Od L-metu k D-metu

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43

azides

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 5, 2024
Messages
48
Reaction score
9
Points
8
I když by to fungovalo... některé z těchto chemikálií jsou těžko dostupné nebo by mohly být nebezpečné, jako například moje uživatelské jméno, místo toho byste měli použít naproxen a použít pope-peachy s NASID Naproxen. Níže jsem zveřejnil celý návod
 
View previous replies…

azides

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 5, 2024
Messages
48
Reaction score
9
Points
8
Zpracování bylo zveřejněno již dříve, ale znovu

Je to ....

Studium mechanismu optického rozlišení N-methylamfetaminu prostřednictvím tvorby diastereoizomerních solí metodou Pope-Peacheyho rozlišení, jak o tom později pojednává retorta

https://sci-hub.wf/10.1016/s0957-4166(00)86170-4

https://www.sciencedirect.com/science/article/abs/pii/S0957416600861704


refence a poznámky
I.) Newman,P. Optical Resolution Procedures for Chemical Compounds, vols.l-3, optical Resolution Informztion.
Catre, Manhattan College, New York, 1978-84;

2.) Jacques,J.; Collet,A.; Wilen,SH. Enantiomers, Racemates and Resolutions, Wiley and Sons, New York,
1981,378.p.

3.) Fogassy,E.; hs,M.; Faigl,F ; Rohonczy,J, Ecsery,Z. J.Chem.Soc.Perkin Trans.2, 1986, 1881
4.) Pope,W.J.; Peachey,S.J. J.Chem.Soc.,1899,75,1066

5.) 7,84 g (0,0525 mol) racemického N-methylamfetaminu a 9,73 g (0,0525 mol) racemického N-.
methylamfetamin hydrochlorid byly rozpuštěny v 70 ml abs. ethanolu a 7,91 g (0,0525 mol) R,R-
kyseliny tartaxové v 56 ml abs. ethanolu. Oba zásobní roztoky byly rozděleny na patnáct objemových dávek pomocí
byretou a reagovaly při teplotě 22+1 "C. Směsi byly ponechány nerušeně stát 15, 90 minut a 5, 24, 1 IS
hodin, poté byly sraženiny zfiltrovány a vysušeny. Z 0,4 g každé soli byla uvolněna báze pomocí ccNaOH
a extrahována z vodné fáze dikblorometbanem.
6.) Všechny experimenty byly prováděny na stejném pracovním stole při pokojové teplotě 2Ul'C. Zásobní roztoky
racemátu a rozpouštědla byly použity, aby se předešlo chybě měření hmotnosti. Všechny použité baňky
měly stejnou velikost a tvar
7.) Obsah tartrátu a hydrochloridu v solích byl stanoven potenciometricky pomocí RADIOMETRU-.
85 TTT automatickým titrátorem s 0,1 N NaOH a 0,1 N AgNO,.
8.) Specifické otáčky byly měřeny polarimetrem Perkin Elmer 241. Specifická otáčivost
opticky čistého R-N-methylamfetaminu je [a]: - -18,90 (c 0,1, IN HCI).
9.) Soli nebyly při filtraci promývány. Malé množství hydrochloridu nalezené v solích pravděpodobně pochází
z matečného louhu, který ulpěl a zaschl na povrchu soli.
10.) To je v souladu s výsledky3 , že R-l II je stabilnější sůl než S-1.11.

Pokud chcete více, můžete si také přečíst níže uvedenou retortu, vše by mělo být ve https://sci-hub.wf by ve velkém, i když ;)

. Místo toho se v tomto zvratu , používá pouze poloviční ekvivalent chirálního aminu. Místo něj se použije polovina ekvivalentu levnější, opticky neaktivní aminové báze. To nejen zlevňuje proces, ale vede k výraznějšímu rozdílu v rozpustnosti. Konjugovaná báze požadovaného (d)-(+)-enantiomeru krystalizuje s konjugovanou kyselinou chirálního aminu s vysokou selektivitou. V roztoku tak zůstává rozpustnější solný produkt (l)-(-)-naproxenu a achirální amin.
 
