Syntéza alfa-PVP (stupnice 1-10 kg). Kompletní výukové video.

TERMOBAR

Don't buy from me
Member
Language
🇷🇺
Joined
Feb 23, 2024
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Dobrý večer, promiňte, mohu vás požádat o pomoc? Provedl jsem syntézu alfy pvp podle tohoto receptu https://bbforum.eu/tags/a-pyrrolidinovalerophenone vše jsem udělal podle popisu, až na destilaci ethylacetátu, okyselení jsem dovedl na 5, dal do mrazáku a soli nevypadly, jak mohu situaci napravit? dále jsem roztok odpařil na 1/2 při teplotě 74-77 a dal opět do mrazáku a vše bez výsledku, možná se s tím někdo setkal? prosím o pomoc!
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Pokud je v látce kyselina, je třeba ji odpařit při nízké teplotě nebo ve vakuu. Zbytky můžete získat jako černou pryskyřici. Ke krystalizaci musíte použít chemicky čistý suchý aceton. Pokud se jedná o aceton pro domácnost, mohou nastat problémy. Kromě acetonu existuje také metoda čištění, pokud se vám podaří pryskyřici získat a rozpustit ve vodě. Extrahujte vodu s rozpouštědlem od nečistot a po ochlazení produkt vykrystalizujte z vodného roztoku.
 

CalvinCandy

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Aug 3, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Podařilo se vám to stejně jako ve videu?
 

TERMOBAR

Don't buy from me
Member
Language
🇷🇺
Joined
Feb 23, 2024
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Dobrý den, děkuji za pomoc, vše mi vyšlo, celý problém, jak jsem pochopil, byl v ethylacetátu po jeho úplném zkažení a zředění suchým acetonem, byl jsem překyselen a pak vypadly soli.
 
Top