Kompletní syntéza MDMA ze sasafrasového oleje pomocí Al/Hg

smokeyltda

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 23, 2022
Messages
10
Reaction score
6
Points
3
Pro provedení oxidace, která kyselina je lepší pro získání vyššího výtěžku, mravenčí nebo octová?
 

Hungtuan

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Aug 10, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Kyselina mravenčí je nejlepš...!
 

Camilo

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 7, 2023
Messages
16
Reaction score
2
Points
3
Může to fungovat pro syntézu MDA z M.D.fenylacetonu?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
View previous replies…

erstwhile

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 8, 2023
Messages
25
Reaction score
11
Points
3
Hm, tahle drobnost je pro mě úplnou novinkou. Na druhou stranu se zdá, že strýček Fester občas zabrousí do fanouškovské úrovně chinacat, takže kdo ví. Nemáte třeba DL té knihy?

V poslední době mě hodně zajímají rozdíly mezi MDMA a MDA.
 

InLikeFlynn

Don't buy from me
Resident
Joined
May 27, 2023
Messages
46
Reaction score
27
Points
18
Když se podíváte, kdy byla MDA poprvé prohlášena za nelegální, a na skutečnost, že MDMA byla populární až zhruba deset let poté, pak se to zdá být docela zřejmé.
 

agapitolopez

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 8, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Dobrý den , je možné získat safrol Pro Piper auritium a ,jiné rozpouštědlo Pro náhradu nitroetanu
 

DarkMarlboro

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 12, 2023
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Ano, je možné, že můžete získat velmi čistý safrol z piper a. Oil, ale musíte ho přečistit a destilovat, pomocí 28% kyseliny octové a obilného lihu, jde o to, abyste oddělili eugenol od oleje a ostatních sloučenin, použijte nitromethan místo nitroethanu, tuto chemikálii najdete 50/50 methanol nitromethan v plechovce s plynem formule 1.
 

tinaprochem

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 3, 2023
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
Profesionální, podrobné video vedení(y)
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Dobrý den, nejedná se o naše video. Je ze studia Hamilton's Pharmacopeia. Toto video bylo z YT odstraněno jako naše.
 

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2023
Messages
80
Reaction score
34
Points
18
Příteli, kdy plánuješ natočit video o chemické syntéze MDP2P z PMK ethylglycidátu a o chemické syntéze MDMA z MDP2P? mnoho uživatelů tohoto fóra tyto syntézy potřebuje, jsem ochoten ekonomicky spolupracovat.
Děkuji!!
 

Maya

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 18, 2022
Messages
8
Reaction score
0
Points
1
Dobrý den, kdybych měl mpk nebo 2-prepanon,
Z jakýchkoli kroků mohu začít.
 

diogenes

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2021
Messages
183
Reaction score
93
Points
28
Dobrý den, děkuji za nasměrování na správné téma Patton. Takže pokud mám MeNH2 rozpuštěný v MeOH podle vašeho generátoru, stačí do tohoto MeOH přimíchat olej MDP2P a tuto směs přidat k amalgámu AlHg? Je nutné, aby v této reakci nebyla vůbec žádná voda (zcela suchá)? Docela se mi líbí příprava amalgámu v syntéze P2NP na amfetamin, protože se z něj opláchne veškerý přebytek HgCl2 vodou, může se dokonce několikrát propláchnout (jak je doporučeno ve videu), ale v tomto generátoru amalgámu se nelze zbavit veškeré vody. Byl by to při této cestě problém? (Bylo by tedy malé množství vody problematické při reduktivní aminaci MDP2P?)
 

diogenes

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2021
Messages
183
Reaction score
93
Points
28
Dobrý den, myslíte si tedy, že je to rozumné vylepšení postupu (příprava amalgámu nejprve ve vodě, poté alespoň jednou promytí a teprve poté přidání směsi methanol-MeNH2-MDP2P do mírně vlhkého amalgámu), nebo je to zcela zbytečné. Nelíbí se mi představa, že se mi při tvorbě výrobku vznáší spousta rtuťové soli, i když vím, že bude později odstraněna a není žádná nebo jen malá pravděpodobnost, že by byl konečný výrobek kontaminován HgCl2. Přidalo by to další vrstvu bezpečnosti, nebo jen práci navíc?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Myslím, že to není nutné. Tento postup vlastně není příliš obtížný a nevyžaduje velké úsilí.
 

T0lek511

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 10, 2023
Messages
126
Reaction score
84
Points
28
Deals
1
Kde koupit sassafrasový olej?
 

erstwhile

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 8, 2023
Messages
25
Reaction score
11
Points
3
Pokud ještě nejste součástí sítě, obecně se doporučuje, abyste si ji přeložili sami, protože kůra je poněkud méně sledovaná.
 

Glocker

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 15, 2023
Messages
1
Reaction score
1
Points
3
Žiji v Argentině je snadné získat Sassafrasový olej.
 

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
73
Reaction score
59
Points
18
Před několika týdny jsem sledoval zpravodajství o vandalismu v parku. Po několika vteřinách jsem si uvědomil, že celý park za tím chlapíkem obývají mladé stromky Sassafras. Všechny byly asi metr vysoké a vypadalo to, že byly vysazeny ve stejnou dobu. Přišlo mi to docela vtipné, protože buď je vysadilo město, nebo někdo park využívá jako farmu na MDMA. 😏

Na jihovýchodě USA vlastně roste všude. Používá se ve spoustě přírodních léků a je příchutí pro kořenové pivo. Domorodí Američané ji používali i v léčitelství.
 
Top