Last edited:

azides

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 5, 2024
Messages
48
Reaction score
9
Points
8
Nebudu vám to usnadňovat, budete si muset vypočítat moly.
 

azides

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 5, 2024
Messages
48
Reaction score
9
Points
8
Budete potřebovat spoustu krystalizací už jen proto, že ve vašem výrobku bude mentol a kafr.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Toto usnesení jsem četl v minulosti a je jediné, které říká, že při použití RR vinného kamene (d-vinného nebo L+vinného kamene) zůstává R enantiomer N-methylamfetaminu v pevném stavu.
Mnohokrát jsem si to přečetl, abych pochopil proč, a zatím jsem to nepochopil, mohou si v tom experimentu říkat, co chtějí, ale mohu vás ujistit a dokázat, že po stovkách provedených rozlišení, že R enantiomer N-methylamfetaminu při použití RR vinného kamene zůstává v kapalině, což je fakt, i tento experiment.
 

azides

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 5, 2024
Messages
48
Reaction score
9
Points
8
Chybí vám "twist" nebo retorta suplující naproxen místo myslím? Namísto -vinný nebo L+vinný použijte naproxen.

Tím se proces nejen zlevní, ale také se dosáhne výraznějšího rozdílu v rozpustnosti. Konjugovaná báze požadovaného (d)-(+)-enantiomeru krystalizuje s konjugovanou kyselinou chirálního aminu s vysokou selektivitou. v roztoku tak zůstává rozpustnější solný produkt (l)-(-)-naproxenu a achirální amin.
 
Last edited:
View previous replies…

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Mluvil jsem jen o dokladu z odkazu, který jste poslal, ne o procesu naproxenu.
 

azides

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 5, 2024
Messages
48
Reaction score
9
Points
8
Vše je založeno na papežově broskvi... jen variace nd, že může být a byla použita k racemickému pervitinu zpět od L
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
V mém případě se nejedná o to, že bych dělal hodně logicky uvidíme, jestli toho dosáhnu úplně mám to částečně v tuto chvíli.
Každopádně tady testovali mnoho kyselin i naproxen a zdá se že O,O'-dibenzoylvinná kyselina funguje lépe( tu nepoužívám)
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
Omlouvám se, ale myslím, že jsem tomu úplně neporozuměl. Nesnažím se řešit racemické na d- a l- a oddělit. Snažím se pochopit, zda je možné recyklovat l- na racemický. Což mi stále není jasné, protože nevím, jestli jste neudělal překlep. Tato práce hovoří o nabíjení racemického meth a nahrazení vinného kamene 1 dílem HCl a 1 dílem naproxenu k separaci? Opět se snažím pochopit, zda bylo možné přeměnit l- z nosních inhalátorů na racemické pomocí náhrady AIBN/Thiol. Omluvte prosím mé zmatení. Děkuji.
 
View previous replies…

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Uvedl, že pouhým zahříváním l se směs izomerů z této metody stává racemickou.
Pracuji v jiné variantě
 

azides

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 5, 2024
Messages
48
Reaction score
9
Points
8
Níže uvedená poznámka je správná. Ale chcete se podřídit příslušným mols.
 

azides

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 5, 2024
Messages
48
Reaction score
9
Points
8
Snažím se pochopit, zda je možné recyklovat l- na racemický


ano, kamaráde, řekli jsme to
Říká se tomu RRR resolved racemate and recycle Resolution (rozlišení racemátu a recyklace) NEBO

Resolution-Racemization-Recycle .


Oddělíte naproxen od L + vinného kamene.

Tepelný likér L meth S naproxenem a ten se přesčas přemění na DL meth.

