Jak jste se o nás dozvěděli? Je to pro nás důležité.

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Naše fórum není těžké na internetu najít, velmi brzy bude toto fórum spojováno jako místo, kde začíná cesta vytváření tajných laboratoří. Již nyní z hlediska kvality obsahu předčíme téměř všechny vám známé podobné internetové zdroje.
 

Botsauto-Dutchland

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 11, 2022
Messages
86
Reaction score
42
Points
18
ano chápu ale myslel jsem že jsem post jako obrázky možná je to bezpečné nebo bezpečnější tan normální web tak jsem si říkal wy a darkweb web když je normální verze.. jen mě zajímá mám tenhle web moc rád. ale v budoucnu si chci objednat co chci já jsem šel do toho holandského vězení není to moc problém ale teď jsem vyhozen a ta mrcha worksuplyer mi neplatí a já nemůžu požádat o pomoc protože tam dělám na papír. Říkám to protože chci prodávat možná produkt který je pro čistotu a minimální poškození těla prodával jsem kokain base coke a dirty speed a co ne. zavřeli mě! ale teď jsem bez peněz! moje úspory jsem dal svému mladšímu bratrovi ale teď je nemá.. takže možná budu prodávat amfetamin a legální léky protože ty sehnat můžu. ale ne jezdit... moc se mě ptají jestli můžu ukázat co mám v autě..... jako darkweb možná to budu muset zkusit (amfetaminfosfát)..... omlouvám se za spam
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Náš projekt se nachází v prostoru cibule, v clearnetu máme jen bránu.
 

dnkr

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 11, 2022
Messages
19
Reaction score
7
Points
3
Je bezpečné používat verzi na bráně? Tento úžasný projekt jsem našel při hledání informací o ADBB a 5CL na Googlu.
Mimochodem, stránky se někdy načítají pomalu. pokud potřebujete pomoc s rychlejšími servery nebo něco takového, mohu přispět na toto úžasné fórum . ale abych byl upřímný, je to tak 99% rychlejší než jiné stránky cibule, takže jsem asi jen nebyl zvyklý používat tor lol

EDIT: Nevadí, právě jsem našel sekci "placené". Určitě si brzy koupím členství! (Na RC sekci si budu šetřit :D).
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Pro prosté studium informací ano, je to bezpečné.
Ale je lepší použít cibulovou verzi stránky, ta je ještě bezpečnější. Výpis je přístupný pouze prostřednictvím cibulové verze.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Našel jsem vás na webu Dread a jsem více než rád, že jsem se připojil ke komunitě.

Zatím to bylo PŘESNĚ to, co jsem potřeboval pro práci na svém velkém projektu, a mohl jsem velmi rychle najít dodavatele pro prokurátory, kteří mi chyběli, první obchod se uskuteční velmi brzy s vaším doprovodem.

Díky za vaši práci a zůstaňte v bezpečí!

Cincerly,

Koko
 

Gerald Cotten

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 16, 2022
Messages
32
Reaction score
30
Points
18
Našel jsem toto fórum na webu Dread!

Opravdu si cením zdejší malé, ale rostoucí komunity.

Posledních pár měsíců jsem pouze sledoval a četl příspěvky, ale těším se, že budu aktivnější!
 
Top