Изследователски отряд за изпитване на химикали

Glitchy

Testing Squad
Language
🇺🇸
Joined
Oct 16, 2023
Messages
446
Reaction score
163
Points
43
Поздрави на всички членове на форума!

Имаме удоволствието да ви съобщим, че откриваме набирането на кандидати за Отряда за изпитване на изследователски химикали. Задачата на изпитвача ще бъде да тества продуктите на RC. Администрацията на форума се грижи за заплащането и транспорта.

След получаването на закупеното вещество трябва да видим от вас следния доклад:
  • Как беше извършена доставката? Имаше ли някакви проблеми с пратката?
  • Снимки на веществото на везната (в пакет, в опаковка, без опаковка, само веществото, монета от всякакъв номинал на вашата страна)
  • Подробен доклад за пътуването от вас.

    След като сте отговорили на всички тези въпроси, трябва да оцените следните показатели:

  • ⭐️ Сигурност на услугата (от 0 до 10)
  • ⭐️ Бързина на доставката (от 0 до 10)
  • ⭐️ Качество на продукта (от 0 до 10)
  • ⭐️ Доколко очакванията ви бяха оправдани? (от 0 до 10)

За да станете пълноправен член на отряда, трябва да изпратите съобщение на Glitchy, съгласно въпросника по-долу:

Темата: Тестови отряд
  • Какъв вид вещество искате да опитате?
  • Имате ли идея за веществото, което искате да тествате?
  • В коя държава ще бъде изпратено?


    9nQWSv0Hqw
 
Last edited by a moderator:

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
123
Reaction score
67
Points
28
Тестови отряд
  • Какъв вид вещество искате да изпробвате?
2c-x, DOx, метамфетамин
  • Имате ли представа за веществото, което искате да тествате?
Да, имам преглед на доставчиците за професионализъм, метод и разбиране на сцената. Най-вече за надеждни и честни

Имам задълбочени познания за съединенията, които изброих . Ще дам факти, дори ЯМР и др. Ако поискате. Документирам целия процес от пощенската кутия до потреблението, без да разкривам поверителна информация
  • До коя държава ще бъде изпратен
  • САЩ
Моля, попитайте, ако имате въпроси.
Благодаря ви
 
View previous replies…

jbtxt60

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 24, 2024
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
Да, интересувам се от прегледа на продавачите за професионализъм. имам твърдо разбиране за сцената. Най-вече надежден и честен

Имам задълбочени познания за съединенията метамфетамин . Ще дам честни факти Ако бъдат поискани. Документирам целия процес от пощенската кутия до потреблението, без да разкривам поверителна информация

изпраща се до САЩ
Моля, попитайте, ако имате някакви въпроси
Благодаря ви jbtxt60
 

CodyAshmore

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 12, 2024
Messages
3
Reaction score
3
Points
3
#1. Смес от окситоцин, норепинефрин, допамин и серотонин.
#2. (Красива жена)
#3. Съединените американски щати.
 

frankenstein666

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 9, 2024
Messages
5
Reaction score
4
Points
3
Аз съм в САЩ бих искал да тествам метамфетамин имам огромни познания в това и мога да направя разлика между лош,добър и страхотен продукт,не съм сигурен какви са другите 2,но ако дават усещане подобно на някой опиоид моля също бих искал да тествам. Къде да отидем от тук
 

miq81dft

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 8, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Харесва ми да получавам безплатни мостри.
 

Luckycharm

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 7, 2023
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Живея в Канада и бих се радвал на възможността да мога да тествам метамфетамин и бих могъл да предоставя отличен преглед
 

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 28, 2023
Messages
39
Reaction score
35
Points
18
Здравейте, Мадре, вече ви изпратих съобщение относно този и други начини, по които бих могъл да стана сътрудник на екипа на Breaking Bad, но в поста, на който отговорих, се казваше, че търсите екип за тестване на RC, а след това, като прочетох този пост, видях, че сте посочили метамфетамин като пример за наркотик, така че сега се чудя дали това е само за химикали за изследване, или за всички наркотици? Защото определено бих променил предпочитания от мен избор на наркотици, ако случаят е такъв! Моля, уведомете ме и още веднъж благодаря за отделеното време и внимание, пожелавам ви прекрасен ден!
 