Znovu oddělte naproxenem

Znovu zahřejete a vytvoříte DL

Nic víc nepotřebujete a vše je podrobně popsáno ve zprávě. Místo toho budete suplovat naproxen v molárních množstvích ve specifikaci, budete si muset přečíst jak retortu, tak původní papežovu broskvičku, abyste získali představu, co dělat


Rozlišení-Racemizace-Recyklus
Je celkem jasné, co dělat. Mrzí mě, že vám to nedává smysl, protože už je celkem jasné, co dělat.

Bylo tu VÍCE než dost informací pro každého NOVINÁŘE, aby mohl začít.
 
Last edited:

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
Možná když to zkopírujete a vložíte ještě jednou, možná to pochopím. Možná bys měl za svůj úžasný objev dostat Nobelovu cenu míru, nebo bych si měl prostě ušetřit peníze a neztrácet čas. Děkuji.
 

azides

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 5, 2024
Messages
48
Reaction score
9
Points
8
7,84 g (0,0525 molu) racemického N-methylamfetaminu a 9,73 g (0,0525 molu) racemického N-
methylamphetamine hydrochloride byly rozpuštěny v 70 ml abs. ethanolu a 7,91 g (0,0525 mol) R,R-
kyseliny tartaxové v 56 ml abs. ethanolu. Oba základní roztoky byly rozděleny na patnáct objemových dávek pomocí
byretou a reagovaly při teplotě 22+1 "C. Směsi byly ponechány nerušeně stát 15, 90 minut a 5, 24, 1 IS
hodin, poté byly sraženiny zfiltrovány a vysušeny. Z 0,4 g každé soli byla uvolněna báze pomocí ccNaOH
a extrahována z vodné fáze dikblorometbanem.
6.) Všechny experimenty byly prováděny na stejném pracovním stole při pokojové teplotě 2Ul'C. Zásobní roztoky
racemátu a rozpouštědla byly použity, aby se předešlo chybě měření hmotnosti. Všechny použité baňky
měly stejnou velikost a tvar
7.) Obsah tartrátu a hydrochloridu v solích byl stanoven potenciometricky pomocí RADIOMETRU-.
85 TTT automatickým titrátorem s 0,1 N NaOH a 0,1 N AgNO,.
8.) Specifické otáčky byly měřeny polarimetrem Perkin Elmer 241. Specifická otáčivost
opticky čistého R-N-methylamfetaminu je [a]: - -18,90 (c 0,1, IN HCI).
9.) Soli nebyly při filtraci promývány. Malé množství hydrochloridu nalezené v solích pravděpodobně pochází
z matečného louhu, který ulpěl a zaschl na povrchu soli.
10.) To je v souladu s výsledky3 , že R-l II je stabilnější sůl než S-1.11.

Pokud chcete více, můžete si také přečíst níže uvedenou retortu, vše by mělo být ve https://sci-hub.wf by ve velkém, i když ;)

. Místo toho se v tomto zvratu , používá pouze polovina ekvivalentu chirálního aminu (naproxenu). Místo něj se použije polovina ekvivalentu levnější, opticky neaktivní aminové báze. To nejen zlevňuje proces, ale vede k výraznějšímu rozdílu v rozpustnosti. Konjugovaná báze požadovaného (d)-(+)-enantiomeru krystalizuje s konjugovanou kyselinou chirálního aminu s vysokou selektivitou. V roztoku tak zůstává rozpustnější solný produkt (l)-(-)-naproxenu a achirální amin.
 

azides

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 5, 2024
Messages
48
Reaction score
9
Points
8
Místo toho tento výzkum naproxen to bylo založeno na... nic nového jen staré věci, ale dát 2 a 2 a bingo bylo jeho jmeno ideální Pope-Peachy. Toto rozlišení může mít praktické využití, protože účinnost rozlišení je ve stejném rozsahu jako u kyseliny vinné, ale k rozlišení 1 mol báze je zapotřebí pouze 0,25 molárního ekvivalentu rozlišovacího činidla. Chirality 11:373-375, 1999. © 1999 Wiley-Liss, Inc.

