Jak jste se o nás dozvěděli? Je to pro nás důležité.

Remarque11

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 20, 2023
Messages
6
Reaction score
0
Points
3
Poté, co jsem dostal spam od WeAreAmsterdam, jsem se pustil do horečného hledání nějakých poctivých dodavatelů.
 

T 3

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 8, 2023
Messages
20
Reaction score
6
Points
3
Ahoj a vy všichni Rock for real se všemi znalostmi a dovednostmi , stále se učím lol, ale každopádně jsem se dozvěděl o této stránce z pohledu na videa na YouTube a syntézu P2NP a šel na webové stránky zobrazené ve videu den po prvním zveřejněném, takže se chvíli plížil čtení, než konečně něco řekl.
 

thelifeofri1ey

Don't buy from me
Member
Joined
May 23, 2023
Messages
2
Reaction score
4
Points
3
je zábavné, že mám několik společných náhodných zájmů (strojové učení, testování perem, TOR) se svým kamarádem, který je také výrobcem, a on narazil na tento krásný tajný kout sítě. Brilantní.
 

GhostBlack

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Jul 11, 2023
Messages
12
Reaction score
5
Points
3
Našel jsem vás prostřednictvím odkazu na Redditu, který někdo zveřejnil na fóru TheeHive
 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Našel jsem vás z vašich epických, ale krátce žijících dnů na YouTube, ten mesc tech byl mimochodem skvělý.
 

Cotton Jerzy

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 5, 2023
Messages
13
Reaction score
4
Points
8
Našla jsem vás díky jednomu z vašich mnoha úžasných videí na Bitchute.

Tak jsem vás našel a proto jsem tady.
 

Raz

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2022
Messages
17
Reaction score
25
Points
3
Narazil jsem na vás na YouTube už na začátku vašeho kanálu a na začátku tohoto webu. Jen mi chvíli trvalo, než jsem si vytvořil profil, abych se podíval na trh na tor.
 

cya_OpSec

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 22, 2023
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
Ze zasedání skupiny Im in.

SessionID v komentářích pro každého, kdo hledá kontakt. Nejsem prodejce, spíše velkoodběratel menších objemů a začínající chemik. Takže nemá smysl kontaktovat, pokud chcete jen koupit věci. 😉
 

Dr_Richard

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 16, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
3
Procházení darkwebu. Na čistém netu o tomto místě nemohu najít tolik informací, ale myslím, že je to výhoda. K brouzdání tady jsem používal tor, dokud jsem nenašel tuto bránu. Podle mě je to docela fajn.
 

The Alchemist

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 7, 2023
Messages
45
Reaction score
25
Points
8
Chtěl jsem jen dokonale nevinná videa chemických reakcí. Zřejmě jsou tak neobvyklé, že je snazší najít indexované stránky o tajné syntéze drog prostřednictvím Googlu. Jsem nadšený, že tu mohu být a převádět teorii do praxe.
 
Top