Най-простата рецепта за кристален мефедрон

RWG13

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Joined
Mar 26, 2024
Messages
15
Reaction score
7
Points
3
Възможно ли е този метод да се адаптира за 3-cmc, чрез промяна на 2b4m на 2b3c?
 
View previous replies…

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
298
Reaction score
83
Points
28
U can marę crystal when u have freebase and this process is 1 day
 

mefistofeles

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
57
Reaction score
27
Points
18
за любовта на бога, защо, по дяволите, искате да направите тази глупост, 'защото знам, по дяволите, че не я правите за себе си.

спрете да тровите хората и направете добро вещество като 4mmc или 3mmc, по дяволите, направете дори 2mmc, но оставете тези хлорирани котки на мира.

Обещавам ви, че хората ще бъдат 1000 пъти по-доволни и ще се върнат за още 4mmc
 

RWG13

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Joined
Mar 26, 2024
Messages
15
Reaction score
7
Points
3
Хлорирани катинони не е същото с хлорирани амфетамини. Велбутрин е 3 хлориран катинон да, а хората го ядат в количества 200-300 mg дневно в продължение на години.
Всички спекулации за токсичността на 3-смс се основават на невротоксичността на 4-хлор амфетамин. Но 4-ХК причинява серотонинова невротоксичност, защото е мощен серотонинов релаксатор лика MDMA, а механизмът на невротоксичност е същият, но по-мощен.
MDMA повишава серотонина с 900%.
4-CA 1100%
И двете продължават 4-5 часа
3-CMC повишава серотонина с 300% за 30-45 минути.
Има ли други глупави въпроси?
 

mefistofeles

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
57
Reaction score
27
Points
18
да, говориш куп глупости, защото не съм казал нищо за невротоксичност, камо ли за токсичност на серотонина.

не знам откъде си взел това, също така не съм казал нищо за хлорираните амфетамини, странно.

дори не съм казал нищо за някакъв вид токсичност, вие просто направо скочихте към заключенията.

Уелбутрин съществува от дълго време и е добре проучен, в противен случай нямаше да е лекарство.

Уелбутрин също така не е цитотоксичен, докато 3cmc е, направо отрова. глупостта прави дупки в носа ти (знам, че не това е цитотоксичността, но все пак), и за тази невротоксичност.

Въпреки че все още не е доказано, вярвам, че трябва да е вярно, една нощ с 3cmc влошава HPPD с шибан тон и оставя зрението ми нарушено за повече от една седмица, докато двудневно пиянство с 4mmc, което освобождава повече серотонин от MDMA, влошава зрението ми за 2 дни и е по-малко увреждащо от 3cmc.

също така трябва да е токсичен за допамина, защото ефектите му наподобяват ранните признаци на паркинсон, треперещи крайници или тремор, треперещ дъх, тих говор, нарушена памет, нарушено ходене и координация, сковано лице без емоции, навеждане... и това продължава няколко дни след приемането му.

проучванията за невротоксичността на 3cmc все още дори не са проведени, така че това не е 100% невярно. тази аналогия с хлорираните амфетамини не доказва или опровергава нищо.

имам един глупав въпрос, ще опровергаете ли факта, че 3cmc е КАУСТИЧЕН/ТОКСИЧЕН, а не НЕВРОТОКСИЧЕН?

научете се да четете или не бързайте направо да правите заключения.

това, което имах предвид под "отровен", е, че е изключително вреден и токсичен за органите и клетките
 

WalterFan

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 4, 2024
Messages
13
Reaction score
7
Points
3
Някой прави ли по-висок добив от този синтез ?
 

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
298
Reaction score
83
Points
28
Аз 70%
 

WalterFan

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 4, 2024
Messages
13
Reaction score
7
Points
3
Искате да кажете, че следвайки напълно тази длъжност, може да се постигне такъв висок добив или има някакъв трик ? Само че все още съм малко объркан относно NMP, след метилирането трябва ли да го подкиселя веднага или добавянето на NMP е необходима част ? Ако е необходимо, какво прави това със синтеза? Просто съм любопитен за това.
 
  • Like
Reactions: $!$

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
298
Reaction score
83
Points
28
Направено и у ще видите просто
 

RWG13

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Joined
Mar 26, 2024
Messages
15
Reaction score
7
Points
3
Тази рецепта може да бъде адаптирана за метакатинон/етилкатинон?
Само със замяна на 2b4m с 2b-пропиофенон и на метиламин с етиламин в случай на етилкатинон?
 
  • Like
Reactions: $!$

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
298
Reaction score
83
Points
28
Ако използвате 2b4m и етилоамин, ще получите 4mec
 

WalterFan

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 4, 2024
Messages
13
Reaction score
7
Points
3
Направих го само веднъж, сам си направих разтвор на метилен, използвах студена дестилирана вода за него, след това го добавих към 2b4mp с бензол, някак си вече виждам разделянето на слоевете, някой може да ми помогне ? Тъй като на следващия етап го промивам с вода, накрая резултатът е толкова малък, че се страхувам, че продуктът е останал във водния слой, вместо в горния органичен слой.
 