Použili byste o 0,5 až 0,25 molů méně oproti tartarinové kyselině.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
@azides Myslím, že máte problém s pochopením vlastních informací, mých nebo tohoto vlákna obecně. Je to BS, tohle vlákno bylo mrtvé už před nějakou dobou, nevím, proč do něj pořád kopete.
 

azides

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 5, 2024
Messages
48
Reaction score
9
Points
8
Co je to vydání mate.... ? i když V roztoku pak d-tartrát sodný přednostně tvoří s d-methamphetaminem ve vodě rozpustnou sůl, zatímco l-methamphetamin (stále zůstávající ve volné formě) lze extrahovat nepolárním rozpouštědlem....

Myslím, že máte problém s pochopením... je to skutečně životaschopné.



h ttps:// www.reddit.com/r/TheeHive/comments/18ycbjh
1Azol
- Před 6 dny

Naproxen by byl zajímavým činidlem pro chirální rozlišení aminů.

PsychedStrawberry
- Před 6 dny

Jak je to možné?



SunderedValley
- Před 6 dny

Už se to dělalo dříve IIRC.
Rychle jsem to četl docela tvrdě, ale zdálo se, že konsensus je "funguje velmi dobře, někdy může být provedeno i levněji pomocí jiných metod". Mělo by to být buď tady, na drugnerds sub nebo na Vespiary.


1Azole
- Před 6 dny

Dostupný, enantiomerně čistý, užitečná funkčnost karboxylové kyseliny, velký systém pi, arylmethoxy, to vše z něj dělá užitečného kandidáta, přičemž poslední dva deskriptory jsou důvody, proč by mohl být obzvláště zajímavý
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
Dobře, napíšu vám PM a budeme pokračovat, ano? Mám vše, co k tomu potřebuji, a nic lepšího na práci, tak uvidíme, jestli se ze mě také stane věřící.
 
View previous replies…

azides

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 5, 2024
Messages
48
Reaction score
9
Points
8
Po rozhovoru se soldadoDeDrogas není nová včela. Ale pravděpodobně se jedná o učící se larvu. Bez urážky jsme všichni začínali ve velkém od úderů knih TS2. (To je pro všechny ostatní), protože už dostal hloubkovou diskusi.



Každopádně, pokud jde o tuto reakci to může být hodnoceno semi snadné a pochopit od EASY pro někoho, jako jsem já, což je středně snadné až těžké pro nové commer



To vše steemed z příspěvku. 2 týdny zpět







Notdrugs



Před chvílí jsem slyšel, že některé laboratoře používají naproxen (jako NSAID) jako enantiočistou kyselinu. Ale nepodařilo se mi o této metodě najít VŮBEC žádné informace, takže to opravdu nemůžu s jistotou říct.



Já jsem pátral...





u/Notdrugs



Pravděpodobně na základě této odpovědi? Jak už jsem říkal... Trik spočívá v nalezení nejlevnější opticky aktivní kyseliny, která se bude vázat na jeden izomer, ale ne na druhý, a která změní rozpustnost natolik, aby se jeden z produktů (ať už nezreagovaná volná báze nebo zreagovaný amid, sulfonát nebo cokoli jiného) mohl vyprat do jiného rozpouštědla (takového, které je nemísitelné s prvním rozpouštědlem), takže nakonec budete mít jeden izomer rozpuštěný v prvním rozpouštědle, druhý izomer rozpuštěný v druhém rozpouštědle. Co si myslíte na základě toho, co je zde uvedeno?



http://www1.udel.edu/chem/sametz/Sa..._Diastereomeric_Salt_Formation__Naproxen.html



Tedy ne odpověď na drogy...





Notdrugs

- před 13 dny - Upraveno před 13 dny



To je opravdu zajímavé! Už vidím, jak ty výhrady usnadňují komerční výrobu. Nestává se příliš často, že bychom dostali "detaily hromadné výroby" vymezené v základním návodu, takže za to děkuji.



