Biohackers. Vzorky mefedronu zdarma. Mrtvé kapky

ElFakkquito631

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 3, 2024
Messages
10
Reaction score
11
Points
3
Pracoval bych pro vás v New Yorku za malé procento látek. Pracoval bych na budování důvěry. Je zde obrovský nevyužitý trh.
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
363
Reaction score
177
Points
43
Tým BB hledá nové zaměstnance.

Požadavky: Požadavky na pracovníky v oboru chemie a biochemie:
- Přijímat mrtvou kapku mefedronu v množství 50 g (minimální šarže při spuštění).
- Balení po 25 balíčcích po 2 g.
- Ukryjte 25 mrtvých kapek na bezpečných místech.

Podmínky:
Požadovaná záloha 100 EUR
Po prodeji produktu obdrží smluvní partner 15 EUR za každou úspěšně prodanou mrtvou kapku.
15*25=375 eur + 100 eur záloha.


Práce je vždy na místě. Vydělávejte s námi od 300 eur denně a věnujte nám jen několik hodin. V případě zájmu mě prosím kontaktujte do soukromých zpráv. @HEISENBERG @Madre
 
View previous replies…

ElFakkquito631

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 3, 2024
Messages
10
Reaction score
11
Points
3
Znamená to tedy, že budete dodávat do usa a máte zde již zákazníky?
 

ElFakkquito631

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 3, 2024
Messages
10
Reaction score
11
Points
3
Fed? Lol Ptám se jen, jestli mi dodávají i zákazníky, kterým je mám dodat. Připadá mi, že to tak funguje. Nejsem si jistý, jestli chápu, jak to dělají. Říkali, že si vydělám až 300 eur denně, tak jsem se ptal, jak je to možné? To jim udělají objednávku a já jim pak dodám produkt? Fed lol já jsem na scéně od roku 2014 nepotřebuju tvoje kecy když se jich na něco ptám. O tom, jak to funguje
 

TheMapleSyrup

Don't buy from me
Member
Joined
Aug 7, 2024
Messages
6
Reaction score
2
Points
3
Společnost Biohackers mi zaslala velkorysý vzorek 4MMC zdarma. Dodání proběhlo rychle. Odnesl jsem ho na stránky getyourdrugstested.com a nechal ho otestovat FTIR. Je čistý. Přesvědčte se sami, kódové slovo je "Saskatoon".
 

mefistofeles

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
57
Reaction score
27
Points
18
to je zajímavé, ten můj vypadal trochu jinak, na té stránce jsou 4 různé fotografie ze stejného dne a vypadají každá jinak. jen 2 se podobají mému vzorku.

Jsem si stoprocentně jistý, že to, co jsem měl, nebyl mefedron, a pokud ano, byl to nejhorší 4mmc, jaký jsem kdy udělal, byl slabší než špinavý 3cmc.
 

mefistofeles

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
57
Reaction score
27
Points
18
aktualizace: V roce 2015 se uskutečnila aktualizace databáze chemických látek, která je určena pro chemický průmysl:

Přečetl jsem si jejich FAQ a jejich FTIR přístroj nedokáže rozlišit strukturně podobné analogy a nové nebo vzácné látky, které nejsou v jejich katalogu (jako například 4mec, který je velmi vzácný).

takže tento test ve skutečnosti nic neprokázal, musí to být falešný výsledek.

tenhle odpad nemůže být mefedron, který se podobá 4mec se všemi jeho aspekty a nepřibližuje se ani 40% čistému mefedronu.
 
View previous replies…

armanimani

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 11, 2024
Messages
82
Reaction score
49
Points
18
Dobře, kámo! JE opravdu nutné napsat 100 zpráv o tom, jak produkt od BioHackers, který jste dostali ZDARMA, neuspokojil vaše potřeby? Chápeme, nedostali jste to, co jste chtěli, ale jste v pozici, abyste si stěžovali na věci, které jste dostali ZDARMA? Pokud chcete vždy špičkové věci a dostanete to, o co žádáte, vždy to má svou cenu. Klidně si najděte prodejce, který vám poskytne věci, které vás uspokojí. Tým BioHackers je už tak dost velkorysý, když rozdává vzorky zdarma pro všechny na fóru a vy si tady na to stěžujete. Dejte se dohromady, člověče, a nechte si tu svou nevysvětlitelnou frustraci od cesty.
 

mefistofeles

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
57
Reaction score
27
Points
18
Ano, protože se jedná o podvod, čemu nerozumíte?

