Изследователски отряд за изпитване на химикали

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
123
Reaction score
67
Points
28
Тестови отряд
  • Какъв вид вещество искате да изпробвате?
2c-x, DOx, метамфетамин
  • Имате ли представа за веществото, което искате да тествате?
Да, имам преглед на доставчиците за професионализъм, метод и разбиране на сцената. Най-вече за надеждни и честни

Имам задълбочени познания за съединенията, които изброих . Ще дам факти, дори ЯМР и др. Ако поискате. Документирам целия процес от пощенската кутия до потреблението, без да разкривам поверителна информация
  • До коя държава ще бъде изпратен
  • САЩ
Моля, попитайте, ако имате въпроси.
Благодаря ви
 
View previous replies…

frankenstein666

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 9, 2024
Messages
5
Reaction score
4
Points
3
Аз съм в САЩ бих искал да тествам метамфетамин имам огромни познания в това и мога да направя разлика между лош,добър и страхотен продукт,не съм сигурен какви са другите 2,но ако дават усещане подобно на някой опиоид моля също бих искал да тествам. Къде да отидем от тук
 

LiveviL

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 21, 2024
Messages
8
Reaction score
7
Points
1
Живея в Австралия в местност на 4 от града. Смятам, че всички пушат катинон или нискокачествен метамфетамин. Iv реших да спра да купувам и бих искал да опитам 2c-x.
Бих се зарадвал, ако можех да науча синтез, но не знам откъде да започна и какъв размер оборудване да се получи. ще платя за ментор лично или с криптиран имейл. интересувам се от може би синтез, който ще ме научи abit за химията и след това да опитам синтез на метамфетамин/амфетамин.
Дали разклащането и печенето е най-простото, но най-рисковано.
Имам нужда от източник на предварителни проклятия, но планирам един ден да си направя собствени в големи количества.
Точно както приготвянето на вечеря по собствен вкус е моето виждане за синтеза. Приготвям съоръженията по мой вкус, добавям малко подправки и всичко е хубаво.
ВНИМАНИЕ Готвачи Ще платя BTC, за да бъда вашият ученик или лично, или чрез криптиран имейл. прецакайте купуването на улични наркотици, Il направи моя собствена.
 

bfrog

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 29, 2024
Messages
6
Reaction score
5
Points
3
Хей, приятелю, аз също съм от Австралия, ако все още имаш нужда от помощ по пътя си, кажи ми, че имам ноу-хау и почти всичко, което идва с него мир
 
View previous replies…

door

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2024
Messages
18
Reaction score
2
Points
3
Liveil има ли къде можем да получим раса един от ако маслото аз distlee актън с масло и сега си свързан
 

Market Mouse

Don't buy from me
Member
Joined
Mar 26, 2024
Messages
4
Reaction score
2
Points
3
Здравейте, аз също съм от Австралия, от Северен Куинсланд. Търся надежден доставчик на метали тук. Искам да правя бизнес с мъртви капки, ескроу и крипто. PM ме моля.
 

Kazy25

Don't buy from me
Member
Language
🇷🇴
Joined
Jan 22, 2024
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Тестови отряд

  • Какъв вид вещество искате да изпробвате?
Амфетамин, СМС , ММС.

  • Имате ли представа за веществото, което искате да тествате?
Да, разполагаме с професионални носове. Омръзнало ми е от тези гадости, изброени на улицата за толкова дълго време.

Ще предоставя пълен и честен преглед -от изпращането до консумацията.
  • До коя държава ще бъде изпратено
    ЕС / Румъния.

    Поздрави!
 

bfrog

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 29, 2024
Messages
6
Reaction score
5
Points
3
Любов към Румъния ❤️❤️❤️❤️
 

cifer

Don't buy from me
Member
Joined
Nov 22, 2023
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Искам да опитам NEP, A-PiHP и MDPHP, Местоположение в Германия! Удари ме :)
 
View previous replies…

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
APHP APVP MDPV е страшно?:unsure:
 
View previous replies…

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
123
Reaction score
67
Points
28
Има дълъг отговор, произтичащ от това как действа върху приложенията на Сим и как други освобождавания/блокиращи устройства как Рубинови неща имам предвид след това блокират повторното вземане на мдпв само блокове, но тези значително по-малки и теоретично много по-малко вредни за предавателите на неро вижте много дългото идват от обосновката на повечето хора е изключително по-малко пристрастяване и действа като един вид блокер за други да кажем по-малко нежни актьори върху техните рецептори това е изключително това е изключително опростена версия, но не мога за нищо на света да си спомня номерата на документите, които трябва да направят проучването е
 

tetr00

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 19, 2023
Messages
26
Reaction score
21
Points
3
Интересно, ще трябва да прочета за това. Никога не съм имал интерес към MDPV, докато не чух това,
 

Wheax

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 8, 2023
Messages
15
Reaction score
41
Points
13
* Как е направена пратката? Имаше ли някакви проблеми с пратката?