Později, tento týden

i když V roztoku pak d-tartrát sodný přednostně tvoří s d-methamphetaminem ve vodě rozpustnou sůl, zatímco l-methamphetamin (stále zůstávající ve volné formě) lze extrahovat nepolárním rozpouštědlem...



Myslím, že máte problém s pochopením... je to skutečně životaschopné.



https://www.reddit.com/r/TheeHive/s/J1b0573Y7V



https://www.reddit.com/r/TheeHive/comments/18ycbjh
1Azol

- Před 6 dny



Naproxen by byl zajímavým činidlem pro chirální rozlišení aminů.



PsychedStrawberry

- Před 6 dny



Jak je to možné?







SunderedValley

- Před 6 dny



Už se to dělalo dříve IIRC.

Rychle jsem to četl docela tvrdě, ale zdálo se, že konsenzus je "funguje velmi dobře, někdy může být provedeno i levněji pomocí jiných metod". Mělo by to být buď tady, na drugnerds sub nebo na Vespiary.





1Azole

- Před 6 dny



Dostupný, enantiomerně čistý, užitečná funkčnost karboxylové kyseliny, velký systém pi, arylmethoxy, to vše z něj dělá užitečného kandidáta, přičemž poslední dva deskriptory jsou důvody, proč by mohl být obzvláště zajímavý



Proč je tedy můj příspěvek lepší



Ne, nebudu uvádět podrobnosti, jako je teplota a čas, to vše je v PŮVODNÍM papežově broskvi.



Ne pokud můžete získat DCM benzen atd atd nebudu vám říkat vhodné rozpouštědlo použít, protože všechno je USE THE FUCKING SEARCH ENGINE Google, tady úl, atd... bude mít všechny odpovědi.



A ne, nebudu vám počítat moly. A pokud se mě ještě 1 člověk, který se mě zeptá na konkrétní čas atd.



Budou ignorovány vše je dobře zdokumentováno



Ještě jednou pro všechny 1 ještě jednou



Notdrugs



Před chvílí jsem slyšel, že některé laboratoře používají naproxen (jako NSAID) jako enantiočistou kyselinu. Ale nepodařilo se mi o této metodě najít VŮBEC žádné informace, takže to opravdu nemůžu s jistotou říct.



Já jsem pátral...





u/Notdrugs



Notdrugs



- Před 13 dny - Upraveno před 13 dny







To je opravdu zajímavé! Už vidím, jak ty výhrady usnadňují komerční výrobu. Nestává se příliš často, že bychom dostali "detaily hromadné výroby" vymezené v základním návodu, takže díky za to.



Znovu teorie L VICKS na D meth . Je to MOŽNÉ ano. Může to udělat někdo, kdo nemá vyvinutou cestu mdma, která není dobře zdokumentovaná, ano. Může někdo, kdo se ptá, zda může použít 40% ethanol , DSMO vs DCM atd. atd. není připraven.



Lze vyrobit MDA/MDMA z kávy/kyseliny kávové nebo podobně... ano. Zdá se 12% yeild to cost životaschopné, když piperonal acatate nebo jiné analogy jsou haléře na $ a mohou vyrobit piperonal v 1-2 krocích a odtud safrol nebo isosafrol ... to, že můžete, neznamená, že získání 10 g inhalátorů Vicks bude "nákladově efektivní "

Možná budete muset kopat pro každého, kdo čte, ale každý, kdo má pochopení ts2, aby si vyrobil vlastní prekurzory nebo prekurzory, to dává smysl. Pokud jste se řídili jako mapou a kompasem, a ne receptem.

Zatímco každý chce, aby to bylo A + B + kapalina + teplo, aby se chemická látka X a fungovala v 0-80-95% případů.

Tam čas se snažíte a udělat dort, ale udělat chleba.

Jako například přidání 1 na mnoho uhlíků atd. atd. Rekrystalizace a separace polymorfismu nebo oddělených entiomenů je umění samo o sobě.

