Синтез на P2P от глицидатни етери на БМК

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Използвате H3PO4 конс или разреден разтвор? Благодарим ви за обратната връзка.
 

microsharp

Don't buy from me
Member
Joined
May 10, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Същият въпрос: използвах h3po4, 98% con, и получих p2p, но след като изгорих p2p, остана бял прах. но както знам, p2p, ако изгори, не оставя нищо
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Съжалявам, какво изгоря? По каква причина?
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Първият опит в микровълновата печка ми даде нисък добив, както беше съобщено. Опитах да направя втори опит.

40g 5449-12-7 и 40ml фосфорна киселина бяха поставени в 250ml ерленмайерова флашка и оставени да реагират при разбъркване. След като производството на CO2 спря, колбата беше поставена в 800W микровълнова печка на най-ниска степен за 1 минута, извадена и разбъркана. След като се успокои, тя се връща в микровълновата печка за още една минута, разбърква се и се връща отново за последните 2 минути. Този път няма абсолютно никакво разделяне, а RM придобива лек телесен оттенък. Все пак мирише силно на P2P

View attachment 3uofqpMhAN.jpg

Ще налея малко саламура
 
View previous replies…

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Опитахте ли да изпарите кетона от колбата с водна пара?
 
View previous replies…

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Възможно е да има смес от кетон и глицидна киселина, необходимо е почистване.
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Излъгах, че този път не съм базирал. Микровълнова печка на ниска степен за 1:30 мин. на 10-секундни интервали охлаждане и енергично разбъркване между тях. Резултат: Нищо. Извадих я от микровълновата печка и сега седи на котлона при 80С леко "рефлуксираща" (има малка стъклена фуния с дупка, забита в колбата), мина около час и сега се превърна в сперма с много малки мехурчета по цялата повърхност. Все още продължава и ще го оставя, докато не настъпи промяна.
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Добивът все още не е голям, но поне изглежда прилично:
AfAW9bJlV7
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Ако на снимката е показана смес от глицидат и фосфорна киселина, то реакцията ви не се знае кога ще премине, имате разделяне на слоевете и хидролизата ще продължи цяла вечност без разбъркване. Нуждаем се от хомогенна смес, тогава хидролизата ще протече добре
 

diogenes

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2021
Messages
183
Reaction score
94
Points
28
Въз основа на моите резултати с почистващ препарат за канализация със сярна киселина (вместо фосфорна киселина, с която не разполагах по това време), ето какво получих в приемната колба след дестилацията с водна пара. Реших, че това може да бъде само P2P+вода, като P2P се отделя като отделен слой в дестилата.
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
но какъв е добивът?
 

Lordoftheshard 2

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
78
Reaction score
42
Points
18
Когато казвате, че трябва да дестилирате P2P с пара, добавяте ли луга към него или просто дестилирате P2P с пара без лугаИзползвам външна дестилация с пара от тенджера под налягане PTFE тръба със стъклена тръбичка в края на PTFE тръбата стъклената тръбичка се хвърля с гумено бутало върху страничното гърло в колбата
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
не се използва луга, самата пара перфектно улавя кетона. голям плюс е, ако имате прегрята пара (температура над 100 градуса), тя улавя кетона по-добре (разтворимостта на кетона в парата се увеличава). Когато използвате паропровод, имайте предвид, че част от парата се охлажда
 

Lordoftheshard 2

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
78
Reaction score
42
Points
18
Опитах се да го изпаря, то просто освободи някакъв прах, който седеше на върха на P2P, така че излях от това захранването и започнах отново, то просто почиства P,,2,P в тази колба, не го издухва, както би трябвало да стане, имам някакъв P2,P, който се появи, но очаквах много повече, отколкото да отида да извлека цялата вода от DCM
 
Last edited:

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Ако съм ви разбрал правилно, то парата е кондензирала в колбата ви с p2p, но ми е трудно да разбера какво точно сте направили.
 

Lordoftheshard 2

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
78
Reaction score
42
Points
18
Поставям Р2Р в колби с кръгло дъно 2,врата възстановяване Бенд в врата, прикрепен към кондензатора страна врата гумена запушалка с дупка в средата стъклена тръба igies там до купата моят източник, ако пара тенджери под налягане използвам за парна дестилация метамфетамин Fb
Сложих стъклената тръба, която изпомпва парата в колбата, в P2P тя наистина трябва да изтласква ckeab FB и вода над извивката за възстановяване надолу по кондензатора в приемната колба имам само мъничко, но ако маслото се изтласка над останалата част е вода. В купата имам тази прахообразна субстанция смесена с вода и буболечка кафяво петно на дъното също така и ох ако П2 по нваа 2,5 съм направил 20 промивки нави подкуп бих 25% да опитам да повиша ох до 7= ох не са се движили. Може ли J да използва ph 2.5 p2p за производство на метамфетамин с btc синтез среден мащаб methylaminre и натриев борохидрид
Също така, когато правите хидролоза, ако бмк е P2P с фосфорна киселина, е невъзможно да се загрее до 130 градуса, без да изгори продуктът Имам 10 литрова колба с кръгло дъно и 600 мм кондензатор на Либиг и когато отидете на 130 налягане на парите е точно на твърде ако кондензаторът 110us по средата, което рефлуксирах 6 часа
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Нищо не разбрах, или преводачът ми не работи добре, или не пишете ясно. В допълнение към факта, че правите пара отделно, въпреки че можете да правите пара директно в реакционната колба. 130 градуса за какво се опитвате да получите? При 110 градуса реакцията е отлична.
 

Lordoftheshard 2

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
78
Reaction score
42
Points
18
So your saying you are adding water to the reaction mix and distilling it over I'm stead of using using a external source like U have used колко вода do.yku add ел 1kg
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
12 мл вода на 1 мл кетон, това е с резерв. не се бавете, писал съм го много пъти във форума.
 

Ortist

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
89
Solutions
1
Reaction score
54
Points
18
Най-объркващата тема, която някога съм чел. Така че да обобщим: По-добре е да се използва голям излишък от фосфорна киселина и да се загрее до 110 С, за да се предотврати непълна реакция. Силното разбъркване е от съществено значение. Трябва ли да добавим малко алкохол към РМ, за да предотвратим образуването на 2 фази?
 

cartelloszetas

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 23, 2023
Messages
33
Reaction score
28
Points
8
Много по-лесно може да се направи p2p форма MEK
 

Ortist

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
89
Solutions
1
Reaction score
54
Points
18
Направих го преди по перборатния път.
Жълтините обаче са ниски, подготовката е мръсна, изисква се генератор на газ.
Реакцията на Байер-Вилагер има склонност към бягство при големи натоварвания и изисква контрол на температурата (твърде студено = втвърдява се, твърде горещо = перварови изпарения навсякъде и кипене).
Просто исках да опитам нещо ново и глицидатната сол изглежда лесна за приготвяне.


ПС: Методът на МЕК може да се използва без газов генератор, като се използва iPrOH или друг подходящ разтворител с необходимото количество HCL, разтворено в него. Така можете да измерите точното количество HCL, което ви е необходимо, без да претегляте колбата за реакция всеки път.
 

cartelloszetas

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 23, 2023
Messages
33
Reaction score
28
Points
8
Разбира се, брато, ако не си химик, не можеш да го направиш
 

Lordoftheshard 2

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
78
Reaction score
42
Points
18
Просто следвайте маршрута на бмк и фосфорната киселина рефлукс @110c фуурс след това оставете реакцията да се охлади отделете слоевете и дестилирайте с водна пара p2p почиства p2p до хубав жълт цвят след това използвайте в която реакция изберете
 
Top