Изследователски отряд за изпитване на химикали

CrimPsy

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 21, 2024
Messages
4
Reaction score
4
Points
3
Имам голям опит с повечето стимуланти и психеделици и имам естествено висока толерантност към нови химикали, така че ако е добро за мен, обикновено е супер добро и за повечето други
 

Glitchy

Testing Squad
Language
🇺🇸
Joined
Oct 16, 2023
Messages
446
Reaction score
163
Points
43
Моля, изпратете ми лично съобщение.
 

Plantguy

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Sep 22, 2023
Messages
14
Reaction score
0
Points
1
Здравейте glitchy, аз съм супер заинтересован от дисертациите колкото по-добри по-безопасни и по-нови, толкова по-изстреляни съм към разбирането по-лошо от един; който все още гледа телевизия редовно. Дай ми пм не съм сигурен до какво имаш достъп силно клоня към hxe или комбитата oxo pce. И аз също съм в нас. Изучавал съм химия, растения гъби от 12-годишна възраст, ya I do know almost every single fn plant <~my name I cnt drive my car without second hand identification every tree bush thinking about my apoc collections, which reminds me I've gotta go do a 10 mile walk for a bunch of shit. (Очите ми буквално се движат през редовете на растенията) и така можете да ме изловите, ако u някога ме срещне. Вървя и гледам надолу и към следващия ред растения. Така че интересът ми е естествен и много агресивен. Thx и късмет Надявам се скоро да получа съобщение.
 

Glitchy

Testing Squad
Language
🇺🇸
Joined
Oct 16, 2023
Messages
446
Reaction score
163
Points
43
Моля, изпратете ми лично съобщение.
 

cifer

Don't buy from me
Member
Joined
Nov 22, 2023
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Искам да опитам NEP, A-PiHP и MDPHP, Местоположение в Германия! Удари ме :)
 
View previous replies…

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
APHP APVP MDPV е страшно?:unsure:
 
View previous replies…

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
123
Reaction score
67
Points
28
MDPV Е ЕДНО ОТ НАЙ-ДОБРИТЕ СРЕДСТВА СРЕЩУ АМФЕТАМИНОВАТА ЗАВИСИМОСТ, КОЕТО СЪЩЕСТВУВА ПРЕДИ ИЛИ НЯКОГА ОТНОВО
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Защо тогава не поискате тежките удари вместо бледите pihp
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
123
Reaction score
67
Points
28
Има дълъг отговор, произтичащ от това как действа върху приложенията на Сим и как други освобождавания/блокиращи устройства как Рубинови неща имам предвид след това блокират повторното вземане на мдпв само блокове, но тези значително по-малки и теоретично много по-малко вредни за предавателите на неро вижте много дългото идват от обосновката на повечето хора е изключително по-малко пристрастяване и действа като един вид блокер за други да кажем по-малко нежни актьори върху техните рецептори това е изключително това е изключително опростена версия, но не мога за нищо на света да си спомня номерата на документите, които трябва да направят проучването е
 

tetr00

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 19, 2023
Messages
26
Reaction score
21
Points
3
Интересно, ще трябва да прочета за това. Никога не съм имал интерес към MDPV, докато не чух това,
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
:unsure: APHP APVP MDPV ви плаши?
 

Glitchy

Testing Squad
Language
🇺🇸
Joined
Oct 16, 2023
Messages
446
Reaction score
163
Points
43
Моля, изпратете ми лично съобщение.
 

tetr00

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 19, 2023
Messages
26
Reaction score
21
Points
3
Тестови отряд

  • Какъв вид вещество искате да изпробвате?
Амфетамини, психеделици, дисоциативни вещества, канабиноиди, наистина всичко

  • Имате ли представа за веществото, което искате да тествате?
Да, през последните две десетилетия съм използвал всички видове вещества, някои очевидно повече от други. Прекарах много време в четене на информация за всички видове, а също и за опита на други хора, четене на доклади за пътувания, форуми като bluelight и сега BB.
  • До коя държава ще бъде изпратен
    ЕС/Исландия.
 

