Syntéza amfetaminu z P2NP pomocí Al/Hg (video)

Montecristo

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 29, 2021
Messages
102
Reaction score
32
Points
18
Důkladné několikanásobné opláchnutí Al.
Obsah rtuti v porovnání s použitým konečným produktem by pravděpodobně také nestačil k otravě , zejména pokud většinu opláchnete. Pravděpodobně nejnebezpečnější je práce s ní během reakce, nikoliv v konečném produktu.
Ale zeptejte se zkušeného člena a pravděpodobně vám to vysvětlí, já jsem také laik. :)
 

Gérard Gibert

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 13, 2023
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Několikrát tomu tak není. Ale pokud s ním žijete pravidelně v řekněme rozumných mezích a ne každý den, může být z dlouhodobého hlediska docela toxický. Myslím, že díky relativně jednoduššímu procesu syntézy se většina amfetamin sulfátů na trhu vyrábí právě touto syntézou. Myslím, že podobný poměr vychází i obráceně, když se podíváme, kolik lidí kašle na to, kolik rtuti zůstává v hotovém výrobku, mezi těmi, kteří ho vyrábějí a pak rozhazují na ulici.
Doufám, že zásady formulované BB budou příkladem k následování v budoucnosti, pro další generace. Bude to hloupé slovo, ale myslím, že nejlepší by bylo, kdyby se BB podařilo vytvořit "módu" definující novou éru, ze snahy o kvalitu. Je téměř nemožné ovlivnit přístup těch lidí, kteří to vidí jednodušeji a/nebo protože jsou za každou cenu orientováni na zisk... nebo druhý extrém, jehož vlastní omezenost brání jejich rozvoji. S výjimkou toho, že budou nuceni sledovat trendy, a tím i potřeby měnícího se trhu.
Ale zpět ke rtuti, té se také obávám. Je pravda, že mám děsivý příklad, který se v minulosti stal jednomu členu rodiny.
Rtuť je těžký kov, ve většině případů se z těla ani nevylučuje, a to díky poločasu rozpadu 20+ let, jak je pro těžké kovy typické. Na netu je plno metod detoxikace, dokonce jsem našla podrobný popis i tady na fóru, ale je to hodně práce. Pokud se v nás hromadí, může to způsobit vážné problémy. Víme, že se do našeho těla dostává denně, stejně jako olovo a všechno ostatní. Ale jedna věc je, že se do vás dostává nepřímo, a druhá věc je, že se to dělá jako lék, kterému by se jinak dalo vyhnout.
Nejsem chemický inženýr, jen odhaduji, že rtuť přítomná při reakci většinou zůstává ve strusce, která vzniká oddělenými vrstvami. A účelem opakovaného promývání může být mimo jiné maximální odstranění kontaminace rtutí. Ale myslím, že není zaručeno, že zmizí úplně.
Nechápejte mě špatně, nechtěl jsem vás poučovat. Měl jsem na mysli pouze ty členy fóra, kteří se o toto téma zajímají. Mohou si tak o tom vytvořit obrázek na základě několika úhlů pohledu.😊✌️
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Dobrý den, moc děkuji za odpověď můj konečný produkt je úplně bílý a vůně je farmaceutická to byla moje pochybnost, protože všechny amfetamin, které jsem dělal během let z volné báze oleje pocházejícího z BMK oleje má jinou vůni. Večer nahraji fotky.
Jinak můžu nahradit hliníkovou fólii přímo hliníkovými hoblinami? Je těžká práce řezat fólii na malé kousky ve větším měřítku procesu a koupit hliníkové hobliny je jednodušší.
Ještě jednou děkuji.
 

Gérard Gibert

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 13, 2023
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Szia, btcboss2022. Régi hozzászólás, csak érdekel a válasz. Jellegzetes illatból megérthetjük, hogy a finom, édes, vegyszeres, jellegzetes Speed illatra gondoltál? Vagy valami más?
Protože k tomu prvnímu jsem necítil vůni 8 let, ale i po 20 letech si ji budu přesně pamatovat.