- Имах малка грешка с адреса за доставка, но за щастие @Madre беше много отзивчив и ми помогна, доколкото можеше. Заради грешката с първата пратка бяха необходими около 2-3 седмици, за да пристигне. Иначе нямаше никакви проблеми.

* Снимки на веществото на везната (в пратка, в пакет, без пакет, само веществото, монета от всякакъв номинал на вашата страна)

- За съжаление отворих пакета, преди да си спомня за снимките, извинявам се за това, но мога да кажа, че е много професионално опакован, че е във формата на писмо и продуктът е в сива опаковка. А прахът беше в малка торбичка с цип и беше етикетиран както трябва. Ето една снимка, която направих с монетата.


Подробен доклад за пътуването от вас.

- Много чист, като никога не съм опитвал това вещество, но ive прочетете някои доклади за това, че е много силен и наистина лесно да се направи прекалено, така че взех много малка доза интраназално около 10mg. Високото ме изненада, защото малкото количество, което взех, наистина меко и опиоидно като високо, но не толкова много еуфория. Иначе според мен е много качествен химикал за изследване, но по същото време предлагам да направите някои изследвания, преди да опитате такива неща. То е изненадващо силно.OPNkQc3gm1
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Сега вече знам защо получих подобна чанта...
 

Rc scene

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 13, 2024
Messages
22
Reaction score
19
Points
3
Здравейте на всички, най-накрая дойде очакваният ден, пратката пристигна със светкавична бързина, благодарение на Glitch, който щастливо сподели 0'250 мг от така актуалния: 5meo -DMT, подходящ според професионалните ми наблюдения като невробиолог за потушаване на психотични епизоди от тежки стимуланти . Самият доклад за пътуването ще бъде публикуван в раздела за пътувания.
Скорост на доставка:
10:10
Скритост:
10:10
Чистота:
10:10

Определено препоръчвам!!!
 

Ricardo10

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇴
Joined
Mar 3, 2024
Messages
11
Reaction score
8
Points
3
- Какъв вид вещество искате да опитате?

Всякакъв стимулант, като амфетамин, СММ и СМС

- Имате ли представа за веществото, което искате да тествате?
да, имам дългогодишен опит със стимуланти и мога да различа качеството на продукта

-Каква държава ще бъде изпратена

Румъния/ЕС
 

Glitchy

Testing Squad
Language
🇺🇸
Joined
Oct 16, 2023
Messages
446
Reaction score
163
Points
43
Им ви чака в PM момчета, тази тема е САМО за доклади.
 

frankenstein666

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 9, 2024
Messages
5
Reaction score
4
Points
3
Разполагам с 2 скали. Обикновено си набавям веществата от местен продавач от ръка на ръка. И видях публикацията ви в bb
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
123
Reaction score
67
Points
28
И много от докладите, удрящи MD PV, те по невнимание дадоха нови пътища за изследване и теорията за блокиране на рецептора, без да се предизвиква пълна и тотална абстиненция в света на стимулантите Ще имам тези доклади номера за вас, ако искате да се запознаете
 
  • Like
Reactions: vis

axios187

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 21, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Здравейте glitchy
Аз съм в САЩ и имам богат опит с почти всички наркотици, главно с психеделици, неопиодни Rcs, всички стимуланти
бих искал да опитам нещо, което не е опиат или синтетичен канабиноид
 

kukulelia

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 6, 2024
Messages
1
Reaction score
2
Points
3
Като цяло опаковката е много дискретна, не може да се каже какво има вътре. Големи благодарности на доставчика за малките подаръци вътре - запалка и стикер.

1. LSZ 150 MCG Блотъри
⭐️ Сервизна сигурност 10
⭐️ Бързина на доставката 10+ (по-малко от 4 дни!)
⭐️ Качество на продукта 6
⭐️ Доколко очакванията ви бяха оправдани? 6
⭐️ Общи впечатления от доставчика 9

Сега по-подробно. По отношение на комуникацията и доставката - перфектно.
Въпреки че от страна на ефектите не бях толкова доволен. Имаше 2 опита - единият на пълен стомах, а другият на празен стомах. Мислех, че ще има разлика по отношение на бързината на настъпване и интензивността, но и в двата случая ефектът започна да се развива много бавно, не по-рано от след 1,5-2 часа от приема. Помислих си, че може би става въпрос за индивидуална поносимост или нещо друго - но партньорът ми, чиято история с наркотици е напълно чиста, имаше същото бавно начало.

