Syntéza fentanylu

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
410
Points
63
Víte, jednou jsem slyšel, že svět je vlastně obrovská želva spočívající na hřbetě čtyř slonů plujících v modrém moři. Můžete mi to vysvětlit?
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
410
Points
63
Ale vážně, pokud je "tak 60 % čistoty" z této kouzelné syntézy "smíchejte dohromady jakýkoli starý sajrajt v několika hrncích a pánvích", co je těch zbývajících 40 %?
 

mr_pabloemilio

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 15, 2022
Messages
27
Reaction score
7
Points
8
Dělala jsem si to takhle sama, smíchala jsem to s dětským čajem a octem a všechno bylo perfektní a těžší a dobře silné
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
410
Points
63
Upřímně doufám, že tuto metodu bude od nynějška používat každý, kdo vyrábí fentanyl. Dětský čaj a ocet ještě nikdy nikoho nezabily.
 

1thejew1

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 29, 2022
Messages
13
Reaction score
1
Points
3
Pokud to nedokážete pochopit, neměli byste ani číst takovouto syntézu, jděte na youtube a podívejte se na základní videa z organické chemie, naučte se, co je to stiocheometrie.
 

JustFuckMyShitUpFam

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 2, 2022
Messages
25
Reaction score
4
Points
3
Ahoj lidi, opět zajímavé věci. Je tak smutné, že tento druh chemie je téměř nemožné sehnat, pokud nemáte úžasný zdroj nebo nejste sami chemik.

já jsem (myslím, že čistě náhodou a taky se štěstím) našel legitimního dodavatele fent hcl, který pracoval v indické laboratoři/výrobním závodě, kde tyto chemikálie čas od času kradli a prodávali je taky za velmi dobrou cenu. Celkově úžasné věci, protože nezávislý test řekl, že to bylo 99%> čistota. Zároveň našel lidi, kteří kde až koupit určité věci za určité částky, budu držet to soukromé, i když tady na veřejnosti.

Bohužel se stal nespolehlivým a extrémně neprofesionálním a otravným a dokonce mě a dalšího zákazníka podvedl za přibližně 400 dolarů. Vyhrožoval jsem mu, že ho nahlásím Interpolu atd. protože se najednou choval tak neurvale a nakonec si smazal celý svůj proton mailový účet. Nulové zdroje nyní. :( Měl také super stealth a přepravní časy, což bylo neuvěřitelné. 5 daya z Indie do Nizozemska! To obvykle trvá týdny nebo až měsíc.

Pokud je někdo ochotný mi o tom DM a mluvili jsme o tom, že dělá solidní množství kapitána crunch. Byl bych moc vděčný a samozřejmě se spravedlivě podělit o všechny zisky. Díky a omlouvám se, že to sem píšu. (pokud je povolen přístup do soukromých sekcí fóra, mohli bychom prosím diskutovat i o tomto :))

Omlouvám se za repost, ale toto vlákno mi pro to přišlo vhodnější.
 

theking

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 17, 2022
Messages
1
Reaction score
4
Points
1
Ahoj, já jsem z Indie.. bude defiantly pracovat na tom, aby to zdroj
 

JustFuckMyShitUpFam

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 2, 2022
Messages
25
Reaction score
4
Points
3
Hej, kamaráde, co tím přesně myslíš? Klidně mi napiš DM, prosím, a já ti dám svou protonovou e-mailovou adresu!
 

Midget_Impinger

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 10, 2022
Messages
30
Reaction score
11
Points
8
Má někdo k dispozici syntézu 4-piperidonu?
 

madmaximus

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 29, 2021
Messages
40
Reaction score
14
Points
8
Je těžké provést syntézu sám , jednodušší je si ji koupit.
 

