Синтез на P2P от BMK глицидна киселина (натриева сол) - модифицирана версия

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Ще отговоря на всички въпроси в една публикация.
Киселините се използват много за инертност на температурата, когато се добави воден разтвор на глицидат на капки, реакцията протече веднага и свободният кетон веднага се дестилира с пара. Това означава, че първоначалната температура на реакцията е около 110 градуса, а когато се добави воден разтвор на глицидат на капки, тя спада до 108 градуса.
Освен това излишъкът от киселина прави сместа хомогенна; в такава смес хидролизата настъпва незабавно.
Киселината може да се оптимизира въз основа на факта, че трябва да разтворим натриевите фосфати, да направим сместа хомогенна и достатъчно устойчива на топлина.
За парната дестилация на p2p са необходими 12 ml вода на грам глицидат, моите изследвания дадоха, че за дестилацията на 1 ml p2p са необходими 10-11 ml вода, т.е. предвидил съм известен резерв за пълно изолиране на кетона от реакционната маса.

За тази хидролиза е по-добре да се използва глицидат, а не натриева сол, като в този случай може да се използва много по-малко киселина, а също така не се изразходва киселина за образуването на натриев фосфат.

Тази техника дава максимален добив, а освен това целият кетон се дестилира с пара и може да се използва без пречистване.
Настройте капкообразуването на такава скорост, че температурата на сместа да не пада под 105 градуса, т.е. всичко върви почти автоматично, колкото повече киселина и колкото по-мощно е нагряването, толкова по-висока е скоростта на капкообразуване. Имам техника за мащабиране, но тя е чисто търговска (преобразуване от 5 до 500 kg глицидат на реакция), така че няма да бъде публикувана.
 

qwe111

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 25, 2024
Messages
65
Reaction score
5
Points
8
Добро утро, господине.
Не знам нищо за химията.
Имам един въпрос. Дестилирайте веднага след добавянето. Завърши ли дехидроксилирането за толкова кратко време?
Когато използвам фосфорна киселина за рефлукс на 5449, когато добавям фосфорна киселина към разтвора на 5449, той веднага се отделя на маслен слой. Но той не беше завършен и трябваше да се претопи за повече от 4 часа.
Крайният продукт, при който се използва вашият подход, P2P ли е?
Каква е нормата на печалба за този P2P за превръщане на натриев борохидрид в метамфетамин?
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Имам дестилация с водна пара P2P от кипяща смес от глицидат \ фосфорна киселина \ вода или чрез микровълново облъчване до спиране на отделянето на въглероден диоксид и след това дестилация с пара. Ако имате разделяне, тогава можете да използвате повече киселина/вода, аз имах това поради загубата на натриеви фосфати, но обикновено работех със свободен глицидат. Културата на Амин е 70+ процента от теорията (може да е по-висока, ако спазвате условията и получите максимален изход на междинния продукт Имин), с възстановяване на аминирането в натриев борхидрид, от р2П.
 

chef learner

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 9, 2024
Messages
43
Reaction score
3
Points
8
Здравейте, бих искал да попитам за това, което казахте за използването на глицидилова сол вместо натриева сол. Как може да се направи разлика между тези две соли? Същата ли е CAS?
 

K-Cyanide

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2023
Messages
64
Reaction score
76
Points
18
Методът, предоставен в тази заплаха (палец нагоре за @Heisenblack и @w2x3f5), е тестван в среден мащаб с 500 г BMK на прах (натриева сол) CAS 5449-12-7).
Единствената разлика спрямо описания метод е използването на стъклен реактор с кожух.

В реактора са добавени 1000 ml 85 % фосфорна киселина (чистота p.a.), нагрява се и се разбърква. Междувременно 500 g BMK на прах се разтварят в 6 литра вряща/много гореща H2Od.

Когато фосфорната киселина достигне 110 С, разтворът на БМК на прах се добавя бавно през капкова фуния при постоянно налягане. Температурата се поддържаше в тесен диапазон от 108С до 112С, като се регулираше скоростта на капене на разтвора на БМК прах. Процесът на добавяне отнема около 5 часа.

След събиране на около 3200 ml дестилат продуктът се екстрахира с 2х500ml DCM. Комбинираните екстракти се изсушават над натриев сулфат, а разтворителят се отстранява с ротовап.

Дотук всичко е наред. Но добивът от 168 ml е доста разочароващ. Какво се обърка? Засега нямам представа какво е това или какво да променя в процедурата.
 
View previous replies…

qwe111

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 25, 2024
Messages
65
Reaction score
5
Points
8
Здравей, братко.
Времето за реакция по този начин е твърде кратко. Продуктът, който се получава, p2p ли е? Какво ще кажете за ползите от преобразуването в метил?
Планирам да започна този експеримент, но не го разбирам съвсем!
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Няма да добавям водна пара, тя ще бъде разтворена във вряща вода като оригиналния процес и ще бъде добавяна на порции към ротавапа в нисък вакуум, като се избягва мигновеното изпаряване на водата по време на добавянето, след като се добави, отново включете нормалния вакуум.
Процесът, който описваш, е стандартната парна дестилация за амфетамин фрибаза ;-)
 

masterpell

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 18, 2023
Messages
13
Reaction score
2
Points
3
След добавянето на киселина рН е по-малко от 3, а цветът на РМ става зелен. Много странно, чудя се дали съм го направил правилно?
oxne70mbtv-jpg.25161
 

Attachments

  • oXne70MBTv.jpg
    oXne70MBTv.jpg
    4.5 MB · Views: 292

jasper

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Nov 4, 2023
Messages
15
Reaction score
5
Points
3
Можете ли да направите видеоклип за това, господине
 

dipndive

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 29, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Аз съм просто начинаещ, но следвах инструкциите и извлякох p2p масло. възможно ли е мащабиране? 250 г например ще бъдат бмк/фосфорна/вода х5?
Bmk 250g/фосфорна 500ml/вода 3L? няма промяна в DCM? благодаря на всички
 

billythekid

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 18, 2024
Messages
13
Reaction score
3
Points
3
също така солите на дъното на колбата не помагат за подскачането, което изпитвате, те трябва да се отстранят, преди да се добавят камъни за кипене
 

qwe111

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 25, 2024
Messages
65
Reaction score
5
Points
8
Добро утро, господине.
Не знам нищо за химията.
Имам един въпрос. Дестилирайте веднага след добавянето. Завърши ли дехидроксилирането за толкова кратко време?
Когато използвам фосфорна киселина за рефлукс на 5449, когато добавям фосфорна киселина към разтвора на 5449, той веднага се отделя на маслен слой. Но той не беше завършен и трябваше да се претопи за повече от 4 часа.
Крайният продукт, при който се използва вашият подход, P2P ли е?
Каква е нормата на печалба за този P2P за превръщане на натриев борохидрид в метамфетамин?
 

ZMI_AA0B

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 24, 2024
Messages
75
Reaction score
5
Points
8
Глицидилова киселина ли е натриевата сол на БМК?
 

ZMI_AA0B

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 24, 2024
Messages
75
Reaction score
5
Points
8
БМК глицин натриева сол ли е глицидилова киселина
 

primitivechemist

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 18, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1

Здравейте, господа, има ли някой, който може да ми помогне с метод, подобен на този, който можем да мащабираме.

BMK глицидна киселина към P2P

Има ли метод, по който можем да направим няколко килограма за 5-10 часа

Помощта ще бъде високо оценена!

Благодаря ви предварително!
С уважение
 
Top