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 28, 2023
Messages
39
Reaction score
35
Points
18
Няма значение, четох заявката на потребител TESTINT и форматът, който използва, ме накара да си помисля, че това е част от поста на madres. Моя грешка.
 

3vilxhemist007

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 11, 2024
Messages
5
Reaction score
5
Points
3
Живея в САЩ и съм самообучаващ се химик, направил съм 2cx b thru e не D и mda и мескалин и ако разбира се dmt, който съм сигурен, че повечето ppl започват с екстракцията, а не със синтеза, въпреки че бих искал да дам шанс на TSTAB бих искал да пробвам.някои rcs 2cx и други entactogens / психеделици ще даде честна opibion от mailbix до био анализ и съм много добре свързан, където съм аз цялата продажба, така че аз dnt наистина правят малки ръка за ръка моите ppl правят голям мащаб по-добре в FED, отколкото държавата аз казвам lol чукам на дърво
 

LiveviL

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 21, 2024
Messages
8
Reaction score
7
Points
1
Живея в Австралия в местност на 4 от града. Смятам, че всички пушат катинон или нискокачествен метамфетамин. Iv реших да спра да купувам и бих искал да опитам 2c-x.
Бих се зарадвал, ако можех да науча синтез, но не знам откъде да започна и какъв размер оборудване да се получи. ще платя за ментор лично или с криптиран имейл. интересувам се от може би синтез, който ще ме научи abit за химията и след това да опитам синтез на метамфетамин/амфетамин.
Дали разклащането и печенето е най-простото, но най-рисковано.
Имам нужда от източник на предварителни проклятия, но планирам един ден да си направя собствени в големи количества.
Точно както приготвянето на вечеря по собствен вкус е моето виждане за синтеза. Приготвям съоръженията по мой вкус, добавям малко подправки и всичко е хубаво.
ВНИМАНИЕ Готвачи Ще платя BTC, за да бъда вашият ученик или лично, или чрез криптиран имейл. прецакайте купуването на улични наркотици, Il направи моя собствена.
 

bfrog

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 29, 2024
Messages
6
Reaction score
5
Points
3
Хей, приятелю, аз също съм от Австралия, ако все още имаш нужда от помощ по пътя си, кажи ми, че имам ноу-хау и почти всичко, което идва с него мир
 
View previous replies…

Market Mouse

Don't buy from me
Member
Joined
Mar 26, 2024
Messages
4
Reaction score
2
Points
3
Здравейте, аз също съм от Австралия, от Северен Куинсланд. Търся надежден доставчик на метали тук. Искам да правя бизнес с мъртви капки, ескроу и крипто. PM ме моля.
 

buffalophill

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 28, 2024
Messages
13
Reaction score
10
Points
3
Здравейте, момчета, тук е човек от Обединеното кралство и познавач на кетамин. Дал съм име на всяка партида К, която съм имал. Вярвате или не, но няма 2 партиди, които да дават еднакви ефекти.

И мога да опиша ефектите му дори докато съм под влияние.

Мога да ви кажа защо на мен лично дадена партида ми харесва или не ми харесва, или как може да се хареса на другите.

Мога да ви кажа дали съм в състояние да карам кола или да карам 1000-кубиков мотоциклет на вашата конкретна партида, или дали е възможно да работя с тостер или не.

Ще ви изпратя видеоклип, на който съм я тествал. Дори ще го инжектирам, ако ми дадете достатъчно количество за преобразуване (5 грама) или изрично го поискате.

Обикновено мога да ви дам добър преглед с едва 3 грама. въпреки че повече е по-лесно, тъй като мога да отделя време в продължение на няколко нощи.

В разцвета на силите си купувах торбички от 80 грама и ги свършвах лесно за един месец.
Затова смятам, че имам нужната квалификация, за да подпечатам дадена партида с моя печат на одобрение.
Ще направя безпристрастен преглед и ще му дам 0/10 по скалата на К.

