Máte nějaké dotazy?

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Plánujeme vydělávat na reklamě DNM a chemických činidel.

Se získáním finančních prostředků do našeho rozpočtu si ještě polepšíme. Plánujeme vytvořit:
- Chemické a farmakologické studie látek.
- Recenze laboratorního vybavení.
- videonávody na syntézu látek.
- službu testování činidel (bude se zabývat nákupem a testováním činidel).
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Je hezké vidět, že máte alespoň nějaký plán. Většina podobných fór prostě existuje jen proto, aby později zanikla bez finančních prostředků. Zvlášť se mi líbí nápad s testováním činidel. Většina lidí si nemůže koupit spektrometr a nedokáže si představit, že by posílali své vzorky do veřejné laboratoře. Co kdyby zjistili, že jde o drogy, že?
 

LSD>LDS

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 26, 2023
Messages
15
Reaction score
11
Points
3
Svůj překlad posílám společnosti Solaris analytical.
Odvede svou práci a stojí to jen 40 dolarů. Jen pošlu hotovost a to, co tušíte, že je vzorek, doladí jeho specifikace. Stačí mu napsat e-mail a zeptat se, kam vzorek poslat. Po zaslání pár mg ho jen zdvořile požádejte, aby vám prosím hlásil nálezy na váš email.. takže stačí email pro korespondenci. Nic víc.
Nejsem si jistý, jako kdyby ocenil, že jsem ho dal na výbuch zde, ale jeho práce mu byla dobře doporučit pro jeho nedostatek zaujatosti. Je to jeho práce. Dělá testování a pokud vím, jediný způsob, jak vás odmítnou, je, že jste hloupí. On Nesoudí a zdá se, že je ochoten odpovídat na otázky. Dokud ho nestavíte do fronty. Oheň. Takže buďte uctiví a mějte to na paměti, lidi.
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Domnívám se, že to byl náš rezidentní podvodník, také si myslím, že každého, koho podvede a koho zde potká, zablokuje podobně, aby nemohl vyprávět o tom, jak ho podvedl
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Rád bych viděl vlákno věnované otc prekurzorům a rozpouštědlům. Dříve jsem se díval na tvrdidla epoxidových pryskyřic a několik z nich znělo jako prekurzory. Bylo by skvělé mít seznam
 

Midget_Impinger

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 10, 2022
Messages
30
Reaction score
11
Points
8
Ve svých videích uvádíte, že máte licenci na výrobu narkotik a prekurzorů ve videích, která zveřejňujete. Čím přesně se živíte? Jaký druh licence máte? A proč vše děláte v tak velkém měřítku? (Nechápejte mě špatně, mám rád velkorozměrové syntezátory, jen by mě zajímalo, k čemu jich proboha tolik potřebujete).
 

Agilent1100DAD

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 27, 2022
Messages
30
Reaction score
74
Points
18
Dobře, mám dvě otázky týkající se Fisherova indolového rxn pro DMT vs 5-meo-DMT. Jeden dotaz týkající se maskovaných aldehydů chráněných jako diethylacetalové deriváty a druhý dotaz týkající se organického rozpouštědla použitého k extrakci volné báze z kyselého aq. roztoku.

Otázka 1: jsou chráněné aldehydy použité v obou indolových rnxs stejné (DMT vs 5-meo-dmt)?

1. 5-MEO-DMT (tato informace byla převzata z vlákna vytvořeného @William Dampier(http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhn...synthesis-of-5-meo-dmt-via-fischer-indole.11/).

V tomto rxn se používá 4,4-diethoxy-N,N-dimethyl-butan-1-amin (číslo CAS: 1116-77-4 ) a 4-methoxyfenylhydrazin hydrochlorid.

2. DMT (tato informace je převzata z vlákna vytvořeného @halohydrin (xmrhfasfg5suueegrnc4gsgyi2tyclcy5oz7f5drnrodmdtob6t2ioyd.onion/).

V tomto rxn se používá (N,N-dimethylamino)butanal diethyl acetal (číslo CAS: 1116-77-4).

Zdá se, že jediné rozdíly v těchto dvou Fisherových indolech (DMT vs. 5-MEO-DMT) jsou typy použitých fenylhydrazinů. Předpokládám tedy, že číslo CAS: 1116-77-4 lze použít pro oba? Myslím, že jsem si právě odpověděl na svou otázku, ale potřebuji to jen potvrdit. Omylem jsem si objednal blízkého příbuzného čísla CAS: 1116-77-4, 4-(N,N-Dimethylamino)butanal Dimethyl Acetal (CAS 19718-92-4).

Otázka 2: Rozpouštědla používaná pro extrakci tryptaminu
Z postupu 5-meo-dmt,

"13. Suspenze byla extrahována 2-MeTHF (3x1,45 l, 10,0 obj.); po každé extrakci se vrstvy nechaly 15 min sedimentovat, spodní alkalická vodní vrstva se oddělila do bubnu a horní organická vrstva se shromáždila.
14. Spodní vodná vrstva byla zlikvidována a spojené organické vrstvy 2-MeTHF byly převedeny do 20l baňky.
15. Roztok byl zkoncentrován ve vakuu na olejovitý jantarový zbytek.
16. Zbytková voda byla odstraněna azeotropicky opětovným rozpuštěním zbytku s čerstvým 2-MeTHF (1,45 l, 10 obj. ) a opakováním koncentračního kroku.
17. Tento olejovitý zbytek byl sušen na rotační odparce ve vakuu (10-20 mbar) po dobu 1 h při teplotě 40-45 *C, čímž bylo získáno 117,68 g (teoretický výtěžek 64,9 %) surové 5-MeO-DMT freebáze."

