Jak jste se o nás dozvěděli? Je to pro nás důležité.

kaoticneurotic

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 6, 2021
Messages
3
Reaction score
4
Points
1

TheHusky

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 21, 2022
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Našel jsem vás na Youtube, když jsem hledal novou syntézu, kterou bych mohl vyzkoušet. Jedno z nejprofesionálněji zpracovaných chemických videí, které jsem zatím našel. Děkuji vám za sdílení vaší práce!
 

HairyPoppins

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
50
Reaction score
26
Points
18
Ahoj příteli, hledal jsem nějaké informace na Rhodium archives,science madness a reddit tuším, pak jsem několikrát viděl logo BB, než jsem si uvědomil, že to je asi to, kam bych měl jít, a teď jsem nový odběratel. Předem děkuji!
 

Brennos

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 4, 2022
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Jeden člověk poslal váš odkaz na francouzské fórum LeLoupBlanc a jsem rád, že to udělal, je to krásné fórum a jsem opravdu nadšený, že si mohu přečíst všechna vlákna a odpovědi ! :)
 

m03

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 16, 2022
Messages
15
Reaction score
3
Points
3
Ehh původně přes DarkNetLive před revampem, byl jsem lurker, ale nakonec jsem si udělal účet lol. Také jsem o vás kdysi viděl nějaké řeči na subredditu TheeHive.
 

victorplum

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 20, 2022
Messages
5
Reaction score
1
Points
1
Ahoj, jsem tu nový, inzerát jsem našel na Děsu před několika měsíci.

Nevidím žádné vlákno s pravidly, ale už jsem použil dost fór na to, abych sám věděl, jak používat zdravý rozum + jsem si přečetl Heisembergův podpis (což bych už počítal jako zdravý rozum). Přečti si to tady, mír :)
 

hustla

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 20, 2022
Messages
8
Reaction score
5
Points
3
Hledal jsem nějakou základní přípravu chemické látky, na kterou si teď nevzpomínám, a bylo to jen na youtube. A pak mi yt doporučil video z kanálu bb.expert a puf - jsem tady.
 

Nacho

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 24, 2022
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
Video na YouTube. Líbí se vám zde. Prokázali jste velkou službu lidstvu a všem, kdo si váží skutečné svobody. Skvělá práce a já vám děkuji!!!
 

Loki12

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 18, 2022
Messages
52
Reaction score
25
Points
8
Myslím, že jsem někde na jiných fórech viděl zmínky o BB, ale obvykle se držím toho, co znám. Pak jste se objevili na darkfailu nebo něčem podobném? Trvalo mi ale dalších pár týdnů, než jsem tu stránku skutečně otevřel, myslím, že někdo psal o nějakém syntezátoru a odkazoval sem. Vlastně lituji, že jsem na téhle stránce zaspal, ale s tolika podvody na darknetu není opatrnosti nikdy dost.
 
Top