След началото започнах да усещам лек седативен и релаксиращ ефект, като след пинта бира. Това усещане ми беше доста познато. На 2-3-ия час усещания като мирис и вкус станаха малко по-ярки, същото беше и с цветовете. Неоновите светлини на стената бяха доста приятни, но не и вълнуващи. Освен това нямаше никакви допълнителни зрителни ефекти или нещо друго. По някаква причина се чувствах по-скоро като лека мдма с приятни усещания при допир, отколкото като киселина с психеделични ефекти. Като цяло останах малко разочарован.

На 4-5-ия час се разви леко усещане за дереализация и деперсонализация, което очаквах да дойде много по-рано. Приятното, което дойде с него - че съм леко извън тялото си, проблемите ми не са мои, хората наоколо не притесняват моето същество. Най-важното на тази доза беше, че беше достатъчно лека, за да мога да изляза от нея и да се свържа с реалността във всеки желан момент. Така че ти сякаш отговаряш за целия процес.

Сега слагам 6 за качеството и очакванията, защото не съм взимал лсд особено преди, по-запознат съм с лсд, а при тази доза лсд ефектите, особено визуалните, са много по-приказно. Така че бях донякъде разочарован. Въпреки че бях доволен от изострянето на физическите усещания и не очаквах това. Не съм сигурен дали мекотата на ефекта се дължеше на лошите условия на транспортиране или на този наркотик е необходима по-висока доза, за да се усети нещо повече, но като цяло не бих си поръчал този продукт, но вероятно бих могъл да препоръчам на начинаещи, които се страхуват от загуба на контрол под веществата и не търсят силни ефекти.

2. Абсолютно не очаквах това, но допълнително получих Metocin 4-HO-MET, 1 таблетка.

Сега това беше нещо!

⭐️ Качество на продукта 10+
⭐️ Доколко очакванията Ви бяха оправдани? 10+

Въпреки че ми отне и повече от 1 час и половина, за да започна да усещам нещо, ефектът беше невероятен. Хубави визуализации, приятни усещания за тялото, релаксиращ ум, който летеше далеч извън тялото ми.

Тяло. Усещах леки вълни от топъл въздух, като id бях легнал на топлия пясък на плажа. Текстурата на нещата около мен беше забавна, исках да докосна и да усетя всеки предмет.

Визуализации. Стените се движеха, дишаха, въртяха се в кръг, виждах вълни с цветовете на дъгата във въздуха. Както си лежах на дивана, сградата се превърна в кораб и започна бавно да се носи по улицата, минавайки покрай дървета и други сгради. Беше чудо.

Ум. Проблемите не съществуваха, бях толкова спокоен и уверен. В същото време, ако някой влезеше в стаята, лесно можех да изключа ефектите със собствената си воля и да бъда и да се държа "нормално". Можех да променям интензивността на ефекта, когато беше необходимо.

Най-интензивно той продължаваше около 4-5 часа и след това спадаше. Беше невероятно! Определено бих го купил и бих го препоръчал на други.

Като цяло. благодаря ви много, това беше ен интересен опит за двата продукта!
 

Attachments

  • KnyZrQGh2v.jpg
    KnyZrQGh2v.jpg
    470.8 KB · Views: 75
  • mn7ic0KyYG.jpg
    mn7ic0KyYG.jpg
    580.2 KB · Views: 72
  • TQW7H0dqGz.jpg
    TQW7H0dqGz.jpg
    619.1 KB · Views: 75
  • qGVChwEZLA.jpg
    qGVChwEZLA.jpg
    417.8 KB · Views: 82
  • X1TMD3gqin.jpg
    X1TMD3gqin.jpg
    415.6 KB · Views: 73
  • ptHvUSIV4A.jpg
    ptHvUSIV4A.jpg
    309.1 KB · Views: 69

Glitchy

Testing Squad
Language
🇺🇸
Joined
Oct 16, 2023
Messages
446
Reaction score
163
Points
43
Супер!
Да, такъв интересен подробен преглед! Респект <3

DM ми върни, ако столът ти ще е готов за още едно космическо пътуване ;)
 
  • Like
Reactions: vis

catalyst4232

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 26, 2023
Messages
18
Reaction score
1
Points
3
Интересувате се от стихове. Основно PV, MMC или CMC. Може би NEP
Доставка до САЩ.
Благодаря
 

Que!

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2024
Messages
10
Reaction score
5
Points
3
- Какъв вид вещество искате да опитате?
5-мео-дмт

- Имате ли представа за веществото, което искате да изпитате?
Опитвал съм и преди, но те винаги мамят и никога не можеш да бъдеш сигурен.

До коя държава ще бъде изпратено: Франция
 
Top