Bohužel moje věci jsou NOVÉ MDMA a výroba MDP2P a méně chirální resulace, ale umím číst papeže dost broskvově, abych se postavil s 99% podporou a pokud někdo chce dělat díry, tak ať. A já budu mluvit ale prosím ne co rozpouštědlo otázky nebo výpočty mols vše je zveřejněno dříve a je to def životaschopné
 

azides

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 5, 2024
Messages
48
Reaction score
9
Points
8
Opět je zveřejněno vše, co je životaschopnější než dříve zveřejněná AIBN v menším prostředí.

Ale nezapomeňte To je opravdu zajímavé! Chápu, že tyto výhrady značně usnadňují komerční výrobu. Není to příliš často, že dostaneme "podrobnosti o hromadné výrobě" vymezené v základním návodu, takže vám za to děkuji.

Potřebujete hromadnou výrobu v měřítku. Ne 1,5 g Vicks L. Použití špinavého nebo jen drceného naproxenu. Prostě si kupte tu zatracenou sůl.
 
Last edited:

azides

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 5, 2024
Messages
48
Reaction score
9
Points
8
Enzymy jako rozpouštědla
Jednou ze tříd enzymů, které byla v tomto ohledu věnována zvláštní pozornost, jsou esterázy,
které katalyzují hydrolýzu esterů (oddíl 14.1C) za vzniku alkoholu a karboxylu.
ylové kyseliny. Tuto metodu ilustrujeme popisem rozlišení (R,S)-naproxenu. Na
ethylestery (R)- i (S)-naproxenu jsou pevné látky s velmi nízkou rozpustností ve vodě.
Chemici pak používají esterasu v alkalickém roztoku k selektivní hydrolýze (S)-esteru,
který přechází do vodného roztoku jako sodná sůl (S)-karboxylové kyseliny. Na adrese
(R)-ester není těmito podmínkami ovlivněn. Filtrací alkalického roztoku se získá
krystaly (R)-esteru. Po odstranění krystalů se alkalický roztok okyselí
aby se vysrážel čistý (S)-naproxen. Získaný (R)-ester může být racemizován (převeden na (R)-ester).
na směs R,S) a znovu ošetřit esterasou. Takto se recykluje (R)-ester,
se veškerý racemický ester přemění na (S)-naproxen.

https://pa01000125.schoolwires.net/cms/lib/PA01000125/Centricity/Domain/366/Chap6%20Chirality.pdf


Elfspice nesprávně předpokládal, že NaOH byl do roztoku přidán za účelem uvolnění přidaného amin-hydrochloridu. Není tomu tak. Má se použít volná báze aminu a účelem NaOH je vytvořit jednosodnou sůl kyseliny vinné (což je dikarboxylová kyselina).

V roztoku pak monosodný d-vinan přednostně tvoří s d-methamphetaminem ve vodě rozpustnou sůl, zatímco l-methamphetamin (který stále zůstává ve volné formě) může být extrahován nepolárním rozpouštědlem.

Důvodem, proč k tomu dochází, je skutečnost, že tvar molekuly kyseliny d-vinné je takový, že se v roztoku lépe spojuje s d-methamphetaminem než s l-methamphetaminem, pokud je dána možnost volby (ale volně vytvoří sůl s oběma formami, pokud je přítomno dostatečné množství kyseliny, proto je jedna skupina karboxylové kyseliny na každé molekule kyseliny vinné "zneškodněna" přidáním jednoho ekvivalentu NaOH).

Místo toho se v tomto případě používá naproxen, který by měl být pevný, předpokládám.
 
Last edited:

azides

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 5, 2024
Messages
48
Reaction score
9
Points
8
Elfspice nesprávně předpokládal, že NaOH byl do roztoku přidán za účelem uvolnění přidaného amin-hydrochloridu.
 

Attachments

  • DjhIJ016Pn.png
    DjhIJ016Pn.png
    191.3 KB · Views: 61
Top