Midget_Impinger

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 10, 2022
Messages
30
Reaction score
11
Points
8
Je to _jediná_ chemická látka, kterou nemohu nikde najít k prodeji :-(

... Asi proto, že se používá k syntéze fentanylu, lol.
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Všichni tady budou srát na lidi, kteří to syntetizují. Ve světě, ve kterém žijeme, existuje zlo a neměli bychom odsuzovat lidi, kteří ho používají, NIKOLI lidi, kteří ho vyrábějí. Nezapomínejte, že jediný důvod, proč velké zločinecké syndikáty vůbec mohou tuto sloučeninu prodávat, je ten, že to umožnila hloupá pravidla, kterými se řídíme. Fentanyl má lékařské využití, a pokud je předepsán a správně používán, může lidem pomoci. Nenávidíme farmaceutické společnosti za to, že ho vyrábějí, tak proč nenávidět tajné chemiky za to, že dělají totéž.

Já fentanyl neužívám, ale neodsuzuji lidi, kteří ho užívají nebo vyrábějí. Nijak se neliší od jiných drog, které většina lidí užívá. Jistě, zabíjí rychleji, ale to není omluva pro užívání ostatních drog. Lidé vždycky říkají: "Jo, používám pervitin, ale NIKDY bych nepoužil něco jako LSD nebo fentanyl. Ty jsou opravdové zlo." Nebuďte hloupí, přestaňte svůj návyk omlouvat. Přestaňte dělat to, co děláte, přijatelným kvůli něčemu jinému. Přijměte, že to, co děláte, je vaše volba, stejně jako je to volba lidí, kteří užívají nebo vyrábějí fentanyl.
 

Midget_Impinger

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 10, 2022
Messages
30
Reaction score
11
Points
8
S tím souhlasím. Neodsuzuji lidi, kteří je vyrábějí nebo používají. Jen lidi, kteří s ním stříhají léky, aniž by o tom informovali své zákazníky, jen aby zvýšili své zisky. Takhle se zabíjejí lidé.
 

DrunkSailor

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 17, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Mohl by být při syntéze NPP s fenetylaminem použit jakýkoli ester akrylátu? Mohl by se například místo ethylesteru nebo methylesteru použít 2-fenylethylakrylát?
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
514
Reaction score
278
Points
63
Doufejme jen, že při pokusech o postupy jako takové nikdo nezemře (ve skutečnosti je to úspěch, který je skutečným zabijákem)
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
361
Reaction score
175
Points
43
Viděl jsem kartely, jak to dělají v tričku bez respirátoru v sudu s tyčí.....
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
244
Points
43
Ano, je to pěkný pořad, který připravili pro šašky z VICE a americké televize obecně. Není to samozřejmě skutečné, mýtus o tom, že F vyrábějí stovky malých výrobců, kteří míchají v kůlnách v nějakých starých hrncích a 50 kg F v pytlích jen tak leží u zdi, no tak, ověřte si realitu. Kartely by musely dodávat prekurzory a odebírat produkt k trafikám a prodeji. Proč by měli výrobu zadávat externím dodavatelům, když můžou prostě sebrat pár lidí ze silnice a donutit je k tomu, aby to dělali za to, že je nechají naživu? Metody jsou asi téměř reálné, rozsah ne, samozřejmě kvůli tomu provozují superlaboratoře a celá ta historka s mnoha malými výrobci je jen podvod poté, co jim na superlaboratoře na pervitin dělali příliš často razie.

Takže co se děje? Mexiko už nevyrábí moc Crystal Meth jen nějaký razemic meth řezaný N-ISO. Veškerý skutečný d.Meth pochází z Číny a příhraničních zemí, kde triády vybudovaly obrovské výrobní kapacity, ale v Číně už toho moc prodat nemohou a ostatní země JV také tvrdě zasahují. Takže místo prodeje prekurzorů pro pervitin do Mexika prodávají produkt přímo a všichni jsou spokojení. Ačkoli nemohou vyrábět a prodávat z Číny do Mexika, řekněme do USA, je to politická záležitost, a protože triády a čínská komunistická strana jsou v některých oblastech jižní Číny úzce propojeny, uzavřely dohodu: F superlabs a d.Meth přímo. Kartely jsou spokojené, protože se zbavily nudných laboratoří na metamfetamin a musí provozovat jen mnohem kompaktnější laboratoře na F, a Číňané, protože stále vydělávají peníze a navíc mají F vyráběný levně a prodávaný do USA, samozřejmě připravují CIA o tradiční zdroj černých peněz, od věků jsou závislí na obchodu s heroinem pro své černé operace a ten právě vyschl.
Přesto mohu moudrým čínským vůdcům pogratulovat k tomuto geniálnímu plánu, jak zbavit CIA prostředků. Zdá se, že alespoň někomu na světě opravdu záleží. ;)
 