Od té doby jsem žádnou dobrou neviděl. Občas tu narazím na nějakou mrtvou sračku, ve které se vůně zdá být ve stopách zjistitelná, ale není. Dneska je náš trh v bodě, kdy v létě vyšlo něco nikotinově žlutého, přijde mi, že to má možná 50% účinek na začátku, ale tady jsou maxima 20-30%. 1G do nosu, rozvibrovala se mi všechna nervová vlákna, šňupal jsem, lapal po dechu, točil se, byl jsem fakt v háji.... Po 2 hodinách prudké vystřízlivění, po 3 hodinách jsem doma vyplenil ledničku, ujedl jsem se k smrti. Potom jsem 10 hodin spal tvrdě jako nedonošené dítě, které právě uložili do nového inkubátoru. Celé dny jsem nedokázal identifikovat jeho vůni, ale věděl jsem, že ho znám, a byla to docela obyčejná vůně. Pak jsem si to uvědomil. Voněl jako silný, sladký kávový likér. Ne podobná, jen stejná.
Nevím, co to sakra bylo. Ale moje zkušenost s amfetaminem, s nímž jsem na začátku vyrobil podobný start, s ním nešaškovala tři hodiny, ale cvakala mi čelist bez mrknutí oka tři čtyři dny.
Ty už mají v aktivní době vedlejší účinky, které ti dávají pocit napětí, a navíc se z toho nebudeš cítit o nic líp, vlastně... Zblbneš z toho. Ať děláte cokoli, zabere vám to třikrát víc času než obvykle, protože vaše tělo se marně točí, mozek ho zastiňuje a vy spěcháte. Jo, a způsobuje to takové problémy s pamětí, že neustále všechno hledáte, protože jakmile něco odložíte, už zapomenete, kam jste to dali. Dodnes nevím, co to bylo za věci, ale už je nikdy neuvidím. Prodává se to jako amfetamin, a když nadhodíte téma, tak se vám dostane takového chytrého vysvětlení, že "amfetamin se dá vyrobit deseti způsoby." Řeknete mi, že amfetamin bude amfetaminem, i když to uděláte jinak. Na to už není odpověď.
Takže výměnou za situaci, ve které jste se ocitl, když jste to napsal... bych teď všem registrovaným obyvatelům Mos Eisley zaškrtil hrdlo.
 

user123qwe

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 17, 2022
Messages
10
Reaction score
10
Points
3
Mám dotaz. Jsou tyto krystaly, které se objevují ve spodní šedé vrstvě základního roztoku P2NP, který nezreagoval? Je to zvláštní, objevily se právě v době, kdy jsem měl aktivní reakci asi dvě hodiny, déle než obvykle. (Obvykle nechávám uplynout půl hodiny, než pokračuji v bazifikaci).
Mbe7K4YxDr

Výsledný výtěžek byl velmi vysoký (75 %, víceméně) a myslím, že konečný vzhled je docela uspokojivý.
GMSGInAfRK
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
ahoj příteli... ano, jak říká náš přítel Gpatton, ty krystaly jsou soli, v tomto případě jsou to sodné soli, které se tvoří ve vrstvě bahna, když bylo při vysokých teplotách a pak došlo k rychlému poklesu teploty, vidíš, je normální je vidět, když se splní ty podmínky, které vysvětluješ. Pro ostatní výsledek vypadá dobře... zdraví a radost bratře!.
 

user123qwe

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 17, 2022
Messages
10
Reaction score
10
Points
3
Děkujeme za odpověď! V poslední době se zaměřuji na TEK s péčí o teplotu, snažím se, aby nikdy nedosáhla 60-65 ºC. A to změnilo pravidla hry. Výnosy a kvalita se výrazně zlepšily.
 

Benz88

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Apr 4, 2022
Messages
15
Reaction score
5
Points
3
Ahoj lidi, tuto syntézu jsem několikrát úspěšně dokončil s velmi dobrými výsledky. Bohužel mi vadí zápach izopropanolu. Co s ethylacetátem? Je možné nahradit iso ethylacetátem? Předem děkuji, milá komunito.
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
ano, tato syntéza funguje dokonale s ethylacetátem, jen použijte méně kyseliny octové než s isopropanolem, jinak bude vše v pořádku.
 

Camilo

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 7, 2023
Messages
16
Reaction score
2
Points
3
Bude to fungovat pro MDfenylaceton? Pokud ne, může mi někdo doporučit postup syntézy MDA ze safrolu? předem děkuji.
 

jazzthatguy

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 9, 2023
Messages
2
Reaction score
2
Points
3
Se syntézou jsem neměl žádné problémy až do bodu, kdy jsem měl z volné báze udělat sůl přidáním kyseliny sírové na 6 PH.
Z odebrání vrchní vrstvy směsi IPA, P2NP, GAA, NaHO a Hg/Al jsem získal čirý žlutý amfetaminový freebase. Amfetamin freebase měl asi 9PH a přidáním kyseliny sírové spolu s 20 ml acetonu jsem ho snížil na 6~ PH, ale amfetamin freebase se ještě nezměnil na sůl / pastu a je stále tekutý.

Vypadá to, že sůl je asi po 5 ml plnicí čáru a freebase amfetamin sahá asi po 135 ml plnicí čáru. Použil jsem 10g p2np.

Má někdo představu, co se tu pokazilo? Mohu ještě ze své směsi udělat amfetamin sulfát, nebo je produkt odpad?

