Vsádkový chemický reaktor

tucoXxX

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
83
Solutions
2
Reaction score
11
Points
8
děkuji 👍 ještě jsem to nezkoušel, jen v hlavě. ale cítím, že to nebude problém. víte, s kým experimentuju, je to chemik. až přijdou pomůcky a uvaříme něco dobrého, chci tam stát jako někdo, kdo ví, co dělá, co dělá, na co se ptá... ale nejdřív to bude určitě malý krůček. Natočím video s prvním pokusem a popisem a nahraju ho na web
 

runforestrun

Don't buy from me
Member
Joined
Apr 5, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Ahoj bratři, je tento reaktorový kotel vhodný pro výrobní proces adb-b. Mám prekurzor a další přísady.
 

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
201
Reaction score
65
Points
28
Patton, jsou některé ze zde uvedených vsádkových reaktorů vhodné pro použití katalyzátorů z drahých kovů?

Vím, že parr reaktory se běžně používají pro tlakové reakce, ale zajímalo by mě, zda budou vyhovovat i tyto.
 

craris100

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 4, 2023
Messages
56
Reaction score
34
Points
18
Dobrý den, G.Patton.

Přemýšlím o koupi jednovrstvého skleněného reaktoru, protože je snazší kontrolovat teplotu, když se na dávku dává silikon. K reaktoru je nutné dokoupit vakuové čerpadlo a chladič vody, ano?

Jaké je zařízení pro regulaci teploty pro chlazení a ohřev u skleněného reaktoru s pláštěm? Nerozumím fungování ''výměníku tepla'' ve vašem příspěvku.

Děkuji.
 

humax

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 8, 2024
Messages
5
Reaction score
3
Points
1
Zajímavé. Děkuji za znalosti, které poskytujete na tomto fóru. Jsem vděčný, že jsem na toto místo narazil.

Díky
 

Que!

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2024
Messages
10
Reaction score
5
Points
3
To oceňuji, je to velmi užitečné
 
Top