Syntéza amfetaminu z P2NP pomocí Al/Hg (video)

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
-Omlouváme se, ale čas na úpravy vypršel...
A druhá věc, kvůli které mi nad hlavou svítí otazník. Při syntéze používáme IPA a po přidání NAOH se vytvoří horní vrstva tvořená IPA/amfetaminem, do této vrstvy přidáme kyselinu. Proč nejprve neodstraníme IPA a pak nepřejdeme na aceton?
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
@William Dampier můžete to prosím vysvětlit, chci to vědět přesně. Až dosud jsem vždy předpokládal, že isopropanol, aceton nebo metanol a etanol jsou téměř stejně vhodné, protože síran je ve všech z nich špatně rozpustný nebo není rozpustný vůbec, proto mě to teď překvapilo. Můžete mi také odpovědět konverzací, pokud by se to vymklo z rukou, ale prosím o vysvětlení.
 
Last edited:

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
Ve velkém množství isopropylalkoholu malé množství amfetaminu soli nekrystalizuje, dokud není zředěno acetonem nebo odpařeným alkoholem. Pokud je množství alkoholu malé, nevznikají žádné problémy. Toto je poznámka, nikoliv axiom. Vše závisí na koncentracích, ale pokud potřebujete získat maximum, uvedl jsem výše.
 

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 10, 2022
Messages
297
Reaction score
161
Points
43
Když myjeme hliník vodou, musíme ho mýt tak dlouho, dokud nemáme čistou vodu ?
Při každém mytí je voda čirší, ale po dvou nebo třech mytích je vždy trochu šedá.
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
To je dobré vědět, to bude moje rada do budoucna. Extrahovaný amfetamin také propláchnu acetonem, aby se nezvýšilo množství IPA. Je těžké snížit množství IPA v separované fázi. Lze provést proplachování filtru pouze vodou nebo také acetonem. Obě rozpouštědla nelze optimálně oddělit, ale IPA v acetonu lze po regeneraci převést na aceton, na což mám návod.
 

Honolulu98

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2021
Messages
61
Reaction score
44
Points
18

Chlorid rtuťnatý byl pro mě stejně platný. Možná to pro vás bude jednodušší. Sehnat dusičnan mě ve Španělsku stálo hodně, ale chlorid fungoval stejně dobře.

I když dusičnan rtuťnatý jsem koupil i v Rusku.
 

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 10, 2022
Messages
297
Reaction score
161
Points
43
Po určité syntéze mám stále několik otázek...

1)

2) když jste vložili roztok P2NP, video říká, že musíme počkat, až přestane bublat...
ale po dlouhé době pokračuje ve velmi malém bublání... a mám dojem, že když čekám příliš dlouho, můj výtěžek je nakonec horší.
Takže můžeme přestat, když to dělá malé bublinky?
 

danil1398

Don't buy from me
Member
Joined
May 2, 2022
Messages
11
Reaction score
0
Points
1
Lze v procesu použít ethanol 96% místo isopropylalkoholu 99,8%?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Je to v pořádku
Musíte počkat konec této reakce a přestat bublat. Také můžete reakční hmotu zahřívat ~30-60 min při teplotě 50 stupňů, abyste zlepšili výtěžek.
 
Last edited by a moderator:

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43

ano

Důvod, proč se používá izopropyl, je ten, že je legální po celém světě.
 

cyb3r0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
116
Reaction score
18
Points
18
Je důvodem úspěchu syntézy pokojová teplota? Jaký je pro to vhodný stupeň?
 

danil1398

Don't buy from me
Member
Joined
May 2, 2022
Messages
11
Reaction score
0
Points
1
Tnx za odpovědi. Mám ještě několik otázek.

Po amalgamaci a promytí s přídavkem P2NP došlo k rychlé prudké reakci. Poté se z ní stala řídká šedá kapalina, ve které se začala objevovat rtuť.
Je to způsobeno špatnou přípravou dusičnanu rtuťnatého. Zda tam mohlo být příliš mnoho rtuti.

Objasněte prosím přípravu dusičnanu rtuťnatého.
Rtuť a kyselina dusičná. Jak dlouho se má zahřívat na 60 stupňů.
 

danil1398

Don't buy from me
Member
Joined
May 2, 2022
Messages
11
Reaction score
0
Points
1
Dusičnan drůbeží jsme vyrobili podle videonávodu zde na fóru, ale někde jsme se zde na fóru dočetli, že kyselina dusičná a rtuť se musí zahřát na 60 C, protože teprve pak vznikne živý dusičnan.

1. Mohu si zbytek živého dusičnanu, který nepoužiji k syntéze, uložit? Pokud ano, v čem se má skladovat? Jakou trvanlivost má takto připravený živý dusičnan?
2. Pokud by se k syntéze použily hliníkové šampony, Laboratorska hliníková granule, bylo by to lepší nebo horší než fólie? Může být únavné stříhat kousky o rozměrech 1,5 cmx1,5 cm.
3. Doba dokončení amalgámu hliníku; Když se do baňky dá 1l destilované vody, živý dusičnan a hliníková fólie po kouskách - v syntéze se píše 10-15 min, dokud je tmavá barva a malé bublinky, myslím, že z této části. Otázka zní, co když to tam zůstane příliš dlouho, řekněme 30 minut, jaké to má postoje?
4. Existuje někdo konkrétní, přesný a spolehlivý odkaz na nákup živého dusičnanu v EU, ale posílat soukromým zákazníkům a ne firmám? Nebo máte někdo z vás tady pro prodej živého dusičnanu?
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Pokud použijete zředěnou kyselinu dusičnou, může dojít k syntéze nesprávného druhu rtuťnaté soli (dusičnan rtuťnatý(I)místo dusičnanu rtuťnatého(III)). použijte koncentrovanou kyselinu dusičnou.
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63

malayboy

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 15, 2022
Messages
58
Reaction score
35
Points
18
ale pokud použijeme správný mol v rovnici pro dusičnan rtuťnatý, můžeme i 50% kyselinu dusičnou považovat za koncentrovanou se správnou molovou syntézou, ano?

Hg + 4HNO3 ----> Hg(NO3)2 + 2NO2 + 2H2O,
 

malayboy

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 15, 2022
Messages
58
Reaction score
35
Points
18
@ASheSChem

Ahoj, potýkám se se stejným problémem jako vy, ale myji studenou vodou z kohoutku, myjete to studenou destilovanou vodou?
 

Mclssmxxl

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 28, 2022
Messages
74
Reaction score
32
Points
18
2. Používejte fólii, granule jsou příliš reaktivní. s fólií dejte do mlýnku na kávu nebo ručně vytvořte volné kuličky. tenké čtverečky jsou příliš reaktivní, budou pěnit a potenciálně unikat z baňky nebo uvolňovat páry.
3. Můžete ji nechat příliš dlouho i příliš krátce. lepší případ je příliš dlouhá, ale ideálně ji chcete použít tak, jak je právě hotová: většina hliníku až nahoru, nepříliš intenzivní bublání, šedá sraženina, vypustit a použít.
4. onyxmet míval, teď už není skladem, ale stojí za to se podívat. můžete se také podívat na olx.pl, allegro.pl. Google přeložit vyleštit chemický název.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Můžete ji uchovávat v těsně uzavřené tmavé baňce v lednici neurčitě dlouhou dobu.
 
Top