Podotýkám, že jsem místo deionizované nebo destilované vody použil vodu Fiji, protože jsem žádnou destilovanou nesehnal. Nezdálo se, že by to reakci vůbec ovlivnilo, ale může to být příčinou? Také jsem nesušil volnou bázi síranem hořečnatým, protože jsem neměl žádný.
 
Last edited:

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Dobrý den, pravděpodobně je váš síran amfetaminový rozpuštěn ve vodě.

Byl amfetaminový olej (volná báze) v něčem rozpuštěn?
Můžete načíst obrázek vašeho výrobku? Pokusím se vám pomoci.
 

jazzthatguy

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 9, 2023
Messages
2
Reaction score
2
Points
3
Myslím, že amph freebase byl rozpuštěn v IPA (podle videa higgs bosson). Přidala jsem ještě trochu acetonu a začalo to mít zakalenou bílou barvu, což předpokládám, že je dobře, ale směs nezhoustne (možná kvůli přítomnosti vody?).
Toto je moje směs amfetaminové freebáze po zhruba 12 hodinách, kdy jsem ji nechal přes noc. Barva se změnila z velmi světle žluté na tuto tmavě žlutou.
QDTQKViszn


Takto to vypadá poté, co jsem do směsi přidal ještě trochu acetonu.
5xPkfXUeBd


Mám do směsi přidávat aceton? Existuje nějaký snadný způsob, jak v tomto bodě odstranit vodu?
 

Heartburn

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 10, 2022
Messages
18
Reaction score
13
Points
3
Pokud se vaše volná báze po přidání kyseliny/acetonu nezakalí, můžete i extrahovat nějakým silně nepolárním rozpouštědlem, jako je hexan nebo petrolether. Pokud jste již neutralizovali celý roztok, přidejte ještě trochu koncentrovaného roztoku NaOH a některé z výše uvedených rozpouštědel. Po extrakci přelijte do úzkého válce a měli byste vidět 3 vrstvy kapalné fáze. Horní vrstva - čirá by měla obsahovat hexan+amfetaminovou volnou bázi a velmi málo acetonu, střední vrstva - žlutá je IPA + zbytky volné báze smíchané se všemi polárními nečistotami a acetonem, spodní je samozřejmě alkalický vodný roztok NaOH. Vezměte horní vrstvu hexanu a extrakci několikrát opakujte. Freebase určitě nepůjde nahoru do hexanu v jednom běhu, protože je rozpustná v obou. Pak můžete získaný hexanový roztok frebazy zředit acetonem a znovu se pokusit srážet sůl. Jednou jsem měl nějakou posranou IPA, která, jak se později ukázalo, má zhruba 82 % místo 99,5 % a také jsem ji nevysušil, protože idk proč. Taky moje titrace freebase vypadala stejně jako ta tvoje a tenhle postup, který jsem zmínil výše, mi pomohl znovu získat pár docela dobře vyčištěných solí.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Vypadá to správně, @jazzthatguy. Pravděpodobně máte mokrý IPA a mokrý je klíčem vašeho problému.
 

Costa

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 10, 2022
Messages
14
Reaction score
9
Points
3
Dobrý den, vyrobil jsem 2 ml sulf 98% v 50 ml acetonu, ale výsledný produkt má příšerný zápach acetonu.
Myslíte, že by bylo dobré použít místo acetonu IPA? Jaké by mělo být množství?
Existuje nějaký jiný produkt, který by snížil tento silný zápach?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1

Xiaoyan

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 6, 2021
Messages
22
Reaction score
5
Points
3
Co můžeme udělat pro oddělení IPA od volného základového oleje?
 

Xiaoyan

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 6, 2021
Messages
22
Reaction score
5
Points
3
Omlouvám se, ale mám dotaz,
Prováděl jsem syntézu a redukční reakce se nespustila, tak jsem si myslel, že je to špatně. Nechal jsem to stranou, ale po 2 hodinách jsem se vrátil a reagovalo to.
Mohla se reakce nějak pokazit tím, že jsem ji nesledoval???
 

Xiaoyan

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 6, 2021
Messages
22
Reaction score
5
Points
3
A další otázkou je, jak dlouho by mělo reagovat,
Protože po 30 nebo 40 minutách začne teplota klesat pod 40 stupňů a já si nejsem jistý, jestli to ještě něco dělá.
Děkuji
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Dokončení reakce můžete zkontrolovat pomocí TLC, destičky si můžete snadno vyrobit nebo zakoupit. zkontrolujete přítomnost/koncentraci surovin.
Nebo refluxem udržujete reakci v chodu, jakmile dojde k ochlazení vrcholu, dokud Al nezmizí. pozor na teplotu.
 
Top