Glitchy

Testing Squad
Language
🇺🇸
Joined
Oct 16, 2023
Messages
446
Reaction score
163
Points
43
Моля, изпратете ми лично съобщение.
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
123
Reaction score
67
Points
28
Опаковката все още не е кацнала, получавам. Че има време преди ДЪЛГО време, когато се е използвала експресна поща или дори DHL в САЩ, но 30% успеваемост е била норма, не очаквах това . Не те са изпратили на товарен кораб ни складове и частен куриер така че по всяко време от. 3 дни до месеци .. разбирам, всичко, което искам, е dm да ми каже използвания метод и имената на съединенията, които се използват само номер и още по-лошо странни цветове, т.е. синя метамфетамин, за да изглеждат. Като медни соли. Моля, DM ме с някои подробности, така че можем да квадрат това далеч благодаря и любов
 
  • Like
Reactions: vis

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
123
Reaction score
67
Points
28
Все още съм търпелива и чакам да ми го изпратят на бавен боаат
 
  • Like
Reactions: vis

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Чувствайте се свободни o_O хипи
 

AnonUser1312

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 4, 2024
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
Тестови отряд

Какъв вид вещество искате да изпробвате?

отговор: "Да":

Харесвам стимуланти и опиоиди. Но бих казал, че всъщност тествам всичко, което ми е интересно

Имате ли представа за веществото, което искате да тествате?

отговор:


Бих искал да изпробвам някои изследователски химикали като Hexedrone, Pentedrone. Дипианонът и други RC опиоиди също са много интересни.

Бих дал и двата си бъбрека за някоя истинска гадост като Карфентанил.


В коя държава ще бъде изпратен?

Германия
 

Elron

Don't buy from me
Member
Joined
Mar 11, 2022
Messages
2
Reaction score
3
Points
3
Im в САЩ и се интересуват от тестване на много RC, както и повече след това няколко приятели, im по-търси RC сравними с опиоиди и ксанакс ,,повече RC опиоиди бих искал да мога да получа направо фентанил или кола фент това е, което аз по-скоро след това нещо от класа на нитазен или нещо друго на да речем - broaz flualp , u-47700 , u-8 и подобни, както и психеделични 4-aco-dmt 5meodmt 4acodipt амфетамин & психеделични amp rc, дисоциативни съединения синтетичен канабиноид всички ние имаме своите дълбоки и дълги преживявания с нашия DOC.
Надявам се, че мога да стана част от екипа!!!
Наздраве
 
Last edited:

Wheax

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 8, 2023
Messages
15
Reaction score
41
Points
13
* Как е направена пратката? Имаше ли някакви проблеми с пратката?

- Имах малка грешка с адреса за доставка, но за щастие @Madre беше много отзивчив и ми помогна, доколкото можеше. Заради грешката с първата пратка бяха необходими около 2-3 седмици, за да пристигне. Иначе нямаше никакви проблеми.

* Снимки на веществото на везната (в пратка, в пакет, без пакет, само веществото, монета от всякакъв номинал на вашата страна)

- За съжаление отворих пакета, преди да си спомня за снимките, извинявам се за това, но мога да кажа, че е много професионално опакован, че е във формата на писмо и продуктът е в сива опаковка. А прахът беше в малка торбичка с цип и беше етикетиран както трябва. Ето една снимка, която направих с монетата.


Подробен доклад за пътуването от вас.

- Много чист, като никога не съм опитвал това вещество, но ive прочетете някои доклади за това, че е много силен и наистина лесно да се направи прекалено, така че взех много малка доза интраназално около 10mg. Високото ме изненада, защото малкото количество, което взех, наистина меко и опиоидно като високо, но не толкова много еуфория. Иначе според мен е много качествен химикал за изследване, но по същото време предлагам да направите някои изследвания, преди да опитате такива неща. То е изненадващо силно.OPNkQc3gm1
 

Wheax

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 8, 2023
Messages
15
Reaction score
41
Points
13
⭐Сигурност на услугата: 10/10
⭐️ Бързина на доставката: 8/10
⭐️ Качество на продукта: 10/10 - много чист
⭐️ Доколко бяха оправдани очакванията ви? 10/10 - Очаквах обикновено опиоидно опиянение, което получих, и малко повече.
Благодарен съм за възможността да бъда в тестовата група и се надявам, че този преглед е полезен.
 

Glitchy

Testing Squad
Language
🇺🇸
Joined
Oct 16, 2023
Messages
446
Reaction score
163
Points
43
Благодарим ви за работата, господине.
Очаквам вашия pm за по-нататъшно сътрудничество ;)
 
  • Like
Reactions: vis

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Сега вече знам защо получих подобна чанта...
 

Glitchy

Testing Squad
Language
🇺🇸
Joined
Oct 16, 2023
Messages
446
Reaction score
163
Points
43
Тази тема е създадена само за ревюта и доклади от пътувания. Други отговори ще бъдат изтрити. Благодаря ви.

Ако искате да станете тестер, ви чакам в <<<<PM>>>>


 
Top