Souhrn amalgámu hliníku (Al/Hg)

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
410
Points
63
Jak je to s promytím fólie HCl před přidáním dusičnanu rtuťnatého? Neodstranily by se tím případné vrstvy oxidů, které by reakci zastavily?
 

AKWA

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 19, 2022
Messages
17
Reaction score
9
Points
3
Trochu pozdě, ale pro každého, kdo čte na této časové ose... použijte k tomuto účelu unltra sonický čistič.
 

farukhocaoglu

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
14
Reaction score
1
Points
3
Může být tato metoda použita k nahrazení syntéz vyžadujících NaBH4? Snažím se vyrobit 5-MeO-DMT z 5-MeO-T podle syntézy Hamiltona Norrise, ale nemám k dispozici NaBH4.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
To si nemyslím
 
View previous replies…

farukhocaoglu

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
14
Reaction score
1
Points
3
existuje způsob, jak vyrobit NaBH4, který nevyžaduje super vysoké teploty nebo tlak a který lze provést v malém měřítku v amatérské laboratoři, nebo to mám vzdát a objednat z Číny a doufat, že mě celníci nebudou vyslýchat?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Dobrý den, vyplatilo by se ji zakoupit. Bez speciálního vybavení a patřičných laboratorních zkušeností+dovedností se neobejdete.
 

farukhocaoglu

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
14
Reaction score
1
Points
3
Proč pro tuto syntézu nefunguje Al/Hg - měl by redukovat imin na methylaci tryptaminu, ne?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Tento způsob jsem nezkoušel. Můžete tento výzkum provést a podělit se o své zkušenosti s BB Fórem
 

farukhocaoglu

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
14
Reaction score
1
Points
3
Myslím, že by to mohlo být možné, ale nejsem si tím úplně jistý. Myslíte si, že se tím sníží dvojná vazba na indolu?
 

farukhocaoglu

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
14
Reaction score
1
Points
3
Jediné, čím si nejsem příliš jistý, je produkt, zda se z něj bude vyrábět MMT nebo DMT. Při vaší syntéze metamfetaminu z amfetaminu pomocí Al/Hg se k aminu přidává pouze jedna methylová skupina.
 

rothschild33

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2022
Messages
69
Reaction score
45
Points
18
Jak se po přípravě roztoku rtuti v kyselině dusičné a následném přidání tohoto roztoku do baňky s vodou a hliníkovou fólií správně odvětrávají výpary z této reakce? Zdá se, že výpary jsou natolik silné, že unikají ze vzduchového filtru a procházejí i maskou. Přemýšlel jsem, že bych použil vakuovou pumpu s baňkou a pak regulátor vakua, takže síla vakua by byla dostatečná na to, aby se výpary mohly vypouštět ven, ale obávám se, že by mohlo hrozit nebezpečí výbuchu.
 

syntheticdrugs

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 8, 2023
Messages
6
Reaction score
2
Points
3
@G.Patton V tomto příspěvku jsem našel odpověď, kterou jsem hledal, a viděl jsem v něm praktické zkušenosti. Potřebuji vaše odpovědi na další otázky, děkuji.
 

TheDefender1707

Buying through escrow
New seller
Language
🇩🇪
Joined
May 7, 2024
Messages
1
Reaction score
3
Points
3
Dobrý den, mohu použít stejné množství chloridu rtuťnatého (Ii) jako dusičnanu rtuťnatého (Ii) pro syntézu amfetaminu pls
 
Top