  • Like
Reactions: $!$

61-50-7

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 21, 2023
Messages
29
Reaction score
11
Points
3
Ако наистина е метилен, а не е печатна грешка, тогава никога няма да получите продукт от него; трябва да добавите метиламин към разтвора и едва когато реакцията завърши, меф се разтваря в бензол, 2B4M е полярен, така че се разтваря във вода, там става реакцията
 
View previous replies…

WalterFan

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 4, 2024
Messages
13
Reaction score
7
Points
3
Съжалявам, това е грешка в типа, това, което имам, е cas 593-51-1; след като прочетох вашето мнение, мога ли по принцип да използвам само вода, за да разтворя cas 1451-82-7, след това да добавя NaOH във водата, първо да го смеся, след това бавно да добавя MA.HCI в RM и да разбърквам, целият процес трябва да бъде под 30 градуса по Целзий и запечатан. След всичко това накрая добавих бензол за екстракция и подкиселих бензолния слой. Ще бъде ли същото, или имате някакъв съвет за тази идея ? Тъй като миналия път имах само няколко грама продукт от бензеновия слой, силно вярвам, че по-голямата част от нереагиралия Cas 1451 все още е останала във водния слой, отчаяно не знам как да го поправя вчера.
 
  • Like
Reactions: $!$

WalterFan

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 4, 2024
Messages
13
Reaction score
7
Points
3
Тъй като имам условие, че този път не разполагам с никакво лабораторно оборудване, имам само пластмасова кутия, кофа, чаша и хладилник, така че процесът на приготвяне на MA.solution 40% от MA.HCI е много труден за мен, надявам се, че мога да имам някакъв професионален съвет.
 

dnBQByvHb8Zkawbjpx

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 6, 2024
Messages
40
Reaction score
29
Points
18
Имам куп въпроси, на които се надявам някой да ми отговори.

1. Разтворител
Бензенът е труден за получаване в ЕС и след обсъждането на този синтез реших да използвам DCM вместо него. В оригиналната рецепта се използват 200 ml бензол, но изглежда, че когато се използва DCM, 500 ml е популярно количество за същото количество 2b4mp. Как се отразява различното количество разтворител на процеса? Освен по-добрата термична стабилност по време на аминирането (повече разтворител = по-голям обем на РМ = не се нагрява толкова много в сравнение с по-малък обем на РМ), има ли използването на повече разтворител някакви други предимства? И може ли 500 ml DCM да се намали наполовина, т.е. на 250 ml? (Наясно съм с ниската температура на кипене на DCM и необходимостта да се поддържа RM под 40 °C.)

2. Метиламин (МА)
MA хидрохлорид (MA.HCl) изглежда е популярна алтернатива на водния MA (по-лесно транспортиране, съхранение, стабилност). Можете ли просто да добавите база в РМ заедно с 2b4mp и разтворител и след това да добавите MA.HCl директно в РМ? Съветват ме да използвам триетиламин като основа, дали NaOH би работил също толкова добре?

3. Подкиселяване
В тази рецепта се дава указание да се създаде смес от HCl в ацетон и тази смес да се добави в РМ на малки порции. В други напътствия първо се добавя ацетон, а след това се добавя HCl на капки. Кой начин е по-добър и защо?

4. Филтриране
Тъй като това е най-простата рецепта, не е възможна вакуумна филтрация с помощта на фунията на Шот/Бухнер. Мога ли вместо това да използвам филтри за кафе и гравитационна филтрация?

5. Ацетон
Моят ацетон е обявен за >99,6 % чист, съдържанието на вода не е обявено от производителя. Счита ли се моят ацетон за сух за това приложение?

6. Лични предпазни средства
Необходима ли е газова маска, или човек може да крие това при добра вентилация или като работи на открито?

7. Управление на отпадъците
Виждам три вида отпадъци:
  1. водната фракция, изхвърлена по време на промиването със свободна основа в стъпка 2. Това би трябвало да е просто вода с малко бром в нея, безопасно ли е да се изхвърля в жилищна зона?
  2. разтворителите (DCM и ацетон), отделени по време на филтрирането в стъпка 4, и ацетонът, използван за промиване. Как да го изхвърлите безопасно и отговорно, като същевременно избегнете бегъл преглед от страна на компанията за пречистване на вода?
  3. използвана индикаторна хартия, използвана филтърна хартия и подобни отпадъчни материали. Предполагам, че това може да бъде опаковано, запечатано и изхвърлено заедно с битовите отпадъци, прав ли съм?
Благодаря ви за всеки съвет, който можете да дадете. Това ще бъде първият ми синтез, така че се опитвам да обмислям всичко предварително и може би премислям някои неща. Моля, кажете ми, ако и това е така.
 
  • Like
Reactions: $!$
Top