Stýská se ještě někomu po roce 2000?

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
358
Points
63
Možná je hloupé to zveřejňovat, ale pochybuji, že by mě bylo možné snadno identifikovat + odstranil jsem data exif, ale tady je příklad toho, že bramborové kamery jsou roztomilejší než vysoké rozlišení ^^;
VYBSeP3Uvt
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Velká obrazovka s vysokým rozlišením z něj vytěží maximum. Nevidím tvůj roztomilý obličej, vidím kapku.
 

jessejames122669

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 14, 2023
Messages
48
Solutions
1
Reaction score
40
Points
18
Deals
3
Vzpomínám a někdy si přeji, aby se ty časy vrátily. byla to léta, kdy jsem se potácel, abych se dostal ke svým závislostem. ne vždy to bylo dobré období. byla tam křivka učení. myslím, že jsem měl pager.
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
358
Points
63
Jsem moc ráda, že jsi teď (snad) na lepším místě :c aktivní závislost je nejhorší.

Nemyslím si, že jsem někdy vlastnil pager, alespoň si to nepamatuji.
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Existuje dobrá a špatná závislost. Dobrá závislost začíná jako první a většina, špatná však nabývá na mohutnosti (těžké drogy jako MDPV).
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
503
Reaction score
236
Points
43
Jo, staré dobré časy určitě. Kdysi jsem si skutečně zapomínal telefon doma a bylo mi to jedno.
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
358
Points
63
beru si telefon všude, kam jdu, ale klidně ho můžu nechat doma, protože ho nerad používám, pokud nejsem úplně volný. lidi se na mě zlobí, protože je nechávám na doručenku 5+ hodin, ale jako... to není osobní věc. ne že bych je neměl rád, jen mám život mimo telefon a igs, což je pro většinu lidí těžké pochopit. Ano, dnes jsou lidé dostupnější než kdy dřív, ale snadný přístup nemusí nutně znamenat, že nemají čas. není to ani tak, že by mi lidé psali o něčem důležitém. pokud je to vážná situace, můžeš se mnou mluvit osobně... nebudu přerušovat to, co dělám, abych odpověděl na to "vtipné" video, které jsi mi poslal. jdi do prdele.

nesnáším tuhle kulturu typu "aha, musíš pořád mluvit se svým partnerem/přítelem". je to velmi nová věc a nikomu to nepomáhá. vztahy fungovaly dobře, ne-li lépe, před moderními chytrými telefony a sociálními médii. tolik vztahů je nefunkčních, protože lidé očekávají, že jejich partneři všeho nechají, aby jim mohli psát. NECHYTÍM SE, že dělám tyhle sračky pro muže, a neočekávám, že to někdo udělá pro mě. partner by měl být prioritou, ale nikdy ne prioritou. pokud to někdo není schopen respektovat, pak si vůbec nezaslouží být v tvém životě.
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
"Partner by měl být prioritou, ale nikdy ur prioritou první."
Celá láska Partner je moje priorita hrát chemii.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
503
Reaction score
236
Points
43
Upřímně řečeno, stejně tak odpovídám na zprávy. Vždycky jsem si myslel, že když mi píšete, nehledáte ode mě informace, které potřebujete okamžitě. Přiznávám, že jsem super špatná v tom, jak lidem odpovídám, zapomínám vypnout telefon z tichého režimu a téměř nikdy neposlouchám hlasové zprávy. Většinou lidem prostě zavolám zpátky. Asi taky nevím, proč si všude beru telefon?

Před pár lety jsem byl s holkou, která chtěla, abych měl v telefonu ten life360. Zdůvodňovala to tím, že jsem na cestách. Nesnášel jsem to. Neustále jsem ho odinstalovával. Pak jsem našel aplikaci, která mi falšovala gps polohu. Potom jsem si vždycky dal polohu v jiné zemi. Není divu, že ten vztah nevydržel.
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
358
Points
63
jo, můj telefon je pořád zapnutý na nerušit a nejsem aktivní na žádných sociálních sítích. asi nejjednodušší způsob, jak mě zastihnout, je telegram a jsem na něm jen párkrát denně, pokud nejsem zaneprázdněný... ^^;

Taky je mi líto, že jsi to musela řešit. měla jsem vztahy s hodně přehnaně ochranářskými chlapy a naučila jsem se, že lhaní nepřinese nic jiného, než že obě strany budou nešťastné. musíš si prostě najít někoho, jehož priority se shodují s tvými. já mám problémy s důvěrou, ale kdybych byla tak paranoidní, tak bych prostě nebyla ve vztahu. Proč se takhle stresovat? pokud někdo chce podvádět, udělá to bez ohledu na to, jaká "preventivní opatření" zavedeš. viděla jsem to v mnoha vztazích. nech je, ať si to řeknou sami, místo aby ses je snažila zastavit:

