Syntéza alfa-PVP (stupnice 1-10 kg). Kompletní výukové video.

VamonosPest

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 9, 2022
Messages
20
Reaction score
25
Points
3
Čím bych mohl nahradit pyrrolidin?
 

Hank Schrader

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 10, 2022
Messages
79
Reaction score
165
Points
33
Methylamin. Získáte také dobrý produkt.
 
View previous replies…

Caleb

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 28, 2023
Messages
27
Reaction score
27
Points
18
To samozřejmě není pravda. Prekurzory mohou být v některých částech EU považovány za legální, ale jsou to ty regiony uprostřed EU, kde dostanete 9 let vězení jen za objednání těchto "legálních" chemikálií.
Nebojte se, pokud budete potřebovat nějakou akci, vtrhnou k vám domů, hodí vás na zem a nasadí vám pouta. Ve skutečnosti to dělají za mnohem menší trestný čin, jako je nošení mlýnku.
 

Caleb

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 28, 2023
Messages
27
Reaction score
27
Points
18
Samozřejmě nelze argumentovat větou: "Chemikálie1 není uvedena jako nelegální." K plnému odsouzení snadno stačí pouze to, že ji lze použít k výrobě nelegální drogy. Dobrá stránka věci o tom je: Když vás lidé chytí, čeká vás mnohem horší osud.
Slyšel jsem, že v jiných částech světa, například v Texasu, je to zhruba stejné. Proto toto zanedbávání u nás není pochopitelné.
 

Polka999

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 31, 2023
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Dobrý den. Mohu nahradit bezvodý aceton pouze acetonem nebo snad něčím jiným.
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
435
Reaction score
659
Points
93
Je lepší používat aceton. Pokud máte k dispozici "jen" aceton, můžete jej vypustit.
 

rado

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 30, 2023
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Které rozpouštědlo pro syntézu alfa-PVP je lepší použít místo ethylacetátu, aby bylo možné okyselit nadbytek vody a rozpouštědlo se nemísilo s vodnou bází
 

Cranston

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2023
Messages
76
Reaction score
44
Points
18
Takže... Až dosud zůstává moje otázka bez odpovědi, jaké jsou typické zbývající toxické chemické látky v alfa* syntézách. Některé šarže mohou skutečně způsobit spoušť v plicích a pro zdravotní bezpečnost je tato informace velmi důležitá.

@William Dampier, @G.Patton, @HIGGS BOSSON, jste tak skvělí chemici. Určitě máte odpovědi!
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Dobrý den. Pokud budete postupovat podle našeho videonávodu, nebudou se ve vašem výrobku vyskytovat žádné toxické látky.
 

Cranston

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2023
Messages
76
Reaction score
44
Points
18
Vlastně jsem ještě nic nevytvořil. Mluvíme o výrobcích, které vyrobili jiní.

Myslel jsem, že vy, odborníci na chemii, znáte možné nečistoty a dokážete je rozlišit. Ale slyšel jsem, že ne každý ví, že permanganát draselný používají čínské laboratoře, když pro nás vyrábějí látky.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Můžete popsat své myšlenky a logiku týkající se manganistanu draselného a jeho závislosti mezi nečistotami konečných produktů?
 

Cranston

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2023
Messages
76
Reaction score
44
Points
18
Proto se snažím na otázky odpovědět sám: Můj odhad je, že pyrrolodin jako hlavní nečistota způsobuje dýchací potíže.
Nejenže je to zřejmé, protože se používá při syntéze, ale jeho bod varu je velmi blízký bodům varu pyrů, což by mohlo vysvětlovat, že se tak rychle dostává do plic.

Jednu věc však NEchápu: Měl by se velmi dobře vymýt bezvodým studeným acetonem. Jak je tedy možné, že je stále v některých výrobcích?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Přebytek pyrrolidinu se vydestiluje pomocí ethylacetátu. Navíc má za normálního stavu kapalný stav a lze jej snadno stanovit. Pokud uvidíte kapalný a-PVP, nepoužívejte jej a promyjte/vysušte.
Mohu vám říci, že jsem takový a-PVP nikdy neviděl, ačkoli jsem viděl mnoho vzorků.
 

Caleb

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 28, 2023
Messages
27
Reaction score
27
Points
18
tak co jsou to ty nečistoty? kamarád můj fanoušek acetonem vypral nějaký a-pvp od prodejce této stránky. byl plný žluklých sraček, pardon těch slov. co to je?
Proč si tady nezkontroluješ kvalitu a zdravotní závadnost?
 

viking1111

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 4, 2023
Messages
6
Reaction score
2
Points
3
Dobrý den, v čem je nejlepší rekrystalizovat prášek, zkoušel jsem dát 1:1 s acetonem a do mrazáku, ale stále přichází prášek.
 

Aggro38

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Krásné schéma, kdy vidíte, jak moc přispívá každé činidlo nebo substrát k procesu, je ohromující i po mnoha reakcích. Používal jsem molekulová síta v chlazeném acetonu, aby zůstal před přidáním suchý, a také jsem chladil FB, a měl jsem poměrně často srážení až a přes 95 % výtěžek racemických.
 

efanefan

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 1, 2022
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, zda mohu použít fenhexanon k výrobě alfa-PHP? Také použít peroxid vodíku a kyselinu bromovodíkovou pro bromování a pyrrolidinovou deaminaci? Děkuji mnohokrát
 

dr_strangelove

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 16, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Rotační odparka je v seznamu zařízení? Ale při letmém přečtení návodu a videí jsem si nevšiml, že by se nějaká používala. Uniká mi něco? Nebo je to něco, co k tomu 100% NENÍ potřeba? Doufám, že je to to druhé. Protože ten nejlevnější, který jsem viděl, stojí 2x tolik než zbytek vybavení dohromady.
 

dr_strangelove

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 16, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Fungovala by topná deska s magnetickým míchadlem? Nebo existuje nějaký specifický důvod, proč by mělo být použito horní míchadlo? V žádném případě nejsem ani zdaleka chemik. Proto mi prosím odpusťte, pokud jsou mé otázky hloupé.
 
Top