Vše v jednom vlákně pro převod ethyl-methyl PMK glycidátu na PMK

Fring

Don't buy from me
New Member
Joined
May 25, 2022
Messages
41
Reaction score
27
Points
8
Protože se zdá, že spousta lidí (včetně mě) má problémy s převodem / přeuspořádáním tohoto "nového" pmk glycidátu, myslím, že bychom mohli dát dohromady všechny do takto vzniklého vlákna, abychom zjistili, zda konečně získáme 100% funkční recept na převod.

im po Alkali-hcl s NaHCO3 praní se špatným výsledkem, hustá a špinavá tmavě hnědá olejovitá látka.
ale mám velmi nový způsob , který zveřejním na konci tohoto vlákna, zní to velmi zajímavě, ale nejdřív to, co jsem zkoušel a neuspěl:

1: dH2o s NAOH , a GLYCIDATE po dobu 1 hodiny při 80º.
2. Koncentrovaná HCL , myslím, že jí používám hodně, příště budu přidávat po kapkách až do konce bublání/viditelné reakce a měření PH-3.
3. VODNÝ ROZTOK (možná bych měl před rozpuštěním provést 5% promytí NAOH? ).
4. Promývání NAOH , pokud je stále viditelný vodný roztok, solanka.
5. 2 promývání vodou, dokud voda ve styku s organickou vrstvou nevykazuje neutrální PH.
a výsledek je ten hustý špinavý srač..... nějaký nápad? rada?


Nová a slibná konverze, kterou jsem dostal:

1. dát vosk a peroxid vodíku v poměru 1:8 (jaká čistota HP? NEVÍM).
2. Zahřát, pomalu po kapkách přidávat kyselinu za stálého míchání a kontroly hodnoty PH (bez dalších informací, předpokládám, že do dosažení hodnoty 3 nebo tak nějak).
3. po 2 hodinách reakce se reakční kapalina extrahuje roztokem hydroxidu sodného (předpokládám, že 5%) a získá se vodná fáze.
4. do získané vodní fáze se pak po kapkách přidává kyselina, aby se upravila hodnota ph, dokud se neobjeví olejovitá látka, a olejovitá látka se extrahuje organickým rozpouštědlem a pak se odpaří, aby se získala.

Zní to velmi dobře, že? ale neznám bezpečnostní rady pro zacházení s peroxidem vodíku o vysoké koncentraci, nikdy jsem ho nepoužil... nějaký návrh?
Protože mi nedali vědět, jakou koncentraci peroxidu vodíku mám použít, předpokládám, že co nejvyšší... tady se to dá najít s velkou obtížností. 70 %.

Nějaký nápad?

Mám jen 100 gramů ETHYL GLYCIDATE, takže nemůžu ztratit více zkoušet vše..... zkouším tento synth jako osobní uspokojení...
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
O jaké CAS přesně mluvíte?
Děkuji.
 

Fring

Don't buy from me
New Member
Joined
May 25, 2022
Messages
41
Reaction score
27
Points
8
Teď si nevzpomínám, nejsem doma, ale ten nový, voskový ethyl.methyl pmk glycidát, ten, který dělá problémy všem, pokud zde nenajdeme řešení.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Mám k dispozici metody pro CAS 28578.
 

Fring

Don't buy from me
New Member
Joined
May 25, 2022
Messages
41
Reaction score
27
Points
8

Jedná se o formu oleje nebo bílého prášku, že?
problém nastává s tou voskovou..ale mám přístup k verzi s bílým práškem, mohli byste mi prosím poslat metodu? ill be very grateful with you.
Děkuji!
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Olej, mám metody, ale ještě jsem je sám neudělal, čekám na objednávku, jakmile je raději udělám, podělím se o výsledky se všemi zkušenostmi na to.
Díky.
 

Fring

Don't buy from me
New Member
Joined
May 25, 2022
Messages
41
Reaction score
27
Points
8
Zdá se, že olej potřebuje pouze přímé přeskupení s HCL, stejně jako starý pmk Gly..... pak uvidíme, jak to půjde a prosím, nezapomeňte sem psát..tnx kámo!
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Informace, které mám, nebudu tímto způsobem aktualizovat.
 

Selassi

Don't buy from me
Resident
Joined
May 10, 2022
Messages
102
Reaction score
53
Points
28
Slyšel jsem, že pro tento nový gly byl recept jen s etanolem, vodou a HCl?
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Moje rada zní: zapomeňte na veškerou literaturu, která je zveřejněna syntézou, kterou neprovádíte osobně, a počkejte, až po obdržení výrobku najdeme nejlepší metodu, protože máme k dispozici metody testování přímo od výrobců. Děkuji.
 

