Метод на разклащане и изпичане за 4mmc

Netflix

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 9, 2022
Messages
54
Reaction score
52
Points
18
2-бромо-4-метилпропиофенон в
DCM
Стъпка 1
 

Attachments

  • rNpd3n4QRC.png
    rNpd3n4QRC.png
    592.6 KB · Views: 575

Netflix

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 9, 2022
Messages
54
Reaction score
52
Points
18
За да запечатате напълно буркана. Когато изсипвам метиламина, газът не може да излезе, след което в допълнение запечатвам буркана с тиксо.
 

Attachments

  • eDiU7AoM9V.png
    eDiU7AoM9V.png
    346.4 KB · Views: 512

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
По-ефективно ли е да затворите контейнера, така че газовете от водния разтвор на метиламин 40% да не излизат, или да оставите контейнера отворен, така че газовете да излизат свободно?
Благодаря ви!!
 

Netflix

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 9, 2022
Messages
54
Reaction score
52
Points
18
Получавате 4mmc свободна база в dcm отгоре имате монометилоамин
Изваждате монометилоамин и пускате вода и промивате по-късно имаме
4mmc freebase oil
 

Attachments

  • jPqtwu5mBZ.png
    jPqtwu5mBZ.png
    880.3 KB · Views: 532
  • hAud5bm3OF.png
    hAud5bm3OF.png
    516.2 KB · Views: 483

Dexterror

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 29, 2023
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
Имам въпрос, защо вземате горната част на разтвора, за да го затоплите, а долната част е 4mmc фрибаза? Тогава защо вземате горната част?
 

StarWars

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 7, 2022
Messages
132
Reaction score
71
Points
28
Видео разклащане и печене

 
View previous replies…

Dexterror

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 29, 2023
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
Мога ли да направя това с NMP ? Ако мога, пропорциите на NMP са същите като тези на DCM?
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Дали в Русия не се продаваха комплекти с всички необходими химикали и този метод, по който хората сами да си правят 4-MMC, заобикаляйки елегантно законите за наркотиците?
 

Heineken

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2023
Messages
111
Reaction score
55
Points
28
Да, те го правят, но те направиха говна не mmc xD
 

Heineken

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2023
Messages
111
Reaction score
55
Points
28
Те казват, че на него debk 2b4m и benzen е 9% 2b4m
 

MediocreMan

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Apr 26, 2023
Messages
15
Reaction score
21
Points
3
Съгласен съм с горните постове. Видеото трябва да бъде поставено някъде, където можем да го гледаме. След това следващата стъпка е анализ на чистотата.
 

nitrostar

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 9, 2023
Messages
9
Reaction score
5
Points
3
Смятате ли, че някога това ще може да се гледа? Наистина се интересувам от него, звучи страхотно
 
View previous replies…

MediocreMan

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Apr 26, 2023
Messages
15
Reaction score
21
Points
3
Веществото вече е забранено в много държави.
Ако имате предвид гледаното същество, както във видеото, да бъде измислено... абсолютно! Много хора живеят, гледайки синтеза на веществата. Аз съм един от тях! 👍
 

nitrostar

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 9, 2023
Messages
9
Reaction score
5
Points
3
Не, имам предвид дали някой ще качи видеото, за да мога да го видя, или ще ми изпрати линк към мястото, където се намира, за да мога да го изгледам , обичах 4mmc 4emc и 4mec, смесвах ги всички заедно с метилон и парашут, беше прекрасно време да си жив :) Предполагам, че наистина искам да видя дали ще мога да изпитам това вещество отново, никога не мога да го намеря за продажба никъде и.. бих искал нещо компактно и просто като метод,

На странична бележка защо, по дяволите, всички продължават да казват, че 4mmc мирише на котешка урина? Аз например никога не съм виждал 4mmc или който и да е от аналозите му, който да мирише на нещо, което дори отдалечено да се доближава до котешка урина, миришеше по-скоро на флорално като по странен начин, както кокаинът има флорален тип силна миризма, ? Някой знае ли отговора на този въпрос, и ако имате видеото, моля и благодаря!
 

MediocreMan

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Apr 26, 2023
Messages
15
Reaction score
21
Points
3
Съгласен съм с вас По отношение на аромата. Донякъде флорален и за мен.
Имах няколко приятели, които наистина обичаха това нещо! Употребяващи интравенозни наркотици. Когато ги закачах, те тичаха до тоалетната да се изсерат! Предполагам, че това е раздвижило тяхното ГИ! Lol

Дайте му време. Някой ще започне да го изкарва. За съжаление, вероятно на по-висока цена от тази в началото на 2000-те години.
Беше един от големите нови играчи, когато беше на разположение. Никога не съм опитвал метилон, чувал съм, че и той е добър, но моят приятел химик ми каза, че 4MMC е любимият му до MDMA, GHB и мескалина.
 
Last edited:

nitrostar

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 9, 2023
Messages
9
Reaction score
5
Points
3
Повярвайте ми, братко, слушайте, когато приемате 4mmc, получавате големия прилив, но той бързо избледнява, това е, когато дозирате bkmdma, ще бъде все едно току-що сте скочили в басейн с вода bloooooshhhh И ще бъдете потопени отново в още по-съвършената еуфория за още по-дълго време, след което ги вземете и двата пъти следните
 

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
Синтезирали ли сте някога bk-MDMA?
 

nitrostar

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 9, 2023
Messages
9
Reaction score
5
Points
3
Също така ми харесваше да смесвам бутилон в сместа 4emc 4mec и метоксетамин и или 2cd в зависимост от това как исках да стане , 4emc 4mec смесен заедно хората падат назад на пода зъбите тракат диво omg omg omg omg methoxetamine дава бавно широко отворени очи whoah нещата изглеждат по-големи, а 2cd смесен е просто стар секси :)
 

nitrostar

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 9, 2023
Messages
9
Reaction score
5
Points
3
Пич, това съвсем не е същото, ако можеш да опиташ 4emc !!! Това е почти точно същото
 

MediocreMan

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Apr 26, 2023
Messages
15
Reaction score
21
Points
3
Добре, ще трябва да хвърля око на Дайте му шанс.
 

WildDoc

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 5, 2023
Messages
11
Reaction score
2
Points
3
Трябва ли да го охлаждам, когато добавям метилоамин, или само когато наливам hcl киселина?
 

dr.zee

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 7, 2023
Messages
14
Reaction score
7
Points
3
Бях направен по този начин за забавление хаха е много малки стъпки по този път и дкм у трябва топлина не се разклаща хах
 
Top