Pamatujte si, že nikdo vám nemůže ukrást partnera, pouze váš problém!
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
503
Reaction score
236
Points
43
Velmi pravdivé! Pokud začínáte šílet z toho, že kontrolujete svého partnera nebo se mu hrabete v telefonu, je čas to ukončit. Pravděpodobně se to nezlepší a za ten stres to nestojí!
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
121
Reaction score
86
Points
28
Ach bože, už se cítím starý.. budu se hádat, že N64, GameBoy a seethrough phone "nejsou" 2000, ale 90. léta, mimo mísu!
Souhlasím, že většinu věcí opustila veškerá duše, a já sám to přičítám hlavně masovému odchodu kabelových střihačů. Nikdo už nic nedostane tak jako dřív, nikdo nepřijde do práce a neřekne: "Viděl jsi nový díl seriálu X?" Řeknou: "Brácho, musíš se podívat na seriál X, prosím tě, podívej se na něj, PROSÍM." Řekneš ok a pak už to nikdy neuděláš, nebo lidi prostě neřeknou vůbec nic, protože se nechtějí ptát. Stane se z toho, že už se nikdo s nikým nechce bavit, každý má svůj "klik" a tím to končí. Smutné. Doufám, že třicátníci na tom nejsou tak špatně..lol
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
358
Points
63
Co byste řekli, že jsou starší?

A jo, mám pocit, že už nikdo nechce zkoušet nové věci, je to tak kurevsky smutné... btw je tvé uživatelské jméno odkaz na Kurta vonneguta? je to můj nejoblíbenější autor C:
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
121
Reaction score
86
Points
28
Mezi generacemi Millenial a Gen-X je jedna generace:
"Mikrogenerace mezi mileniály a generací X se často označuje jako "Xennials" nebo "Oregon Trail Generation." Xennials jsou považováni za "zlomovou" generaci, která se narodila zhruba mezi koncem 70. a začátkem 80. let 20. století. Vykazují charakteristiky jak generace X, tak mileniálů, čímž překlenují propast mezi těmito dvěma většími generačními kohortami."
Ukázalo se, že je to pro mě zvláštní místo, kde jsem uvízl, zdá se, že v reálném světě nemůžu najít nikoho, kdo by měl podobný původ
as for the name: shhhhh... but yes lol
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
358
Points
63
Tihle lidi vypadají pohodově, nikdy jsem se s nimi nesetkal, ale slyšel jsem o nich. setkal jsem se s generací x a mileniály, ale s žádným z nich ještě ne. osobně jsem z generace Z ^^;

Kéž bych mohl říct, že patřím do stejné skupiny. máš skvělý vkus na knihy! Moje nejoblíbenější kniha od něj je Slapstick (je to také moje nejoblíbenější kniha obecně, vyrovnaná s No longer human od Osamu Dazaie).
 

OperationHasj

Don't buy from me
Resident
Language
🇳🇱
Joined
May 1, 2024
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
Ano, velmi mnoho.... Tentokrát je to na nic
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Ne, opravdu mi nechybí zastaralé věci a časy v každodenním životě, dívám se dopředu na větší věci, které přijdou. Třeba na to, že umělá inteligence dostane duši a napraví nás. Technologické dějiny budou v našich paměťových bankách mizet s našimi životy. nostalgie z omezení. Není moje duše, aby uvízla v (primitivní) minulosti.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
503
Reaction score
236
Points
43
Takže mi nechybí vytáčené připojení ani diskety, ale nevyvolává povídání o tom trochu nostalgie?
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Jsem hořká duše se špatnou minulostí a záleží mi na tom, aby to bylo dobré pro mě a možná i pro ostatní. Nostalgie mě dostává spíš do marastu a znepokojuje mě primitivismus. Jde mi především o výsledky. Respektuji zastaralé zájmy ostatních. Můj vzpomínat na bílou západní špičkovou civilizaci, která ženským (levicovým) citem nechala nešťastné antilidi usadit, aby nás rozkradli a zničili. U těch je výsledek vždy stejný. Singapur ví, že se nedá ospravedlnit jejich pouhá přítomnost. Čtu IQ-grafy a demografii, je to všechno logický vstupní výstup. Stydím se za ty nešťastníky (i když ne ukrajinské rád).
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
503
Reaction score
236
Points
43
Dobře, to je spravedlivé. Dokážu se vcítit do vašeho názoru.
 

Paz

Don't buy from me
New Member
Joined
May 14, 2024
Messages
3
Reaction score
3
Points
3
Nedokážu říct, jestli mi chybí, kým jsem byl a jak jsem se cítil, a/nebo jestli mi chybí přezdívky a nástup nových techniků.
Možná trochu obojího. 😊
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
358
Points
63
Nechybí mi, kdo jsem byl, protože jsem byl velmi mladý, ale rozhodně mi chybí, jak jsem viděl svět, a velkou část toho tvořila technologie.
 
View previous replies…

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
503
Reaction score
236
Points
43
Souhlasím, také mi chybí, jak jsem viděl svět.
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Možná (zdravá) technologie byla "předloni" horší.
Zlepšuje se - ne zhoršuje. Uvízli jste ve špatné minulosti.
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Nechápejte své opodstatnění pro toto větné vyjádření.
Dnešní technika je mnohem hravější a zábavnější než dříve.
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
358
Points
63
Podívejte se na příklady v původním příspěvku + ik this isnt rlly 2000s but in windows xp u could change the cursor and i miss shit like that...
 
Top