Fring

Don't buy from me
New Member
Joined
May 25, 2022
Messages
41
Reaction score
27
Points
8

druhý recept, který jsem zveřejnil, pochází přímo z laboratoře výrobce , ve skutečnosti zní velmi logicky a slibně, ale první metoda 8alkali-kyselina), kterou všichni známe, pochází z receptu jednoho ze zákazníků mého prodejce... každopádně... nefungovala... a další metodu PRO jsem nevyzkoušel kvůli obtížnému získání vysokého % peroxidu vodíku... takže jsem na začátku..... uvidíme, jak to půjde s vámi, kamaráde, těším se na to.
hodně štěstí
 

Fring

Don't buy from me
New Member
Joined
May 25, 2022
Messages
41
Reaction score
27
Points
8
to je logika a obecná reakce pro estery a kdyby ten údajný "glycidát" byl jen to, že by nám to všem fungovalo... ale je na tom něco divného... bůhví, co tam přidali, aby se vyhnuli právním problémům...
 

malayboy

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 15, 2022
Messages
58
Reaction score
35
Points
18
Právě jsem se rozhodl otevřít nové vlákno kvůli tomuto zmatku v cestě syntézy PMK a ethylglycidátu, ale už jste to udělali vy

ZŘEKNUTÍ SE ODPOVĚDNOSTI: VŠECHNY NAPSANÉ INFORMACE JSOU MÝM OSOBNÍM SBĚREM INFORMACÍ, TYTO JSOU ZVEŘEJNĚNY POUZE PRO SNADNÉ ODKAZOVÁNÍ

Jako začínající chemik věřím, že mnoho lidí by narazit na zmatek jako já, takže bych jen narazit vše, co jsem našel na tomto fóru a informace, které jsem mohl, protože jsem neprováděl experiment v současné době, jen shromažďování informací, další úpravy mohou být konány

CAS 28578-16-7, všichni profesionálové mluví o, neobtěžujte název (PMK-Ethyl Glycidate / BMK-Methyl / Ethyl-Methyl PMK / glycidyl ester)

Zde je odkaz @Jack zmínil ve většině vláken pro konečné MDMA Synthesis

Prekurzor prekurzoru hodně zjednodušil @William Dampier

Pokud nemůžete sehnat přímo CAS 28578-16-7, postupujte podle postupu @William Dampier s přípravky z
- Ethoxid sodný CAS 141-52-6
- Piperonal CAS 120-57-0,
- Ethyl a-bromopropionát CAS 30365-54-9
- atd.

CAS 28578-16-7 může být v různém stavu a barvě (Pmk/BMK olej/PMK bílý prášek).

Domníval jsem se, že tyto kroky slouží k výrobě MDMA, ačkoli existují různé názvy MDMA, např. 3,4-methylendioxymetamfetamin.

a pak chemické symboly
CAS 20320-59-6
CAS 5413-05-8
CAS 236117-38-7
CAS 28578-16-7

Zjistil jsem, že všechny tyto látky jsou podobné metamfetaminu, hádám, že všechny tyto látky by mohly být také prekurzory metamfetaminu, jen nám chybí znalosti a zkušenosti. Zásluhy @Jack, @William Dampier, @DocX a @G.Patton, studium základů chemie a ELI5 na google
 
Last edited:

Fring

Don't buy from me
New Member
Joined
May 25, 2022
Messages
41
Reaction score
27
Points
8
Problém je, že dokument o zabavených věcech v austrálii atd, který jsem již studoval, je pro methyl-pmk, (starý snadno přeuspořádatelný), nikoliv skutečný ethyl-methyl form.....
ve skutečnosti australský equipe postupoval podle starého receptu, který se objevuje i ve strike total synthesis atd... který nelze použít v nové formě...
Mám pravdu @William Dampier?
 

Bennyboy88

Don't buy from me
Resident
Joined
May 27, 2022
Messages
14
Reaction score
4
Points
3
Metoda byla poskytnuta pro ten, který je pevný při pokojové teplotě

1:1:1 P:ethonal:dh20 zahřívejte při 60c po dobu 1 hod.
2 HCL zahřívat 3,5 hod. Při 75c

Přibližně 60%

Myslím, že může dojít ke zlepšení.
 

Selassi

Don't buy from me
Resident
Joined
May 10, 2022
Messages
102
Reaction score
53
Points
28
Ano, přesně tohle jsem měl na mysli
 

Fring

Don't buy from me
New Member
Joined
May 25, 2022
Messages
41
Reaction score
27
Points
8

ty by mohly fungovat pro stejnou CAS, ale ve formě oleje nebo prášku, běžnější vosk potřebuje 2 kroky, nejprve alkalický kyselý.... a samozřejmě vakuovou destilaci.
 

Bennyboy88

Don't buy from me
Resident
Joined
May 27, 2022
Messages
14
Reaction score
4
Points
3
Může tam ještě někdo nabídnout metodu nebo vstup pro vyšší procentuální návratnost.
 

Bennyboy88

Don't buy from me
Resident
Joined
May 27, 2022
Messages
14
Reaction score
4
Points
3
Mám na mysli to, že se tvoří olej při teplotě nad 33c a při pokojové teplotě se začne měnit v něco jako suchý med. To je to, co u myslíte tím voskem. Thx
 

Fring

Don't buy from me
New Member
Joined
May 25, 2022
Messages
41
Reaction score
27
Points
8
pak se neřiďte receptem, který jste komentoval, nebude to fungovat.... pro vosk, který zmiňujete, potřebujete 2 alkalicko-kyselé čištění, ale i když to vím, nemám dobré výsledky... stále na tom pracuji, měním teploty, množství hcl atd. a viděl jsem změny, ale stále špatné...
 
Top