Karfentanyl, fentalogy a nitaziny v evropské katinoce dodávek

magnesium_sulphate

Moderator in Lithuania section
Resident
Joined
Apr 11, 2024
Messages
19
Solutions
1
Reaction score
21
Points
3
Dobrý den, vážení členové,

provádím své vlastní malé pozorování, a to z čiré zvědavosti ohledně karfentanylu, fentalogů a nitazinů s příměsí katinonů v evropské nabídce katinonů.

V posledních zhruba 12 měsících se na místní trh stále častěji dostávají katinony (především 3-CMC a v menší míře 4-MMC) se značně velkými stopami silných syntetických opioidů na zmíněných typech. Vím o třech případech, kdy tři mladí kluci zemřeli po šňupnutí 3-CMC, který byl příměsí karfentanylu (uživatelé byli mladí kluci, velmi chemicky naivní), a o četných předávkováních, která byla díky bohu s rychlou reakcí záchranné služby odvrácena nalaxonem. Případy byly tak závažné, že všichni tito lidé, kteří z Boží milosti přežili, museli být několik dní hospitalizováni i po podání více než dvou dávek nalaxonu. Rád bych dodal, že běžní úmyslní uživatelé opioidů, kteří se zde velmi často předávkují, se úspěšně oživují po jednom nebo dvou hitech nalaxonu (každý hit se skládá z 1mg/1ml nalaxonu). Předpokládám tedy, že množství těchto přidaných opioidů je objemově strašné. Tohle nejsou nějaké městské, bláznivé feťácké strašidelné pohádky, tohle je něco, čeho jsem byl sám svědkem (všechny případy, které jsem zmínil, znám z první ruky) a měl jsem možnost mluvit s lékařem, který pracuje v oblasti harm reduction a je denně v kontaktu s vysoce rizikovými uživateli.
Rád bych slyšel názor dalších lidí, kteří o takových případech ve své zemi slyšeli, možná to zažili na vlastní kůži nebo mají nějaké poznatky o tom, jak se to provádí (šněrování). Katinony, které jsou šněrované, se nijak neliší vzhledem, vůní, chutí ani jiným objektivním vzhledem, což znamená, že jsou ve formě krystalů. Udělal bych závěr, že to dělají sami místní dealeři drog, pokud by byl produkt ve formě drcených krystalů, jemného prášku. Rekrystalizace produktu není něco, čeho by byli místní dealeři drog schopni. A nemám důvod si myslet, že by to čínští nebo indičtí výrobci dělali ve svých laboratořích - ale mohu se mýlit; do této chvíle by mě nic z pokleslého nedostatku jakékoli humánní etiky pocházejícího od těchto lidí nepřekvapilo.

Může mě někdo, kdo má v této věci nějaké znalosti nebo větší přehled, v souvislosti s tímto tématem poučit? Myslíte si, že se šněrování katinonů ve formě krystalů dá efektivně provést třeba tak, že se na krystaly přímo nastříká nějaký roztok? Nebo je pravděpodobnější, že se šněrování provádí v průběhu a ve výrobních zařízeních?
Jakékoli zkušenosti z první ruky se šněrováním katinonů budou také zajímavé a poučné k přečtení.

Děkuji.
 

Morda

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 17, 2024
Messages
9
Reaction score
4
Points
3
Zdá se zadrátované, že se dodavatelé snaží zabít zákazníky. (doslova nevědomost o přítomnosti takové látky je do značné míry mrtvou větou pro každého uživatele (jehož myšlení je čistý mcat nebo jakýkoli jiný stim). Ledaže by se vás snažili přimět k závislosti na opiátech a nechat vás běžet jako cr3ck hd.
Jiné vysvětlení neexistuje.

Tak trochu kontraproduktivní je mít v takovém produktu opiáty.


Syntéza fentanylu a dalších op. produktů se zdá být v těchto dnech velmi populární, nedivil bych se, kdyby prostě kolem sebe moc neuklízeli, než uvaří něco jiného.
No, zůstaňte v bezpečí, testujte si to svinstvo (jsou k dispozici OP. testy).
 
Top