  • Like
Reactions: vis
View previous replies…

MaximoPrimero

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 10, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Nevíte, co říkáte.
V Mexiku nejsou k výrobě pervitinu potřeba čínské prekurzory.
K jeho výrobě máme vše.
A vyrábí se v chemických závodech a izomer D získávají už léta, vše je průmyslově zpracované.
Výrobní náklady jsou tak nízké, že jeho přeprava z Číny je dražší než jeho výroba. A bylo by absurdní falšovat tak levný produkt.
 

Doktor Faust

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 10, 2024
Messages
4
Reaction score
2
Points
3
Podle dostupných informací se v Mexiku pervitin vyrábí od benzylkyanidu (nebo benzylchloridu) přes APAAN, BMK a kyselinu mravenčí/metylamin. Vzniklý racemický meth se poté rozdělí, přičemž se s velkou pravděpodobností použije kyselina vinná nebo její derivát (např. dibenzoylvinná kyselina), čímž vznikne požadovaný (+) meth (tj. dextrometh). Nakonec se volná báze upraví HCl, aby se získal konečný produkt, tj. "led". (-) meth se vyhodí, protože je neaktivní. Výsledný led stále obsahuje malé množství (-) meth (několik procent, jak bylo zjištěno chirální HPLC), ale to nemá vliv na účinnost. Zřejmě jde o výnosný a účinný postup, přestože se jedna polovina (- meth nebo levometh) vyhodí.
Zdá se, že na rozdíl od některých jiných výrobců nepoužívají žádný chirální prekurzor (např. +efedrin nebo +pseudoefedrin).
Mexický led je tedy s největší pravděpodobností pravý výrobek "made in Mexico".

Zdá se však, že při výrobě fentanylu je Mexiko mnohem méně soběstačné a údajně je závislé na některých dovážených prekurzorech. (Přesto je levný). Mnohem více to platí v případě f. 3-Me a karfentu. (Ty se tam vlastně téměř nevyrábějí, i když by mohly být vysoce ziskové).

Mohli by mít zájem o nákup průmyslových, know-how postupů, aby byli plně soběstační.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
514
Reaction score
278
Points
63
Já říkám, že je to spíš řečnický obrat, s respirátorem frajer řekl, že ví, že to dělá správně podle tachykardie. Mít magickou moc nebýt snadno závislý na opiátech mě nutí dívat se na to vážněji. Nebo možná jen tvrdost závislosti, kterou jsem nedokázal napravit u některých přátel, kteří se rozhodují za mě.
 

metux

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 9, 2023
Messages
111
Reaction score
41
Points
28
Jakou cenu 1gr FNT, je možné najít v Číně?
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
514
Reaction score
278
Points
63
Vím jen, že je to obrovské množství a lidé zemřeli na následky samotného balení.
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
244
Points
43
Máte pro takové tvrzení nějaký důvěryhodný zdroj? Protože si myslím, že je to jako policisté upadající do kómatu při pouhém pohledu na něco, co by mohlo být F, propaganda. Stejně jako je "vědecky dokázáno", že 1 mg na kg tělesné hmotnosti se podobá smrtelné dávce amfetaminu. Viz Wikipedie a článek, který se jmenuje pro tuto blbost.

Takže ano, je to nebezpečné, ale to je mnoho věcí, se kterými pracujeme. Myslím si, že takhle se to nedá lidi odstrašit, nikdy to nefungovalo. proč to není konstruktivnější, jako říct lidem, že při manipulaci s tímhle musí používat rukavici a mnohem víc při manipulaci s Car-F, co by se stejně nikdy nemělo distribuovat v čisté formě. A nějaké tipy a odkazy na to, jak je vlastně snadné takový box vyrobit, doplněný podtlakovým a HEPA filtrem plus ozónovým generátorem uvnitř, aby se zbavil všeho, co by mohlo zůstat.

Jen moje 2 centy (samozřejmě za €)
 
Top