Vše v jednom vlákně pro převod ethyl-methyl PMK glycidátu na PMK

Gofast

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 1, 2022
Messages
9
Reaction score
0
Points
1
Stejný problém mám i s voskem. Po zmýdelnění a reakci s HCI vznikne pěkný světle hnědě zbarvený olej. Po jeho ochlazení na pokojovou teplotu se změní na tmavě hnědý, téměř černý a hustý.

Má k tomu někdo nějaký názor?
 

Gofast

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 1, 2022
Messages
9
Reaction score
0
Points
1
Už jste to vyzkoušeli? Jaký byl váš výtěžek?
 

Fring

Don't buy from me
New Member
Joined
May 25, 2022
Messages
41
Reaction score
27
Points
8
potřebuje poslední krok, vakuovou destilaci, aby se oddělily nečistoty/voda v hnědém lepidle, které zmiňujete.
 

Fring

Don't buy from me
New Member
Joined
May 25, 2022
Messages
41
Reaction score
27
Points
8
a ano.... ten 1 krok přeskládáním s HCL u toho vosku neplatí, je třeba předtím (jak se dočtete v tomto příspěvku i v jiných) NaoH 5% s dH2o , pak hcl, pak solanka nebo ještě lépe neutralizovat Nahc03 a pak vakuová destilace.
 

HCL

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 6, 2022
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
Má někdo skutečnou vyzkoušenou metodu, která funguje s vysokým výtěžkem? Mluvíme o cas 28578-16-7
 

Gofast

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 1, 2022
Messages
9
Reaction score
0
Points
1
Děkujeme za odpověď. Možná jsem se vyjádřil nejasně, ale chtěl jsem říct, že jsem to udělal ve dvou krocích. Nejdříve naoh (a nechal jsem ho alespoň hodinu odstát) a poté reakce s HCL. Po přidání HCL se to rozdělilo na dvě vrstvy.

U starých prášků jsem je nikdy nedestiloval a byl jsem schopen ho vždy použít olej naprosto v pořádku.

Jsou vaše výsledky s výše uvedenými metodami lepší?
 

Fring

Don't buy from me
New Member
Joined
May 25, 2022
Messages
41
Reaction score
27
Points
8
ve skutečnosti je problém, když porovnáváme se starou pmk , protože když získáme tu podivnou organickou vrstvu, myslíme si, že se vše nepodařilo, pak nepokračujeme, ale jak jsem věděl, všichni, kdo postupovali metodou báze/kyselina, museli destilovat... rád bych znal výsledky, pokud někdo bude postupovat metodou peroxidu vodíku, kterou jsem zveřejnil v mém otevřeném příspěvku, protože se zdá, že bude mnohem dokonalejší a čistší, ale nejsem ochoten manipulovat s peroxidem vodíku na více než 70% bez digestoře PRO... mám extrakční aparát , ale.. nebudu to riskovat, každopádně tato metoda mi byla zaslána z velké formy od výrobce věci, ne od přeprodejců..takže by to měla být nejlepší z nejlepších možností.
 

Fring

Don't buy from me
New Member
Joined
May 25, 2022
Messages
41
Reaction score
27
Points
8
No... po několika neúspěších si myslím, že jsem to konečně dokázal... výsledek jsi čistý olej, žádné špinavé věci..už žádný medový vzhled, ale s velkým rozdílem, pokud srovnáme s methyl pmk, výsledná barva je hnědočervený olej, s intenzivní sassafrasovou vůní, který si udržuje stav při pokojové teplotě, a nikdy nezmrzne, klíčem id VaCUUM DISTILACE, nepotřebujete hodně destilovat, vody v produktu po destilaci je jen trochu.
Pokud to uděláte, uvidíte velmi brzy, že reakce je hotová... žádná další voda neprochází kondenzátorem a dochází pouze k refluxu oleje. nahraju fotky, pokud najdu pohodlnou metodu, jak to udělat tady.
 

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 10, 2022
Messages
297
Reaction score
161
Points
43
KhlNo9tDQV


Fórum je bezpečné :)
 

Gofast

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 1, 2022
Messages
9
Reaction score
0
Points
1
No... po několika neúspěších si myslím, že jsem to konečně dokázal... výsledek jsi čistý olej, žádné špinavé věci..už žádný medový vzhled, ale s velkým rozdílem, pokud srovnáme s methyl pmk, výsledná barva je hnědočervený olej, s intenzivní sassafrasovou vůní, který si udržuje stav při pokojové teplotě, a nikdy nezmrzne, klíčem id VaCUUM DISTILACE, nepotřebujete hodně destilovat, vody v produktu po destilaci je jen trochu.
 