Z postupu pro DMT:


"9. suspenze se extrahuje 3*1,45 l 2-Me-THF, který může být nahrazen isopropylacetátem nebo DCM.
10, Organické vrstvy se spojí a rozpouštědlo se odstraní destilací. Zbylý olejovitý zbytek se znovu rozpustí v rozpouštědle a rekoncentruje (pro odstranění azeotropu vody)."

Lze stejnou substituci použít pro extrakci 5-meo-dmt volné báze a existují rozpouštědla, která lze použít (vím, že některá rozpouštědla mohou skutečně tvořit nežádoucí meziprodukty).

-Nechci použít 2-me-thf, protože je drahý (i když jsem ho použil pro extrakci 5-meo-dmt freebáze, ale skončil jsem s hustým olejem, který když se odpařil, byl to určitě 5-meo-dmt).
-Zkoušel jsem použít isopropylacetát pro volnou bázi DMT, ale proboha, trvá to věčnost, než se odpaří!!! Nechal jsem to ve vakuové troubě při 30-40 mbarr po dobu 24 hodin a 75% se odpařilo. Dokonce jsem to dal na 3 hodiny do roto vapu při tlaku 1MPa a teplotě 40C... trochu se to odpařilo. Pak jsem si řekl, že na to kašlu a zvýšil jsem teplotu vodní lázně na 86C a stejně se to neodpařilo!!!

Nějaké řešení:

extrahovat volnou bázi DMT v roztoku isopropylacetátu (za předpokladu, že jsem neodpařil zbytek volné báze DMT lol) DCM z roztoku isoporpylacetátu) pomocí DCM. Musel bych porovnat rozdělovací koeficienty s oběma rozpouštědly s ohledem na DMT.

Začněte znovu a pro extrakci použijte DCM.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Ano, to samé.
Zkoušeli jste jen THF? Nezkoušel jsem, jen myšlenky.
 

general

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 14, 2023
Messages
40
Solutions
2
Reaction score
18
Points
8
Promiňte mi, že to nesouvisí s fórem, ale zajímalo by mě tohle.kdo nebo co stojí za tím, že jsou videa na youtube nedostupná? nemám na mysli bb videa, ale všiml jsem si, že ostatní chemické kanály, které používám ke studiu, mají nedostupná videa. je to způsobeno hlášeními diváků? nebo samotným adminem youtube? thanku....
 

JIW_LWB

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 6, 2023
Messages
7
Reaction score
1
Points
1
Dobrý den, 👋... jaké je Ph PMK ... ne glycidátu, ale běžného PMK...
Díky ✌️
 

Panda

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 26, 2023
Messages
5
Reaction score
1
Points
1
Jak co nejefektivněji snížit speed (amfetamin) a jak co nejbezpečněji přepravovat v tuzemsku i zahraničí?
 

Thomas

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 18, 2023
Messages
10
Reaction score
2
Points
3
Dobrý den. Nejprve vám mnohokrát děkuji za vaši práci. Mohl byste vysvětlit výrobu 3cmc?
. Mám k dispozici činidla:
2b3ch
m40%
dcm
Předem děkuji za pomoc a s pozdravem
 

BadBoy

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 1, 2023
Messages
9
Reaction score
2
Points
3
Ne je to stejné jako mmc u made
 
View previous replies…

Thomas

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 18, 2023
Messages
10
Reaction score
2
Points
3
Zřejmě to prostě není totéž. Na tomto fóru jsem toho přečetl hodně a názory se různí.
 

BadBoy

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 1, 2023
Messages
9
Reaction score
2
Points
3
Vyrobeno u uvidíte nejen u pokusů.
Im dostat jako to měsíc jít.
Nebyl jsem žádný těžký vyrobený, ale dokončil jsem chemickou školu a pro mě je mnohem jednodušší vyrobený jako lidé, kteří nikdy nepracovali s chemikáliemi.
 

Attachments

  • 35zd0PpvTH.jpeg
    35zd0PpvTH.jpeg
    770.5 KB · Views: 309
  • ySCB4v26Dp.jpeg
    ySCB4v26Dp.jpeg
    721.3 KB · Views: 313

Thomas

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 18, 2023
Messages
10
Reaction score
2
Points
3
😁Respektujte. Vypadá velmi pěkně. Mohl byste mi dát nějaké tipy? Pokud můžete, napište na PM
 

Thomas

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 18, 2023
Messages
10
Reaction score
2
Points
3
😁Respektujte. Vypadá velmi pěkně. Mohl byste mi dát nějaké tipy? Pokud můžete, napište na PM
 

Problem child

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 3, 2023
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Můžete mi prosím poradit, jak vyrobit krystaly mdma měsíční kámen?
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Prostudujte si fórum. Pokud do něj vložíte trochu úsilí, pravděpodobně najdete řešení své otázky.
 

Problem child

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 3, 2023
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Dobře, omlouvám se, že nevím, jak se na těchto stránkách orientovat, ale budu se snažit, děkuji.
 
Top