Vše v jednom vlákně pro převod ethyl-methyl PMK glycidátu na PMK

mixxxman

Don't buy from me
New Member
Joined
May 7, 2022
Messages
16
Reaction score
4
Points
3
Může mi někdo vysvětlit rozdíl na molekulách, když je to prášek nebo vax ?
proč je to tak, a když se ptám přímo jich.... nemají skutečnou odpověď.
Jako chemik... opravdu musím všemu rozumět.

a ok, pmk glycidate byl zakázán / ok pmk methyl glycidate je zakázán / správně, aby bylo jasno, máme pouze PMK ETHYL GLYCIDATE.

Nevíte někdo, jaký je rozdíl v přepočtu ? nebo jestli tato nová skupina přináší na konci výtěžku něco jiného.
Jsem zvědavý na nějaké tipy a různé pohledy.

A mám pocit, že ten olej, který máme na konci, je trochu mizerný...

Má někdo nějakou techniku, jak získat nejlepší olej, velmi čirý a čistý, nebo na tom během procesu nezáleží?
Děkuji.
 

orgasmatron

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 2, 2022
Messages
25
Reaction score
14
Points
3
Možná to ode mě může znít otravně nebo přehnaně hloupě, nebo je to možná těmi volně nadhozenými definicemi. Když říkáte "ten, který je v pevném stavu", myslí se tím CAS 13605-48-6 nebo 28578-16-7 v údajné "práškové" formě a existuje něco takového? Co Číňané myslí práškem 28578-16-7? Je to můj noob předsudek, že pokud je tam látka, má svůj vlastní CAS, pokud je tam nějaká její sůl, je to jiný CAS.
Takže nakonec by mě konečně zajímalo, jaký by byl nejlepší postup pro CAS 13605-48-6? Pokud je to postup dříve popsaný a odkazovaný na Sydney bust, jak lze optimalizovat maximální celkový objem v záplavě ( pro 35g, papír uvádí 600ml záplavu, velmi nepraktické a problematické)? A jak lze z postupu vynechat krok s mědí (pomocí hcl?).
Díky všem
 

mixxxman

Don't buy from me
New Member
Joined
May 7, 2022
Messages
16
Reaction score
4
Points
3
a mimochodem, protože... zní to právě teď většina mdp2p z tohoto nového pmk glycidátu mi to dělá tmavý a nepříliš jasný olej...
Někteří lidé mají pár tipů ?
Protože bych rád věděl, co je po konverzi nejlepší na extrakci tohoto ketonu.
Jaké rozpouštědlo mohu použít k vyčištění oleje?
Několik metod, jak ho udělat čirým a čistým? ( destilace ? mrazák ? promývání nasyceným nahco3 ?
 

Fring

Don't buy from me
New Member
Joined
May 25, 2022
Messages
41
Reaction score
27
Points
8
Proč všichni chcete mít netmavý olej? o co jde? jedná se o jiný prekurzor, takže výsledek je jiný... tmavě červený olej... cílem je mít čistý a neznečištěný olej, podle popsané metody (báze-kyselina) vakuová destilace... výsledek je RŮZNÝ, ne stejný GLY jako předtím, kluci... takže ne stejná barva...
 

PepitoPistol

Don't buy from me
Resident
Joined
May 3, 2022
Messages
10
Reaction score
4
Points
3
Vizuální stránka látky je pro ni charakteristická, pokud se nápadně liší, může to znamenat, že má vysoké množství kontaminantů. Destilujete keton ve vakuu? Nebo jen odstraníte vodu?
Čekám na nějaký PMK ethyl gly...
 

Darkie1990

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 20, 2022
Messages
3
Reaction score
6
Points
3
Jak jsem četl všechna témata o PMK-glycidátu s CAS: 28578-16-7, aby bylo jasné, že se může dodávat v prášku a v olejové látce, která může ztvrdnout při teplotě 33*C. Všechny výše uvedené metody se týkají olejové/voskové látky.

Pokud jsem mohl získat poznámky o postupu, píšu to jasným jazykem, aby to lidé mohli lépe pochopit (včetně mě). Mám několik otázek ohledně těchto vylepšení a co dělat, pokud se tak stalo.


Zlepšení, jak se dočetl na fóru:

Otázka týkající se zlepšení:
Otázka: Zahříváme to na 80*C nebo to udržujeme s NaOH při 20*C. Přidáváme PMK-gly-eth přímo při 20*C nebo zahříváme více?

Krok 2: přidání kyseliny:

Pokud došlo ke zlepšení v kroku s NaOH a přidáváme kyselinu chlorovodíkovou, zvýšíme teplotu na 80*C nebo ji ponecháme při 20-21*C? pokud ji ponecháme při 20-21*C, pokračujeme znovu 12 hodin nebo přidáme tento krok během prvních 12 hodin?