Gofast

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 1, 2022
Messages
9
Reaction score
0
Points
1
K tomu vám gratulujeme! Mohl byste se podělit o přesný recept a použité kroky?
 

Fring

Don't buy from me
New Member
Joined
May 25, 2022
Messages
41
Reaction score
27
Points
8

Fring

Don't buy from me
New Member
Joined
May 25, 2022
Messages
41
Reaction score
27
Points
8

Jistě!

Za prvé, omlouvám se za svou angličtinu, vím, že někdy může být "divná"..

Takže jsem zkoušel různá množství na metodě báze-kyselina, dokud jsem nenašel správné.
KLÍČEM JE VAKUOVÁ DESTILACE, píšu o Kapitálu, protože jsem viděl, že (stejně jako se to stalo mně na začátku) po provedení bazické kyseliny, když vidíme výsledek (špinavý a extrémně hustý mizerný med), myslíme si, že je něco špatně, pak nepokračujeme... ale tady je klíč.
PRO 50 GR VOSKU (použil jsem nízkou stupnici, protože mám jen malé množství vosku)

1. Dáme 50 gr vosku a 70 ml dH2O a 12 gr louhu , pomalu zvyšujeme teplotu na 80º C , když je dosaženo 80º, mícháme to jednu hodinu.

2. Přidejte do směsi 32,5 gr HCL 65% a míchejte ještě 1 hodinu při 80ºC.

3. vložte do sep. nálevky , odstraňte vrstvu vody a přidejte slušné množství dH2o s 5% hydrogenuhličitanem sodným (nebo jen vytvořte nasycený roztok) a proveďte typickou operaci v sep. nálevce a nechte 30 minut odstát

4. Ještě 2 x zopakujte promývání nasyceným roztokem, vždy zlikvidujte vodu a 1 x pouze promývání vodou.
( pokud se objeví emulze, zkuste promýt solankou)...

5. Destilujte ve vakuu, dokud neodejde všechna voda (jen malé množství, které způsobuje problémy) a mohlo by se provádět v rotovapu.
a....

VOILA! máte požadovaný produkt, jen s jinou barvou, než má starý glycidát... výsledkem bude tmavě červenohnědý olej.
 

justlooking88

Don't buy from me
New Member
Joined
May 14, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Může mi někdo vysvětlit rozdíl mezi těmito 2 čísly cas, pokud jde o pmk. jeden se zdá být pmk ethylglycidát a druhý pmk methylglycidát , který je považován za starý, který se snadno převádí, a který je ten nový, se kterým mají všichni problém? Jakákoli pomoc by byla úžasná 🙏

13605-48-6 pmk methylglycidát

vs

28578-16-7 pmk ethylglycidát
 
Last edited:

malayboy

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 15, 2022
Messages
58
Reaction score
35
Points
18

Ahoj @Fring, také bych rád věděl přesné číslo CAS ethyl-methylglycidátu pro tento klíčový prekurzor MDMA, syntézu PMK(MDP2P).
@G.Patton @William Dampier
 

Fring

Don't buy from me
New Member
Joined
May 25, 2022
Messages
41
Reaction score
27
Points
8
neztrácejte čas člověče , věřte mi, že Číňani VŠICHNI prodávají formu ETHY METHYL od té doby, co je ethyl zakázaný, oni si nehrají na to, že je něco zakázané..můžou si říkat co chtějí, ale všechno je to ethyl, možná to ani neví...uvědomte si, že drtivá většina z nich o tom nic neví, oni to jen prodávají.
 

mixxxman

Don't buy from me
New Member
Joined
May 7, 2022
Messages
16
Reaction score
4
Points
3
Jen tak mimochodem dotaz, může mi někdo vysvětlit rozdíl mezi práškem a voskem ?
Protože s chemickým myšlením moc nerozumím rozdílu těchto dvou forem.
Co přesně se mění, bod tuhnutí není stejný, jedna je spíš jako "sůl" a druhá má jinou strukturu, ale stejnou molekulu?
Všechny tyto detaily mě matou a moc jim nerozumím.
A jestli také, jestli všechny tyto druhy prekurzorů potřebují stejnou přeměnu, aby se staly ketony.
Děkuji za vaše informace
 

Montecristo

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 29, 2021
Messages
102
Reaction score
32
Points
18
Děkuji za tento zápis! chápu to správně, že máte na mysli 35% HCl ?
 
Top