши парна дестилация на P2P.
 

Win Win

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 10, 2023
Messages
100
Reaction score
4
Points
18
Отбелязано с благодарност
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Има ли начин да се възстанови "прегорял" bmk 5449? Не разбрах за тази колба, докато вършех други задачи ,🤦‍♂️ Опитах стандартните и логични начини без успех.
Благодаря.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Здравейте, не разбирам ясно въпроса ви. Напишете ми DM проблема си, ще се опитам да ви помогна.
 

Win Win

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 10, 2023
Messages
100
Reaction score
4
Points
18
I
Аз използвам метода е 100 г бмк да се добавят 100 г дестилирана вода и 100 г HCI, след което да се загрее до 80 с рефлукс 3 часа. Добре ли е?
 
Top