Bylo od nich velkorysé, že poslali velký vzorek, ale neměli by to prodávat jako mefedron, když to není.

dělám to pro lidi, kteří se těší, že si něco koupí, chtěl bych, aby to někdo udělal pro mě, kdybych si chtěl koupit dobrý SKUTEČNÝ produkt. kdybych si to koupil, byl bych naštvaný jako blázen, to, co dělám, je snaha zabránit tomu, aby někdo přišel o své peníze.

Jsem zavázaný recenzent, pomůžu ostatním poctivým prodejcům, kteří prodávají to, co inzerují.

Tf chceš říct, že když chci špičkové zboží a dostanu to, o co si řeknu, bude to mít cenu 🤣🤣🤣

, takže budu muset platit víc za něco, co už bych měl dostat?

Pokud je to inzerováno jako 4mmc, tak by to mělo být 4mmc.

Dělám to pro uživatele

někteří lidé už jsou zklamaní, protože chtěli dostat výrobek, který je inzerovaný, ne nějaký sotva fungující analog.

A ano, najdu prodejce, který uspokojí mé potřeby a budu ho rád propagovat a navádět k němu zákazníky. :)
 

armanimani

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 11, 2024
Messages
82
Reaction score
49
Points
18
Dokonale rozumím vašemu názoru, nebojte se. Ale je kurva nutné zanechávat každý den desítky komentářů? Zanechte na něj recenzi, pokud jste tak ještě neučinil, a dejte pro změnu odpočinout své klávesnici.
 

NucleuZ

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 3, 2024
Messages
47
Reaction score
10
Points
8
Prodej amfetaminu v čisté formě se stal pro evropské výrobce nerentabilní z mnoha důvodů, mezi hlavní důvody patří obtížnost získání BMK v dnešní době a také alternativní výroba metamfetaminu ze stejných surovin, která umožňuje získat větší zisk. Jediným způsobem, jak může být amfetamin dnes na trhu, je jeho ředění.
 
  • Like
Reactions: $!$

NucleuZ

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 3, 2024
Messages
47
Reaction score
10
Points
8
V letech 2008-2010 probíhal projekt RC

weedwholesale

celosvětově z Velké Británie a Lotyšska

Cristalius 3,4 MMC

čistá třída jakosti A
 

NucleuZ

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 3, 2024
Messages
47
Reaction score
10
Points
8
A co UA ?
 

matmotoken

Don't buy from me
New Member
Language
🇨🇿
Joined
Sep 2, 2024
Messages
6
Reaction score
4
Points
3
Dobrý den, jsem nový člen
Jak mohu získat vzorek zdarma?
(Slovensko)
 

NucleuZ

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 3, 2024
Messages
47
Reaction score
10
Points
8
Alfa pvp

try nebo mdpv

nazývá se superkoks
mtv )))
 

Xplodernitrate

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Jul 10, 2024
Messages
2
Reaction score
2
Points
3
Všichni si stěžují na to, že dostávají vzorky.
no štěstí pro ty lidi, protože bohužel jsem zaplatil za 100g asi před 2 měsíci a biohackers to nikdy neposlal, držel mě v úschově až do druhého dne, kdy jsem to konečně zrušil, protože jsem čekal tak dlouho.

Nejdřív mi řekli, že tam to zboží mají, pak najednou už neměli a musel jsem čekat, až nasyntetizují další, mezitím všechno vidím, jak lidi dostávají vzorky a píší sem, teď si říkám, že určitě nemůže ty vzorky rozesílat lidem, protože jsem zaplatil za své zboží a dostávám čekání, byl jsem tak naštvaný...

Když jsem viděla všechny ty recenze o špatném výrobku, taky jsem byla opravdu vděčná, že jsem nečekala déle, až se objeví nějaký šmejd,

U silně inzerovaného prodejce u tabule by člověk čekal mnohem lepší služby, naprosto otřesné.
 

mefistofeles

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
57
Reaction score
27
Points
18
To mě mrzí, člověče, o to mi šlo při psaní všech těch komentářů, abych lidi varoval.

