Syntéza amfetaminu z P2NP pomocí Al/Hg (video)

cyb3r0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
116
Reaction score
18
Points
18
Děkuji vám za odpověď, příteli. Mám ještě jednu otázku. Mám amfetamin uložit na suché a tmavé místo na kolik hodin nebo na den? A co potom? Děkuji.
 
Joined
Jul 25, 2021
Messages
193
Reaction score
296
Points
63
Skladování amfetaminu je podobné skladování léků: tmavé, chladné a suché místo, v nádobě bez přístupu kyslíku. V takových stabilních podmínkách se amfetamin skladuje po dlouhou dobu.
 

cyb3r0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
116
Reaction score
18
Points
18
Existuje po vysušení amfetaminu v lednici další plán, nebo je práce hotová?
 

a_king

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 22, 2022
Messages
8
Reaction score
1
Points
1
Dobrý den, každý chci syntetizovat Crystal methamphetamin existuje nějaká metoda nebo video, jak na to.
 

Honolulu98

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2021
Messages
61
Reaction score
44
Points
18
Mám dotaz, jakou čistotu má mít hydroxid sodný? Na internetu nacházím 25 % nebo 50 %. Nevím, jestli by to fungovalo.
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Proč se před alkanizací nepřidává voda a zbylý alkohol a velká část vody se opět vydestilují? Poté se přidá alkálium a amfetamin se shromáždí destilací s vodní parou a extrahuje se éterem. Nevznikl by tak čistší produkt? Nebo spíše, jaká je námitka proti přidání tohoto kroku?
 
Joined
Jul 25, 2021
Messages
193
Reaction score
296
Points
63
V tomto videu taková fáze není. Video bylo převzato z otevřeného zdroje a upraveno pro naše fórum. Další kroky však nejsou vyloučeny a nejsou v rozporu s tímto videem. Můžete natočit video kroku, který vás zajímá, a poslat nám ho ke zveřejnění s komentářem, nebo ho zveřejnit sami.
 
Last edited by a moderator:

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Ano, to je pravda, ale moje otázka byla spíše míněna tak, zda je tento krok zbytečný, a tudíž nevede k žádnému úspěchu při čištění, výtěžek velmi prudce klesá nebo vznikají jiné nevýhody, nebo zda tento dodatečný krok skutečně zlepšuje čistotu produktu. Nechtěl jsem video kritizovat po obsahové stránce.
Pouze upozornit na tento rozdíl a vyzkoušet jeho smysl.
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
Video představuje zjednodušenou verzi syntézy s vyloučením všech postupů pro dodatečné čištění a zvýšení výtěžku. V případě potřeby můžete amalgamát několikrát promýt vodou, dodatečně extrahovat bázi amfetaminu rozpouštědly, destilovat s parami báze, provést acidobazickou extrakci a rozdělení na izomery.
 
Last edited by a moderator:

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Ano, samozřejmě existuje mnoho dalších kroků, které by bylo možné podniknout, jenže co všechno má opravdu smysl? Je vymývání solí rtuti vodou opravdu tak dobré? Kam s kontaminovanou vodou? Pak ji raději později zlikvidovat jako separovanou pevnou látku. Soli se rozpouštějí ve vodě, nikoli v éteru, takže výrobek bude zcela bez rtuti, také destilace vodní parou oddělí soli. Zajímalo by mě, zda je po destilaci parou a promytí acetonem ještě nutná extrakce AB?
Proto se ptám.
Někde se psalo, že destilace parou dělá olej "dlouhý", tj. zředěný a má menší výtěžnost. Nedovedu si představit, že je to správně, ale možná opravdu 10% oleje zůstává, protože není zcela unášen spolu s párou.
Jen se snažím najít informace, abych se v tom lépe orientoval.
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
Když si pro sebe vyrábím amfetamin, důkladně promyji amalgám ze solí rtuti vodou a provedu acidobazickou extrakci a poté výsledný produkt důkladně promyji acetonem. Myslím, že to stačí, a destilace vodní parou pro ty, kteří se rádi trápí chemickými postupy.
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
První acidobazická extrakce je vždy nutná k získání amfetaminové báze (oleje), vlastně jsem si myslela, že po vysolení by mohla proběhnout i druhá AB extrakce k přečištění produktu.
Tak dlouho děkuji za pozornost.
 

Honolulu98

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2021
Messages
61
Reaction score
44
Points
18
Můžete sem vložit odpověď? Materiály začínají přicházet a já potřebuji všechny možné informace.
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
Připomeňte mi své otázky, odpovím zde
 

Honolulu98

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2021
Messages
61
Reaction score
44
Points
18
Jaká je míra Büchnerova videa?
 

Khaafii

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 30, 2022
Messages
37
Reaction score
16
Points
8
Pěkné, takže je to pro rychlost s čistotou 70 %?
 
Top