Krok 3 separace:


Krok 4 vakuová destilace:
 

IM BATMAN

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 4, 2022
Messages
65
Reaction score
9
Points
8
no...nezkoušela jsem saponifikaci při pokojové teplotě 12 hodin, ale určitě to udělám, protože tmavě hnědá barva v této konverzi se objevuje po saponifikaci při 80c..možná to může vyřešit...o dalších výhodách nevím....

co se týče přídavku kyseliny, to je jiný postup, ano, určitě bys měl dát na 80.
 

IM BATMAN

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 4, 2022
Messages
65
Reaction score
9
Points
8
no...chyba je v tom, že někteří lidé si myslí, že si mohou koupit starý CAS , ale to není správné, jediná dostupná forma je vosková, existují 2 prezentace tohoto , ale je to jen způsob, jakým to výrobce dokončuje..jeden je více žlutý vosk a druhý je více bílý prášek, ale jakmile ty dosáhnou 30ªc, roztaví se...je to stejná molekula, věřte mi.
 

IM BATMAN

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 4, 2022
Messages
65
Reaction score
9
Points
8
Stejné produkty, stejný postup...
otázka zlepšení barvy...no..možná existuje, ale IMO všechny nové MDMA budou tmavší než dříve, uvidíte...nový MDP2P je stejný materiál, ale s tmavší barvou, pak bude MDMA tmavší...jen trochu , moje výsledky vypadaly jako stará neumytá "coca-cola"...je jedno, kolikrát to umyjete, tu barvu si to udrží
 

moneyboy888

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 10, 2022
Messages
8
Reaction score
2
Points
3


Bro můžete mi poslat metody ropy, thx
 

moneyboy888

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 10, 2022
Messages
8
Reaction score
2
Points
3

Pane , již mám pmk olej
Jaký další krok mohu udělat?
 

malayboy

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 15, 2022
Messages
58
Reaction score
35
Points
18
Nejsem zde odborníkem, obraťte se prosím na @G.Patton @William Dampier, jsou odborníky na tomto fóru a jsou velmi nápomocní.

a prosím, ujistěte se, že vaše PMK cas. č. je správné, než budete pokračovat v jakýchkoli krocích, zde je několik užitečných odkazů, které byste mohli potřebovat:

http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/threads/synthesis-of-3-4-methylendioxybenzylmethylketone-from-piperonal-glycide-ester-route-small-scale.24/

http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/threads/synthesis-of-mdma-from-piperonylmethylketone-pmk-with-formamide-and-lah.49/

http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/threads/need-help-with-pmk-ethyl-glycidate-to-mdma-synthesis.682/
 

Bartholomeus

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 23, 2022
Messages
127
Reaction score
67
Points
28
Opravdu někdo úspěšně vyrábí hotové mdma z tohoto nového pmk ethylglycidátu?

Nebo mají všichni jen problémy s konverzí a nejsou schopni správně vykrystalizovat hotový produkt?

Proč nejsou k dispozici žádné aktualizace pro správný způsob převodu PMK ETHYL GLYCIDATE?
 

IM BATMAN

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 4, 2022
Messages
65
Reaction score
9
Points
8
Čtěte lépe, brácho, správný převod už je zveřejněn, a ano, mám krásné krystaly , velmi malé měřítko, ale to nic nezmění.
 

IM BATMAN

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 4, 2022
Messages
65
Reaction score
9
Points
8
Nemůžu se dočkat, až uvidím video!!!
 

Bartholomeus

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 23, 2022
Messages
127
Reaction score
67
Points
28
Může někdo prosím napsat převod pro 1kg pmk ethylglycidátu?
Ale jen ti, kteří převod vyzkoušeli a mají zkušenosti, prosím, nepište copy paste, pokud si nejste jisti, že to funguje.
 

Octopusssss

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jul 20, 2022
Messages
31
Reaction score
13
Points
8
Koupil jsem od Číňanů v listopadu a prosinci 2021 několik kilogramů toho, co mi řekli, že je CAS 13605-48-6. Nedodali žádný návod. Takže to, co jsem pochopil od BenyBoye, bych měl udělat, jak je uvedeno níže:

Metoda byla poskytnuta pro ten, který je pevný při pokojové teplotě (můj je bílý prášek).

1:1:1 PMK prášek CAS 13605-48-6 :etanol : dh20 - zahřívat při 60c po dobu 1 hod.
2. Přidejte HCL zahřívejte 3,5 hod. Při 75c (kolik HCL?) - může někdo poradit?

Ptám se, protože je možnost, že mám starý materiál, který dodají koncem roku 2021. Pokud to není možné a mám 28578-16-7, než udělám to, co bylo v tomto příspěvku.

Je nějaká šance poznat rozdíl mezi 13605-48-6 a 28578-16-7, když je ve formě bílého prášku?

Děkuji
 
Top