Pokud prodejce posílá tak špatný výrobek, který ani neodpovídá tomu, co je inzerováno, něco se děje.

Rozesílají to 2g všem už skoro rok, možná nakoupili velké množství analogového shitu, moc dobře vědí, co mají a chtějí to pryč, tak to rozdávají.

Jsem rád, že se ti vrátily peníze a doufám, že jsi se svým rozhodnutím spokojen, věř mi, že jsi neprohloupil.
 

augustozero

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 1, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Hej, můžete zkusit město Atény v Řecku, mohu vám zde usnadnit hru
 

biocandys

Don't buy from me
New Member
Language
🇪🇸
Joined
Sep 1, 2024
Messages
7
Reaction score
3
Points
3
1,8 zdarma superrychle, do Španělska. Nices kamufláž jako neviditelný. Je Mráz čas zkusit 4mmc ( teoreticky). Ten lék JE strašný, ano 30mg v cofee, A 20 v řádku sone estimulation , funcional. Ale ne jako high. Potom večer jsem zkusil pár řádků 60 MG, a ano, pěkné opojení, jako nějaký druh mdma smíchaný s kokainem, ale tak krátké, asi 15 minut, a hrozná chuť. Luky můj přítel gobserious a řekni přestat s tím. Maibe IS nices to tale 100 MG oral, a. Mít výlet z toho, trochu v řádcích, jsem výlet ven s touhou to. Jen jsem zkusil 3fmc, mluvil jsem o katinonu, ale 3fmc má méně euforie, ale více sexuálního odhadu a méně chuti. Tato linka ano, dělá vás krásně sjeté, ale tak krátké efecto. A vidím redosificate stack stinulant , provably att all i use ... I sacel It andi tell, but provably 200 or 150 And I star to feel over estimulantes, bruxismo. Jsem tak citlivý na stimulanty. A na konci jsem byl ospalý, to mě hodně překvapilo, protože když užívám anfetamin, nespím celou noc se 100 MG... Jako by to bylo nemožné. To bylo něco pěkného. Koupil jsem si 1 gran 4mmc, od renomovaného prodejce ze Španělska. A je analyzován z EK, vyzkoušel jsem ho a řekl jsem, jestli je stejný. Protože dnes se cítím trochu špatně, ale je to proto, že včera jsem si vzal mikrodávku amanita muscaria, která mi pomohla usnout, a je to ten pocit, který mám dnes ráno. Nebo maibe je normální v 4mmc , četl jsem to myslím, že je toxický, jako , piros A kath je toxický není třeba být špatné sinthrtides nebo hovno je její přirozené, ale 3fmc ne, abych se cítil takhle další den. Budu aktualizovat, až zkusím další 4mmc.

Je to stejné s touhou a krátké efecto, I weit 4mmc mají jako více dlouhé efect A vysoké bylo více dlouhé, ale hovno bylo terriblel krátké , nices vysoké vit terriblel krátké. Dokážu pochopit lidi, kteří to jedí nutkavě.

Musím si přečíst víc o ifinuse. Jako nedělat čáry, a používat jako stonacal. Ale do prdele, jestli to způsobuje tuhle kocovinu, myslím, že to není moje droga, protože včera jsem používal malé dávky, a normálně jsem necítil kocovinu nikdy s ničím a cítil jsem se jako podrážděný nos.

Defendih biohakers moje intuice mi říká, že je dobré 4mmc nebo jiný kationen, vypadá to dobře, trochu to pálí, ale myslím, že to není moje droga 4mmc nebo musím užívat jiným způsobem, jako jednu dávku, v kapsli. Maibe jak říkám, cítím se divně, protože amanita mikrodávka.

Dobrý ano nebo ano, příjemný pocit z látek. Špatný je ten krátký efekt a touha, víceméně jako u kokainu. Dobré pro mě bylo, že jsem po užití mohl spát. To byl velký cíl této drogy.

I actualice když jsem zkusit další mefedrone analyzoval ai hlášení.
 

Spikkels

Don't buy from me
New Member
Language
🇳🇱
Joined
Sep 14, 2024
Messages
2
Reaction score
1
Points
1
A vy, kluci, máte na prodej A-PVP A-PHP A-PIHP ?
 
Top