Вероятно ще се маскирам, но ще използвам истинския си глас. (Искам да поддържам висококвалифицирана работа)

Моля, свържете се с мен, за да получите услугите ми. Приемам пратки на домашния си адрес.
С уважение, Бъфало Фил

Освен това съм запален любител химик и с удоволствие бих научил повече.
 
Last edited:
  • Like
Reactions: vis

NosLeEp223

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 2, 2024
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Определено бих се радвал да стана член на екипа за тестване,намирам се в САЩ и търся да тествам предимно химикали от типа амп/Мамп.
 

Madre

PR manager
Joined
Sep 6, 2022
Messages
58
Reaction score
130
Points
33
Здравейте. за тази цел трябва да попълните формуляра и да ми изпратите текстово съобщение.
 

Kazy25

Don't buy from me
Member
Language
🇷🇴
Joined
Jan 22, 2024
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Тестови отряд

  • Какъв вид вещество искате да изпробвате?
Амфетамин, СМС , ММС.

  • Имате ли представа за веществото, което искате да тествате?
Да, разполагаме с професионални носове. Омръзнало ми е от тези гадости, изброени на улицата за толкова дълго време.

Ще предоставя пълен и честен преглед -от изпращането до консумацията.
  • До коя държава ще бъде изпратено
    ЕС / Румъния.

    Поздрави!
 

Glitchy

Testing Squad
Language
🇺🇸
Joined
Oct 16, 2023
Messages
446
Reaction score
163
Points
43
Здравейте, отговорихме ви в съобщението.
 

bfrog

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 29, 2024
Messages
6
Reaction score
5
Points
3
Любов към Румъния ❤️❤️❤️❤️
 

20ball22kswizzer

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 20, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
канабис
 

CodyAshmore

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 12, 2024
Messages
3
Reaction score
3
Points
3
1. мисля, че искам да опитам някои кучки
2. о, аз имам представа добре
3. можеш да ги изпратиш до бакалавърската ми площадка в Калифорния.
 
  • Like
Reactions: vis

CrimPsy

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 21, 2024
Messages
4
Reaction score
4
Points
3
Имам голям опит с повечето стимуланти и психеделици и имам естествено висока толерантност към нови химикали, така че ако е добро за мен, обикновено е супер добро и за повечето други
 

Glitchy

Testing Squad
Language
🇺🇸
Joined
Oct 16, 2023
Messages
446
Reaction score
163
Points
43
Моля, изпратете ми лично съобщение.
 

Plantguy

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Sep 22, 2023
Messages
14
Reaction score
0
Points
1
Здравейте glitchy, аз съм супер заинтересован от дисертациите колкото по-добри по-безопасни и по-нови, толкова по-изстреляни съм към разбирането по-лошо от един; който все още гледа телевизия редовно. Дай ми пм не съм сигурен до какво имаш достъп силно клоня към hxe или комбитата oxo pce. И аз също съм в нас. Изучавал съм химия, растения гъби от 12-годишна възраст, ya I do know almost every single fn plant <~my name I cnt drive my car without second hand identification every tree bush thinking about my apoc collections, which reminds me I've gotta go do a 10 mile walk for a bunch of shit. (Очите ми буквално се движат през редовете на растенията) и така можете да ме изловите, ако u някога ме срещне. Вървя и гледам надолу и към следващия ред растения. Така че интересът ми е естествен и много агресивен. Thx и късмет Надявам се скоро да получа съобщение.
 

Glitchy

Testing Squad
Language
🇺🇸
Joined
Oct 16, 2023
Messages
446
Reaction score
163
Points
43
Моля, изпратете ми лично съобщение.
 

cifer

Don't buy from me
Member
Joined
Nov 22, 2023
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Искам да опитам NEP, A-PiHP и MDPHP, Местоположение в Германия! Удари ме :)
 
View previous replies…

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
:unsure: APHP APVP MDPV ви плаши?
 

Glitchy

Testing Squad
Language
🇺🇸
Joined
Oct 16, 2023
Messages
446
Reaction score
163
Points
43
Моля, изпратете ми лично съобщение.
 
Top